Skupiny na závěrečnou

Elita (+ 5 minut)

Ambros Jakub (1.), Blabla Tomáš (11.), Blaha Tomáš (11.), Causidis Marek (4.), Czeczotka Marek (4.), Damek Milan (12.), Dvořák Pavel (11.), Flaša David (8.), Hlavatík Jan (4.), Holiš Martin (1.), Holoubek Jan (9.), Horák Ondřej (1.), Hudeček Petr (5.), Juračák Erik (4.), Kokošek Oldřich (7.), Kováčik Luboš (7.), Kovář Roman (10.), Kozlovský Vladimír (2.), Lichý Tomáš (1.), Lysák Vlastimil (2.), Maceček Tomáš (1.), Matera Tomáš (9.), Nezval Ondřej (5.), Otevřel Vít (1.), Pavlík Víťa (10.), Pelíšek David (9.), Peter Tomáš (1.), Pokorný Radim (12.), Ponek Tibor (8.), Pytlík Jiří (2.), Rajnoch Edvard (9.), Smetana Jonáš (7.), Sventek Ladislav (12.), Šindelek Pavel (6.), Šindelek Vladan (6.), Tkač Serhij (7.), Zemánek Vojtěch (8.) + všichni letos nestartující!!! a samozřejmě Ryšak !
 

Poloelita (+2,5 minut)

Badač Martin (26.), Balcar Marek (49.), Belej David (43.), Benda Jiří (32.), Benesz Radomir (38.), Beneš Pavel (49.), Beránek Jakub (39.), Bohatý Tomáš (26.), Bujok Ondřej (24.), Capek Martin (40.), Ceniga Peter (20.), Cienciala Tomáš (35.), Černoch Ondřej (48.), Delingerová Marie (36.), Dinter Jiří (47.), Doležal Filip (44.), Fierla Ondřej (26.), Filip Daniel (44.), Fluksa Jiří (44.), Friedel Jan (31.), Géryk Jaromír (43.), Goryczka Michal (50.), Gregor František (38.), Grimm Martin (22.), Hatňančík Martin (44.), Helcel Martin ml. (32.), Helcel Richard (21.), Chrobák Radek (41.), Janák Lukáš (28.), Jasiok Lumír (48.), Javorek Petr (19.), Jaworek Robert (33.), Jurčík Jan (18.), Jurečka Roman (48.), Kaleta Daniel (15.), Kaluža Luboš (44.), Kantor Miroslav (16.), Kasalík Radim (38.), Koníř Vojtěch (17.), Konvička Adam (43.), Kosek Štěpán (46.), Kostka Tomáš (13.), Košut Lukáš (13.), Kouřil Jaroslav (44.), Krejčiříková Denisa (36.), Krejčiříková Ivona (37.), Křenek Radek (13.), Kubiczek Zdeněk (45.), Kubín Jakub (14.), Kučera Roman (24.), Kudla Vladimír (18.), Kundrát Pavel (49.), Kvapulinský Martin (50.), Levinský Lukáš (42.), Lukáš Jakub (14.), Maniš Martin (14.), Marek Lukáš (17.), Martinka Lukáš (25.), Mayer Matthew (37.), Mikloš Martin (21.), Mikuš Marian (30.), Mooc Filip (35.), Mráz Jan (32.), Mrklovský Ondřej (36.), Nepraš Karel (36.), Nohel Petr (33.), Ondřejka Míra (39.), Pavelka Radim (34.), Píša Martin (50.), Polášek Jan (37.), Popieluch Michal (23.), Richter Ondřej (25.), Ručka Richard (24.), Rymer Collin (46.), Řeha Daniel (28.), Říha Pavel (19.), Sejkora David (21.), Sobek Lumír (15.), Stančík Bedřich (14.), Stoszek Jan (17.), Stres Marián (47.), Svarovský Richard (49.), Šajer Vít (42.), Škapa Marek (38.), Škoda Kristián (27.), Škrabánek Petr (24.), Škuca Zbyněk (38.), Tuharský Erik (43.), Tuharský Martin (23.), Wasserbauer Lukáš (38.), Zedník Aleš (41.), Zeman Marek (36.), Žáček Martin (27.), Žajdlík Filip (15.), Žákovský Petr (32.), Žídek Jan (17.), Žilavý Květoslav (17.)

Zbytek světa (+0 minut)

Kdo už v tomto ročníku startoval a nenašel se výše, tak start v sobotu v deset :-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Erik 24.4., 13:23

Zdravím všechny. Prosím vás, doktorka z lékařské fakulty OSU dělá výzkum o běžkyních a tréninku. Kdybyste některá měly zájem přispět, dávám sem odkaz, děkuji. odkaz »


smajdou 14.4., 19:10

Ahoj nebude ani partyzánský polotajny Čtyřlístek pro majitele lc čipu?


Běžec-neběžec 9.3., 14:01

Jak to, že stále chybí 10. místo v poslední etapě? :)


Tibor 7.3., 16:47

Dik! LC tým bolo to jak vždy super


Jelito z fotky 7.3., 12:35

Má to Martin Ryzí ;-)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy