1/4 za námi

Do konce února ještě daleko, ale čtvrtinu LC už jsme zdárně odběhli. Držíme si krásný průměr 302,5 běžců na závod, třikrát jsme dobíhali na sněhu, dvakrát se radoval z vítězství Jirka Pytlík a jednou padl i rekord tratě. Konkrétně na trati nesoucí název Skoro kolem hráze.

Po fantastickém úvodu Jirky Pytlíka se nám situace v průběžném pořadí lehce zdramatizovala, Jirka totiž bojoval s virozou a do čela se stabilními výkony probojoval Víťa Otevřel, ani jeho náskok však není příliš velký. V poslední etapě totiž všem ukázal Ondřej Horák, že rozhodně nepatří do starého železa a s útokem na žlutý trikot to myslí opravdu vážně ! Rozhodně za očekáváním je prozatím dvojíce loňských medailistů Tomáš Peter a Jakub Ambros, ale určitě bychom je neměli odepisovat! V ženách letos opět kralují sestry Krejčiříkovy, Denisa vyhrála uvodní tři etapy, Ivon tu poslední od Hotelu Bezruč a v sobotu obleče růžový trikot. O průběžné třetí místo se pere hned pětice závodnic a to Kateřina Hollá, Marie Delingerová, Petra Ševčíková a nové tváře LC Ivana Líšková a Alena Kollegová.

V týmech je situace na čele velmi vyrovnaná. Vede tým Bedřicha Vynikala AVA, o 36bodů před FrýdeckoMísteckým Jump Sportem. 53.bodů ztrácí Vinotéka u Karla.

Úvod máme tedy zdárně za sebou a můžeme si střihnout etapu mistrovskou z Janovic

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Jano 2.3., 19:36

Škoda, počasie by na to ešte bolo. Tak zas v novembri.


Luďa 2.3., 18:58

Zitra tam nebudu, tak nespěchejte!


Vladěnkóóóóóó 2.3., 00:18

.....


Radmila 1.3., 16:59

Děkuji všem organizátorům a fotografům této povedené běžecké akce za jejich čas a energii. Super. Mějte se krásně a ať vám to hezky běhá :-)


Fanda Lysacupu 26.2., 08:36

Výsledkový servis zlobí......v kategorii *Přátelé z ciziny* nezaregistroval Olinku Jackovou ŠK Vysoké Tatry....

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy