Týden do startu

Již jen několik málo dní nás dělí od startu 16.ročníku našeho etapového závodu v běhu do vrchu. Jsme moc rádi za váš velký zájem a projevenou přízeň, bohužel nechceme dál ve velkém zvyšovat počet účastníků tak nám promiňte, že už nenabízíme nové čipy. Zároveň prosíme ty, kteří čip mají, ale zatím neprovedli registraci, aby tak učinili co nejdříve! První etapa na Velký Javorník startuje už 5. listopadu!

Letošní ročník bude opět ve znamení podpory HUDYsportu F-M, jejich speciální edici kompresních ponožek s logem Lysacup obdrží každý, kdo to s letošní účastí myslí opravdu vážně ;-) Samožřejmostí bude taky jejich stánek s teplým čajem a možnost vypůjčení bot LaSportiva. Mezi další podporovatele patří také Superveget  Restart Energy, výrobce Energy a proteinových kaší, které jste mohli vyhrát, nebo ochutnat už v loňském roce. Letos se můžeme těšit na jejich nový iontový nápoj ISOdrink.

Nesmíme také zapomenout na ceny z Beskydské likérky, která vyrábí nejen znamenité likéry, ale také výborné ovocné sirupy! No a jak jsme již avizovali minule, novým partnerem je i Beskydský pivovárek, který nám nabídl nejen parkování…;-) Na dálku děkujeme i našemu nejvzdálenějšímu sponzorovi do Podbořan, jízdním kolům Mojžíš.

Pro letošní ročník, jsme se rozhodli trošku zredukovat počet trikotů vedoucích závodníků jednotlivých kategorií. Každý trikot ponese na hrudi jiného hlavního sponzora závodu a bude vyroben z nového lehkého a elastického materiálu.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

tomík 13.12., 17:49

ladˇo,měl jsem na mysli opravdu být na kopci.dnes rychlý trek prumer na km 12min prevyseni 1450m po kolena v hlubokem hutnem snehu!dik za ověřené info!


Laďa 12.12., 20:40

Laďa -> Tomík odkaz »


tomik 12.12., 17:46

ahoj,byl odpoledne někdo na kopci?kolik je už sněhu?děkuji za info.


Pavel 11.12., 12:28

MIro - pěkné, ale co to datum na kameře :) a čas :)


MIro 9.12., 09:36

čaute , video zo zjazdovky odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
16.12., 10:00 (ne) Visalaje, parkoviště
22.12., 16:30 (so) Ostravice, hřiště
31.12., 09:00 (po) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy