Lysacup "3 in 1"

Kdy

20.1.2018 v 10:00

Kde

parkování u pivovárku, start v Ostravice, železniční přejezd

Rozpis

Jedná se o vložený závod Lysacupu 2018, účast je dobrovolná a na vlastní riziko. Startuje se klasicky hromadně, všichni závodníci běží stejnou trasu až k plotu meteorologické stanice na Lysé hoře. Zde si všichni pípnou čipem a do LC 2018 se budou počítat body podle umístění v této chvíli. Ti kteří se přihlásí do vložené Long etapy, po pípnutí pokračují v závodě podle níže uvedené trasy, přes bufet až do cíle, kterým bude vestibul chaty Maratón (aby nám Lůďa s Vlaďkama nezmrzl.) Tento vložený závod nebude mít bodový vliv do průběžného pořadí LC 2018 a bude vyhlášen samostatně. 
Závod je určen pro fyzicky zdatnější borce a bude mít časový limit 3,5 hodiny.

Trasa

Ostravice, Lukšinec, Lysá hora, dále po sjezdovce protisměrně etapě z hotelu Bezruč. Od hotelu Bezruč po asfaltové silnici na dolní parkoviště, dále vlevo přes most směrem k sjezdovce u jízárny, v první serpentině rovně až ke studánce U korýtka dále po trati z Rajské boudy kolem Veličků zpět na Lukšinec a po červené značce na vrchol Lysé hory. Pozor, cíl a měření času proběhne v chatě (nebo před ní, dle počasí) ! Mapa zde.

Délka

Trať vede místy v těžkém terénu, nejde tudíž tuto trasu 100% změřit ale měla by se pohybovat okolo 16 km s převýšením 1600metrů

Bufet

Bufet s hromadou jídla, pití i něčím ostřejším bude u dolního parkoviště hotelu Bezruč. Také zde bude umístěná kontrolní čtečka, kde si musíte opět pípnout !

Startovné

  • přihlášení + platba převodem 40kč
  • přihlášení + platba na místě 50kč
  • nepřihlášení + platba na místě 100kč

Pozor, tato etapa není součástí předplatného !!!

Ceny

Prvních 5 celkového pořadí finanční: muži i ženy
1.   500,-
2.   400,-
3.   300,-
4.   200,-
5.   100,-
Celkový vítěz obdrží putovní pohár!

Přihlášky

Přihlášení zde!

Informace

Více informací podá Petr Hudeček  tel: 775267163, e-mail: lysacup@lysacup.cz

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

LC team 25.2., 16:16

Bezcum z Elite a Skoroelite jsme umazali z casu odpovidajici handicap. Poradi jsme samozrejme zachovali ;-)


Stoša 25.2., 15:41

Ano, došlo u nás k nechtěné záměně čipů a brzy to bude opraveno. A díky všem za úžasně strávené soboty a neděle při etapách jako každý rok. Ať se všem daří a v listopadu zase na viděnou.


David Flaša 25.2., 13:50

Lukáši z X-TRAILU ... velké poděkování za tvou účast na závodech LC a celou sezonu :-) Je velmi pěkné vybavit si zpětně atmosféru mnohdy těžkého závodu, pěkně v pohodlí a s časovým odstupem doma, pomocí tvé práce s foťákem....


Majka 25.2., 13:35

Hezké to s vámi všemi bylo. Škoda, že naposled.....


Fanda Lysacupu 25.2., 12:46

V poslední etapě došlo zřejmě k neúmyslné záměně čipů v rodině Stozskových, což stálo Honzu lepší celkové umístění. To jen pro pořádek, jinak vůbec o nic nejde. Obdivu hodna akce!!!!!!

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
24.2., 10:00 (so) Malenovice, Rajská bouda - finále
Další etapy