rozhovor s Andrejem Paulenem.

Rozhovor s opravdovým šampioném, který občas zavíta i k nám na Lysacup, si můžete přečíst zde

celý článek

Chlebovický krpál

Kdo nechce přes letní měsíce úplně zakrnět, může se přijít proběhnout na Chlebovický krpál pořádaný Martinem Ryzím.

Bližší info najdete zde

celý článek

závěrečné informace IV.

ČIP!

celý článek

závěrečné informace III.

Jistě už se nemůžete dočkat jak to vlastně bude v sobotu probíhat... Startujeme v 10:00 od Rajské Boudy ve třech výkonnostních vlnách (skupiny). Běží se o dvojnásobné body, takže kdo nebude, o hodně příjde! Potom rychle okoupat, navoňat, přezout boty a hurá do Restaurace pod Borovou, kde pro nás bude připravený sál. Samotné vyhlášení začne zhruba v půl čtvrté, ovšem kdo chce chytnout stůl, musí dojít o dost dřív. Nebojte nudit se nebudete... Po ocenění nejlepších proběhne tombola (budem rádi, když něco doneste;-) a vše zakončí svou hudební produkcí loňská kapela na jejiž jméno si nikdo nepamatuje :-)

celý článek

závěrečné informace II.

V sobotu je také poslední možnost si zapůjčit a otestovat boty LaSportiva s možností je vyhrát při slosování na odpoledním vyhlášení. Naposledy si můžete objednat i hole LEKI s 20% slevou a hodinky SUUNTO s 15% slevou. 
celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy