ponožky

Jméno Rok
Adamusová Marie 1982
Anděl Milan 1983
Angus Paul 1977
Badač Martin 1990
Balnar Jiří 1967
Balzer Miroslav 1987
Baran Jiří 1966
Bartošová Denisa 1992
Bebek Pavel 1976
Bednarz Luděk 1974
Benda Jaroslav 1966
Benda Jiří 1997
Benesz Radomir 1977
Beneš Daniel 1981
Beneš Pavel 1986
Beránek Jakub 1979
Beremlijski Petr 1976
Beseda Jiří 1993
Blabla Tomáš 1982
Bohatá Anna 1999
Bohatý Tomáš 1959
Bojczuk Roman 1986
Bordovský Pavel 1985
Bortel Jaroslav 1961
Brantál Leoš 1979
Brtva Pavel 1994
Bublík Libor 1986
Bugner Josef 1965
Bujok Ondřej 1991
Byrtus Ondřej 1990
Capek Martin 1984
Cienciala Tomáš 1970
Cimala Radek 1975
Collen Malcolm 1960
Cooney Drew 1981
Cypra Zdeněk 1949
Czilling Petr 1990
Černoch Ondřej 1989
Daniel Fojtík 1978
Danisz Martin 1973
Davidová Romana 1971
Delingerová Marie 1976
Dirnerová Alžběta 1982
Doležal Filip 1986
Drastichová Tereza 1988
Drienovský Zbyněk 1984
Dubový Jiří 1971
Dubská Kateřina 2001
Dubský Zbyněk 1972
Ďurica Jiří 1980
Esterházy Ladislav 1964
Filipcová Eva 1987
Fagan Neil 1979
Fajkus Tomáš 1973
Ficeková Klára 1999
Filip Černý 1985
Filipec Petr 1984
Fluksa Jiří 1989
Foltas Marcel 1969
Franer Kuba 1989
Franerová Katarína 2016
Frank Pavel 1968
Frost Gary 1971
Garnol Radim 1987
Gašperik Martin 1995
Gavlas Libor 1978
Gavlasová Adélka  
Gembara Jan 1993
Genzer Dalibor 1981
Genzer Tomáš 1982
Géryk Jaromír 1971
Glombek Štěpán 1996
Gollová Lenka 1993
Grimm Martin 1996
Gromus Petr 1956
Gromusova Alexandra 1962
Groš Štefan 1961
Gruchala Vojtěch 1983
Hájková Lenka 1969
Halfar Jan 1985
Harabiš Radim 1974
Hatňančík Martin 1989
Helcel Martin ml. 1988
Helcel Martin st. 1968
Helcel Richard 1972
Helcelová Romana 1969
Hellemannová Lenka 1990
Hladiš Filip 1983
Hlavatík Jan 1985
Hlavica Petr 1975
Holain Jan 1984
Holiš Martin 1974
Hollá Kateřina 1978
Homola Filip 1973
Honěk Milouš 1958
Horák Ondřej 1975
Howard Daniel 1988
Hradil Pavel 1994
Hudeček Karel 1951
Hudeček Petr 1982
Chmelková Kristýna 1987
Chmiel Radim 1968
Chmura Petr 1962
Ivanov Nikola 1985
Jan Kolkop 1989
Janas Karel 1974
Janečka Jakub 1990
Janečka Rostislav 1961
Janko Dalibor 1979
Jasiok Adam  
Jasiok Lumír 1978
Juhász Pavel 1983
Juračák Erik 1998
Jurečka Roman 1978
Juríčková Marta 1994
Juřica Pavel 1973
Kaděrová Veronika 1991
Kadlec Tomáš 1986
Kaleta Daniel 1982
Kaleta René 1970
Kaločová Iveta 1972
Kaluža Luboš 1982
Kantor Miroslav 1990
Karafiát Tom 1987
Karel Matušek 1966
Karkošková Tereza 1989
Karpeta Jan 1983
Kašpar Zdeněk 1977
Kazárik Jiří 1984
Kimla Jan 1984
Kimla Martin 1987
Klím Tomáš 1975
Klimeš Michal 1970
Knap Tomáš 1975
Knapík Štěpán 1992
Knopp Petr 1979
Kokošek Oldřich 1988
Kollarczyková Monika 1975
Kollegová Alena 1984
Kolouch David 1976
Konečná Markéta 1980
Konečný Vojtěch  
Konieczny Jiří 1963
Konvička Adam 1977
Kornaková Eva 1986
Kosmák Jakub 1985
Kostiha Vladimír 1968
Kotas Marian 1976
Kotek Jiří 1971
Kotek Petr 1975
Koubek Michal 1988
Koudelka David 1973
Koukal Jan 1974
Koukalová Magdalena  
Koukalová Viktorie  
Kouřil Jaroslav 1980
Koželuh Tomáš 1966
Krejčiříková Denisa 1988
Krejčiříková Ivona 1988
Krstevová Andrea 1985
Krulikovský Vít 1981
Kubiczek Zdeněk 1969
Kubín Jakub 1997
Kučera Roman 1982
Kuś Adam 1991
Kusznír Jan 1987
Kvapulinský Martin 1983
Labudek Tomáš 1983
Labuz Martin 1969
Lach Alan 1965
Lauterbach David 1977
Letko Miroslav 1981
Levánszký Jakub 1992
Levinský Lukáš 1974
Lichý Dušan 1967
Lipina Tomáš 1966
Lissek Josef 1971
Líšková Ivana 1989
Lukeš Tomáš 1990
Lysák Vlastimil 1986
Magdon Roman 1970
Machová Zdenka 1987
Malý Lukáš 1988
Marcol Daniel 1982
Marek Jakub 1987
Marinov Jan 1976
Marková Nikola 1996
Maršálek Tomáš 1964
Martínek Tomáš 1985
Martinka Lukáš 1988
Martynková Marcela 1965
Matula Vít 1971
Matúš Libor 1988
Matúš Ondřej 1987
Mayer Matthew 1984
Merta Miroslav 1984
Mihalčík Igor 1962
Michalová Radmila 1975
Mikerásek Radek 1986
Mikloš Martin 1986
Mikunda Miloš 1964
Mikuš Marian 1981
Mindek Tomáš 1979
Mrklovský Ondřej 1998
Mrklovský Petr 1966
Mrovec Dušan 1969
Mudrík Martin 1997
Munk Rudolf 1979
Musil Jan 1952
Nadažy Radek 1965
Navrátil Jaroslav 1960
Němeček Martin 1973
Nepraš Karel 1990
Neprašová Iveta 1992
Nohel Petr 1990
Novák Marek 2000
Novotný Aleš 1985
Nutil Tomáš 1970
Ondrusz Matouš 1991
Opolka Petr 1963
Opolka Tomáš 1986
Opolkova Dagmar 1964
Orlíková Pavla 1985
Oswald Pavel 1973
Otevřel František 1962
Otevřel Vít 1988
Pachta Martin 1988
Pařík Richard 1981
Paříková Eva 1975
Pašek Petr 1985
Pavel Hlavica 1968
Pavelka Radim 1979
Pavelka Viktor 1963
Pavlík Víťa 1973
Pavlíková Vendula 2001
Pavlorek Adam 1987
Pavlorek Michal 1978
Pĕgřìm René 1975
Pešat Jan 1956
Peter Tomáš 1985
Petrová Lenka 1963
Piechowicz Kačka  
Piechowicz Kateřina 1981
Pietrzyk Šimon  
Pivoňková Aneta 1991
Pokluda Jiří 1979
Pokluda Tomáš 1970
Polášek Tomáš 1984
Poledník Saša 1961
Porwisz Jiří 1966
Pražák Petr 1983
Prusek Martin 1983
Przeczek Marek 1971
Přecechtělová Zuzana 1994
Přibylka Tomáš 1977
Puczok Radek 1983
Pytlík Jiří 1991
Rabiec Jiří 1989
Raclavský Vlastimil 1955
Rajnoch Edvard 1966
Rajnochová Jana 1967
Reček Petr 1976
Reimer Petr 1985
Richter Ondřej 1987
Rohanová Monika 1987
Rozmahel Radek 1974
Ručka Richard 1978
Rybář Andrej 1972
Rybářová Ludmila 1972
Rybiář Michal 1988
Ryška Martin 1970
Ryška Vít 1975
Ryzí Martin 1992
Říčný Petr 1979
Říha Pavel 1977
Říhová Blanka 1972
Sasín Martin 1976
Scrivener Ben 1997
Sedláček Luděk 1965
Sedláčková Petra 1971
Sejkora David 1978
Sejkorová Nela  
Schwarzová Petra 1968
Sikorová Dagmar 1975
Siupik Tadeáš 1993
Siwek Jakub 1987
Skomorowski Stanislaw 1957
Slivka Jan 1957
Slovák Vladimír 1960
Směja Daniel 1980
Smejkal Petr 1959
Smékal Venca 1989
Smreček Tomáš 1984
Smutná Kateřina 1973
Sobek Lumír 1975
Sobek Martin 1988
Sobková Lucie 1999
Sobotka Kamil 1977
Stachová Michaela 1992
Staněk Dušan 1986
Staňková Tereza 1985
Stöcker Kamil 1986
Stöcker Richard  
Stoklásková Pavla 1974
Stopka Ivan 1971
Stoszek Filip  
Stoszek Jan 1976
Stres Marián 1976
Stryková Tereza 2006
Střebovský Tomáš 1971
Sup Daniel 1981
Svarovský Richard 1976
Svobodová Veronika  
Sýkora Josef 1963
Šindelek Daniel 1965
Šindelek Vladan 1967
Škapa Marek 1971
Škoda Kristián 1990
Škrabánek Petr 1960
Škuca Zbyněk 1987
Štěpánek Václav  
Štýbar Luděk 1969
Šubert Pavel 1974
Švidernoch Milan 1958
Tamara Bělarus 1980
Telváková Alena 1993
Tic Jan 1977
Tihlařík Stanislav 1964
Tkáč Roman 1972
Tkáčová Libuše 1973
Tomanová Marie 1?66
Tuharský Martin 1977
Tyleček Václav 1985
Ublanská Kamila 1985
Vacula Lukáš 1980
Valtr Daniel 1974
Vančura Martin 1977
Vančurová Lenka 1987
Varga Leonard 1960
Vařecha Lukáš 1984
Važík Miroslav 1980
Velebil Lukáš 1975
Veselý Ondřej 1986
Viej Radomír 1976
Vinklárek Jiří 1961
Vladěnka  
Votýpka Antonín 1981
Vrubel Lukáš 1989
Vysloužil Jan 1993
Wágner Petr 1983
Wágner Robert 1972
Wágnerová Lenka 1972
Wala Jan 1995
Walaská Anna 1982
Wapienik Pavel 1969
Wilhelm Petr 1980
Wita Jan  
Wludyka Petr 1973
Wojtyla Jaromír 1970
Wróbel Marek 1989
Zábranský Milan 1986
Zachař Robin 1979
Zajíc Josef 1976
Zedník Aleš 1987
Zelená Marie 1985
Žajdlík Filip 1977
Žídek Jan 1989
Žilavý Květoslav 1971
Žižka Pavel 1961

 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

LC team 16.12., 21:06

Čip 753 je k vyzvednutí u Hudyho.


Richard (X-TRAIL) 16.12., 20:47

Tadku, tvůj čip pípnul 2 sekundy přede mnou - takže člověka, který ho použil v závodě poznáme na fotkách :-)


Tadeáš 16.12., 20:34

Hoj Bando..nenašel náhodou někdo dneska čip? vysypal jsem ho někde mezi hlavní cestou a startem...bohužel jsem ho nenašel :(


Hoši,v klidu... 16.12., 13:27

Čaute,jeto tvrdý udusaný snich!!!Žádne kluziště,jak tady čtu...


David 16.12., 11:22

Na kopci jsem sice přes týden nebyl, ale dle webky to bude min. od větrů veřejné bruslení, pokud se řádně nevybavíš :-)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
31.12., 09:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
6.1., 10:00 (so) Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze)
14.1., 10:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy