startovní listina Javorník

startovní listina Lysacup 15.etapa - časovka Velký Javorník
           
Říha Pavel 10:00:00        
Mazánek Vladimír 10:00:30        
Kosek Štěpán 10:01:00        
Svarovský Richard 10:01:30        
Filipec Petr 10:02:00        
Beránek Jakub 10:02:30        
Labuz Martin 10:03:00        
Kubala Janusz 10:03:30        
Žídek Jan 10:04:00        
Kouřil Jaroslav 10:04:30        
Blaha Tomáš 10:05:00        
Wrona Tomáš 10:05:30        
Šindelek Daniel 10:06:00        
Vrubel Lukáš 10:06:30        
Levinský Lukáš 10:07:00        
Richter Ondřej 10:07:30        
Svoboda Tomáš 10:08:00        
Benda Jiří 10:08:30        
Capek Martin 10:09:00        
Wojtyla Jaromír 10:09:30        
Hatňančík Martin 10:10:00        
Tuharský Erik 10:10:30        
Stopka Ivan 10:11:00        
Nohel Petr 10:11:30        
Stoszek Jan 10:12:00        
Ručka Richard 10:12:30        
Škrabánek Petr 10:13:00        
Žilavý Květoslav 10:13:30        
Grimm Martin 10:14:00        
Blabla Tomáš 10:14:30        
Žajdlík Filip 10:15:00        
Sobek Lumír 10:15:30        
Pavlík Víťa 10:16:00        
Juračák Erik 10:16:30        
Šindelek Vladan 10:17:00        
Hlavatík Jan 10:17:30        
Flaša David 10:18:00        
Škuca Zbyněk 10:18:30        
Kantor Miroslav 10:19:00        
Ambros Jakub 10:19:30        
Ivanov Nikola 10:20:00        
Zemánek Vojtěch 10:20:30        
Kovář Roman 10:21:00        
Peter Tomáš 10:21:30        
Lysák Vlastimil 10:22:00        
Hudeček Petr 10:22:30        
Pytlík Jiří 10:23:00        
Martinka Lukáš 10:23:30        
Horák Ondřej 10:24:00        
Otevřel Vít 10:24:30        
           
prostor pro divoké karty        
           
Hollá Kateřina 10:27:00        
Orlíková Pavla 10:27:30        
Líšková Ivana 10:28:00        
Kollegová Alena 10:28:30        
Krejčiříková Ivona 10:29:00        
Krejčiříková Denisa 10:29:30        
           
zbytek světa…          

 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy