1/4 za námi

Do konce února ještě daleko, ale čtvrtinu LC už jsme zdárně odběhli. Držíme si krásný průměr 302,5 běžců na závod, třikrát jsme dobíhali na sněhu, dvakrát se radoval z vítězství Jirka Pytlík a jednou padl i rekord tratě. Konkrétně na trati nesoucí název Skoro kolem hráze.

Po fantastickém úvodu Jirky Pytlíka se nám situace v průběžném pořadí lehce zdramatizovala, Jirka totiž bojoval s virozou a do čela se stabilními výkony probojoval Víťa Otevřel, ani jeho náskok však není příliš velký. V poslední etapě totiž všem ukázal Ondřej Horák, že rozhodně nepatří do starého železa a s útokem na žlutý trikot to myslí opravdu vážně ! Rozhodně za očekáváním je prozatím dvojíce loňských medailistů Tomáš Peter a Jakub Ambros, ale určitě bychom je neměli odepisovat! V ženách letos opět kralují sestry Krejčiříkovy, Denisa vyhrála uvodní tři etapy, Ivon tu poslední od Hotelu Bezruč a v sobotu obleče růžový trikot. O průběžné třetí místo se pere hned pětice závodnic a to Kateřina Hollá, Marie Delingerová, Petra Ševčíková a nové tváře LC Ivana Líšková a Alena Kollegová.

V týmech je situace na čele velmi vyrovnaná. Vede tým Bedřicha Vynikala AVA, o 36bodů před FrýdeckoMísteckým Jump Sportem. 53.bodů ztrácí Vinotéka u Karla.

Úvod máme tedy zdárně za sebou a můžeme si střihnout etapu mistrovskou z Janovic

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

LC team 16.12., 21:06

Čip 753 je k vyzvednutí u Hudyho.


Richard (X-TRAIL) 16.12., 20:47

Tadku, tvůj čip pípnul 2 sekundy přede mnou - takže člověka, který ho použil v závodě poznáme na fotkách :-)


Tadeáš 16.12., 20:34

Hoj Bando..nenašel náhodou někdo dneska čip? vysypal jsem ho někde mezi hlavní cestou a startem...bohužel jsem ho nenašel :(


Hoši,v klidu... 16.12., 13:27

Čaute,jeto tvrdý udusaný snich!!!Žádne kluziště,jak tady čtu...


David 16.12., 11:22

Na kopci jsem sice přes týden nebyl, ale dle webky to bude min. od větrů veřejné bruslení, pokud se řádně nevybavíš :-)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
31.12., 09:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
6.1., 10:00 (so) Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze)
14.1., 10:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy