Startovka - časovka

Jméno Čas startu
Tyleček Václav 10:00:00
Benda Jaroslav 10:00:20
Černoch Ondřej 10:00:40
Bujok Ondřej 10:01:00
Smejkal Petr 10:01:20
Collen Malcolm 10:01:40
Kuś Adam 10:02:00
Beneš Pavel 10:02:20
Tešnar Marek 10:02:40
Krulikovský Vít 10:03:00
Marek Lukáš 10:03:20
Novák Marek 10:03:40
Hradil Pavel 10:04:00
Bebek Pavel 10:04:20
Pavlík Jan 10:04:40
Nutil Tomáš 10:05:00
Slovák Vladimír 10:05:20
Marek Jiří 10:05:40
Jurečka Roman 10:06:00
Mikloš Martin 10:06:20
Munk Rudolf 10:06:40
Rybiář Michal 10:07:00
Svarovský Richard 10:07:20
Nohel Petr 10:07:40
Letko Miroslav 10:08:00
Knapík Štěpán 10:08:20
Bohatý Tomáš 10:08:40
Šubert Pavel 10:09:00
Řeha Daniel 10:09:20
Vrubel Lukáš 10:09:40
Jasiok Lumír 10:10:00
Němeček Martin 10:10:20
Wasserbauer Lukáš 10:10:40
Kaluža Luboš 10:11:00
Stres Marián 10:11:20
Levinský Lukáš 10:11:40
Maniš Martin 10:12:00
Doležal Filip 10:12:20
Kouřil Jaroslav 10:12:40
Beránek Jakub 10:13:00
Mayer Matthew 10:13:20
Capek Martin 10:13:40
Mikuš Marian 10:14:00
Hlavatík Jan 10:14:20
Šindelek Pavel 10:14:40
Sejkora David 10:15:00
Janák Lukáš 10:15:20
Kučera Roman 10:15:40
Benda Jiří 10:16:00
Cienciala Tomáš 10:16:20
Badač Martin 10:16:40
Richter Ondřej 10:17:00
Ručka Richard 10:17:20
Žajdlík Filip 10:17:40
Kokošek Oldřich 10:18:00
Grimm Martin 10:18:20
Škrabánek Petr 10:18:40
Žilavý Květoslav 10:19:00
Stoszek Jan 10:19:20
Kantor Miroslav 10:19:40
Helcel Richard 10:20:00
Sobek Lumír 10:20:20
Horák Ondřej 10:20:40
Říha Pavel 10:21:00
Sventek Ladislav 10:21:20
Blabla Tomáš 10:21:40
Kostka Tomáš 10:22:00
Ponek Tibor 10:22:20
Pavlík Víťa 10:22:40
Rajnoch Edvard 10:23:00
Flaša David 10:23:20
Šindelek Vladan 10:23:40
Nezval Ondřej 10:24:00
Hudeček Petr 10:24:20
Juračák Erik 10:24:40
Lysák Vlastimil 10:25:00
Pytlík Jiří 10:25:20
Ambros Jakub 10:25:40
Peter Tomáš 10:26:00
Otevřel Vít 10:26:20
 
prostor pro divoké karty (Lichý, Jornet, atd…)
   
Šokalová Ludmila 10:30:00
Michalová Radmila 10:30:20
Ševčíková Petra 10:30:40
Vančurová Lenka 10:31:00
Marková Nikola 10:31:20
Juríčková Marta 10:31:40
Hollá Kateřina 10:32:00
Dirnerová Alžběta 10:32:20
Orlíková Pavla 10:32:40
Kantorová Vlaďka 10:33:00
Chmelková Kristýna 10:33:20
Rajnochová Zuzana 10:33:40
Krejčiříková Ivona 10:34:00
Delingerová Marie 10:34:20
Krejčiříková Denisa 10:34:40

Zbytek světa po cca 15ti vteřinovém intervalu, bez určeného pořadí !!! tzn: příjdeš, pípneš a jdeš ;-)

Na start bude dohlížet hlavní rozhodčí Milan Švidernoch !!!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Erik 24.4., 13:23

Zdravím všechny. Prosím vás, doktorka z lékařské fakulty OSU dělá výzkum o běžkyních a tréninku. Kdybyste některá měly zájem přispět, dávám sem odkaz, děkuji. odkaz »


smajdou 14.4., 19:10

Ahoj nebude ani partyzánský polotajny Čtyřlístek pro majitele lc čipu?


Běžec-neběžec 9.3., 14:01

Jak to, že stále chybí 10. místo v poslední etapě? :)


Tibor 7.3., 16:47

Dik! LC tým bolo to jak vždy super


Jelito z fotky 7.3., 12:35

Má to Martin Ryzí ;-)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy