Týden do startu

Již jen několik málo dní nás dělí od startu 16.ročníku našeho etapového závodu v běhu do vrchu. Jsme moc rádi za váš velký zájem a projevenou přízeň, bohužel nechceme dál ve velkém zvyšovat počet účastníků tak nám promiňte, že už nenabízíme nové čipy. Zároveň prosíme ty, kteří čip mají, ale zatím neprovedli registraci, aby tak učinili co nejdříve! První etapa na Velký Javorník startuje už 5. listopadu!

Letošní ročník bude opět ve znamení podpory HUDYsportu F-M, jejich speciální edici kompresních ponožek s logem Lysacup obdrží každý, kdo to s letošní účastí myslí opravdu vážně ;-) Samožřejmostí bude taky jejich stánek s teplým čajem a možnost vypůjčení bot LaSportiva. Mezi další podporovatele patří také Superveget  Restart Energy, výrobce Energy a proteinových kaší, které jste mohli vyhrát, nebo ochutnat už v loňském roce. Letos se můžeme těšit na jejich nový iontový nápoj ISOdrink.

Nesmíme také zapomenout na ceny z Beskydské likérky, která vyrábí nejen znamenité likéry, ale také výborné ovocné sirupy! No a jak jsme již avizovali minule, novým partnerem je i Beskydský pivovárek, který nám nabídl nejen parkování…;-) Na dálku děkujeme i našemu nejvzdálenějšímu sponzorovi do Podbořan, jízdním kolům Mojžíš.

Pro letošní ročník, jsme se rozhodli trošku zredukovat počet trikotů vedoucích závodníků jednotlivých kategorií. Každý trikot ponese na hrudi jiného hlavního sponzora závodu a bude vyroben z nového lehkého a elastického materiálu.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

Kalendář 19.9., 12:38

Je v článku o LC 2019. Ale pro jistotu ještě zde odkaz »


Pepek 19.9., 09:31

Ahoj, bude kalendář ke stažení? ;-)


David Flaša 16.9., 18:21

Taky se vždy těším na Krásnou, že poběžíme, ale buďme rádi, že se LC jako takový běhá a raději potrénujme i ty rovinky ať jsme na Visalaje ready :-)


10:06 15.9., 19:55

10.11.2018 Krásná most? No nevím, se asi vyskytnou meteorologické komplikace, které znemožní start a ten bude následně přemístěn ,,nečekaně,, na Visalaje. Jak já bych chtěl běžet z Krásné na Lysou při LysaCupu a nejen na Lišákově C6.


Aleš 14.9., 13:12

Koupím čip na aktuální sezónu hamacek.ales@post.cz. tel: 774564420.

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
4.11., 10:00 (ne) Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x!
10.11., 10:00 (so) Krásná, most
18.11., 10:00 (ne) Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze)
Další etapy