závěrečné informace IV.

ČIP!

celý článek

závěrečné informace III.

Jistě už se nemůžete dočkat jak to vlastně bude v sobotu probíhat... Startujeme v 10:00 od Rajské Boudy ve třech výkonnostních vlnách (skupiny). Běží se o dvojnásobné body, takže kdo nebude, o hodně příjde! Potom rychle okoupat, navoňat, přezout boty a hurá do Restaurace pod Borovou, kde pro nás bude připravený sál. Samotné vyhlášení začne zhruba v půl čtvrté, ovšem kdo chce chytnout stůl, musí dojít o dost dřív. Nebojte nudit se nebudete... Po ocenění nejlepších proběhne tombola (budem rádi, když něco doneste;-) a vše zakončí svou hudební produkcí loňská kapela na jejiž jméno si nikdo nepamatuje :-)

celý článek

závěrečné informace II.

V sobotu je také poslední možnost si zapůjčit a otestovat boty LaSportiva s možností je vyhrát při slosování na odpoledním vyhlášení. Naposledy si můžete objednat i hole LEKI s 20% slevou a hodinky SUUNTO s 15% slevou. 
celý článek

závěrečné informace I.

Připomínáme, že před startem poslední etapy od Rajské boudy máte poslední možnost vyzvednout si ve stánku ponožky Hudy/lysacup, samozřejmě pokud jste na seznamu ;-) slevový poukaz na 15% do kamenné prodejny Hudy ve Frýdku-Místku bude k mání pro každého ;-) Budeme mít k vyzvednutí i speciální edici sukýnek od Míši Böhmové, no a samozřejmě taky skvělý čaj, sušenky, kávu nebo něco ostřejšího... No a pokud si objednáte zboží v e-shopu www.restart-energy.cz za pomocí slevového kódu Lysacup, zboží Vám přivezou rovnou na etapu, nebo závěrečné vyhlášení !

celý článek

Časovka Velký Javorník

Jestliže se minulý týden mluvilo něco o jarním počasí, tak tentokrát bylo rovnou letní. Své o tom ví i startovní aparatura, espressomat, i další elektro spotřebiče nezbytné pro start etapy, protože dostávaly potřebnou energii pouze z mobilních solárních panelu! již na schodech muselo být každému jasné, že veškeré zimní doplňky dnes postrádaly smysl. Mezi nejlepšími dnes měl jednu z posledních šanci stáhnout pár bodů ve svůj prospěch specialista této disciplíny Onda HORÁK, jenže asi pro přehřátí organizmu si kousek zaběhl a bohužel na této krátké trati není prostor na podobné excesy. Dalo by se říct, že o dnešním vítězi je tímto rozhodnuto, ovšem proti byl Lukáš Martinka, který po bezchybném výkonu překonal Víťu i traťový rekord a zaslouženě zvítězil! V něžném pohlaví byla v podobném postavení jako Ondra, Denisa Krejčiříková! Po velkém boji však podlehla své největší rivalce Barboře Macurové, které k triumfu v celkovém pořadí zbývá poslední krok. 

celý článek

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Vinotéka U Karla 23.2., 15:23

odkaz »


Richard X-TRAIL 23.2., 14:41

Díky všem za úžasné zážitky, organizačnímu týmu dvakrát tolik! V listopadu zase na startu!!!


Závěrečná informace V. 22.2., 08:23

Vladěnkòòòóóósrdíčko, naposledy a za 5,7km/811m lejemsrdíčkosrdíčkosrdíčko


Luďa 20.2., 16:43

To bylo jeste v dobe, kdy Fialove kobry mely 13 clenu!!!


Ryscak 20.2., 16:29

Ludánku , Ludánku jestli ten příspěvek nesmažeš , jsi u mě mrtvý muž!!!!!!!!!!!

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
23.2., 10:00 (so) Malenovice, Rajská bouda - finále
Další etapy