Týden do startu

Již jen několik málo dní nás dělí od startu 16.ročníku našeho etapového závodu v běhu do vrchu. Jsme moc rádi za váš velký zájem a projevenou přízeň, bohužel nechceme dál ve velkém zvyšovat počet účastníků tak nám promiňte, že už nenabízíme nové čipy. Zároveň prosíme ty, kteří čip mají, ale zatím neprovedli registraci, aby tak učinili co nejdříve! První etapa na Velký Javorník startuje už 5. listopadu!

Letošní ročník bude opět ve znamení podpory HUDYsportu F-M, jejich speciální edici kompresních ponožek s logem Lysacup obdrží každý, kdo to s letošní účastí myslí opravdu vážně ;-) Samožřejmostí bude taky jejich stánek s teplým čajem a možnost vypůjčení bot LaSportiva. Mezi další podporovatele patří také Superveget  Restart Energy, výrobce Energy a proteinových kaší, které jste mohli vyhrát, nebo ochutnat už v loňském roce. Letos se můžeme těšit na jejich nový iontový nápoj ISOdrink.

Nesmíme také zapomenout na ceny z Beskydské likérky, která vyrábí nejen znamenité likéry, ale také výborné ovocné sirupy! No a jak jsme již avizovali minule, novým partnerem je i Beskydský pivovárek, který nám nabídl nejen parkování…;-) Na dálku děkujeme i našemu nejvzdálenějšímu sponzorovi do Podbořan, jízdním kolům Mojžíš.

Pro letošní ročník, jsme se rozhodli trošku zredukovat počet trikotů vedoucích závodníků jednotlivých kategorií. Každý trikot ponese na hrudi jiného hlavního sponzora závodu a bude vyroben z nového lehkého a elastického materiálu.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

LC team 25.2., 16:16

Bezcum z Elite a Skoroelite jsme umazali z casu odpovidajici handicap. Poradi jsme samozrejme zachovali ;-)


Stoša 25.2., 15:41

Ano, došlo u nás k nechtěné záměně čipů a brzy to bude opraveno. A díky všem za úžasně strávené soboty a neděle při etapách jako každý rok. Ať se všem daří a v listopadu zase na viděnou.


David Flaša 25.2., 13:50

Lukáši z X-TRAILU ... velké poděkování za tvou účast na závodech LC a celou sezonu :-) Je velmi pěkné vybavit si zpětně atmosféru mnohdy těžkého závodu, pěkně v pohodlí a s časovým odstupem doma, pomocí tvé práce s foťákem....


Majka 25.2., 13:35

Hezké to s vámi všemi bylo. Škoda, že naposled.....


Fanda Lysacupu 25.2., 12:46

V poslední etapě došlo zřejmě k neúmyslné záměně čipů v rodině Stozskových, což stálo Honzu lepší celkové umístění. To jen pro pořádek, jinak vůbec o nic nejde. Obdivu hodna akce!!!!!!

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy