Skupiny na závěrečnou

Elita (+ 5 minut)

Ambros Jakub (2.), Blaha Tomáš (3.), Buryška Tomáš (7.), Causidis Marek (1.), Dvořák Pavel (9.), Flaša David (12.), Hlavatík Jan (10.), Holiš Martin (5.), Horák Ondřej (1.), Hudeček Petr (1.), Ivanov Nikola (6.), Kantor Miroslav (8.), Kokošek Oldřich (5.), Kováčik Luboš (11.), Kovář Roman (5.), Lichý Tomáš (1.), Lysák Vlastimil (1.), Maceček Tomáš (1.), Martinka Lukáš (3.), Nezval Ondřej (8.), Otevřel Vít (1.), Paulen Andrej (1.), Peter Tomáš (2.), Pytlík Jiří (1.), Šindelek Pavel (11.), Šindelek Vladan (7.), Škuca Zbyněk (9.), Záveský Filip (2.), Zemánek Vojtěch (5.), Zemaník Jan (12.), Žídek Jan (11.) + všichni letos nestartující!!! a samozřejmě Ryšak !
 

Poloelita (+2,5 minut)

Badač Martin (17.), Belej David (47.), Benda Jiří (33.), Beránek Jakub (45.), Blabla Tomáš (16.), Blažek Jiří (48.), Bohatý Tomáš (32.), Brož Matěj (17.), Capek Martin (21.), Czilling Petr (39.), Černoch Ondřej (40.), Černý Tomáš (50.), Filip Daniel (36.), Filipec Petr (19.), Frank Pavel (50.), Friedel Jan (48.), Géryk Jaromír (48.), Gregor František (29.), Grimm Martin (19.), Halfar Jan (42.), Hatňančík Martin (27.), Helcel Martin ml. (21.), Helcel Richard (26.), Hořínek Martin (41.), Chrobák Radek (20.), Janečka Jakub (43.), Jasiok Adam (41.), Javorek Petr (20.), Juračák Erik (16.), Kala Jiří (33.), Kaleta Daniel (18.), Kazárik Jiří (44.), Knopp Petr (43.), Kosek Štěpán (23.), Kostka Tomáš (17.), Košut Lukáš (27.), Kouřil Jaroslav (46.), Kudla Vladimír (39.), Kvapulinský Martin (50.), Labuz Martin (50.), Lach Alan (46.), Lachnit Jan (14.), Letko Miroslav (41.), Levinský Lukáš (35.), Lupiezowiec Piotr (32.), Marek Jakub (29.), Mazánek Vladimír (42.), Mikloš Martin (31.), Miskiewicz Mariusz (16.), Mooc Filip (27.), Mráz Jan (41.), Mrklovský Ondřej (46.), Nohel Petr (23.), Ondruch Adam (25.), Pachta Martin (47.), Pašek Petr (37.), Pavelka Radim (30.), Pavlík Víťa (18.), Pěgřím Filip (35.), Ponek Tibor (43.), Rajnoch Edvard (39.), Richter Ondřej (28.), Ručka Richard (23.), Ryška Vít (40.), Říha Pavel (17.), Sejkora David (47.), Sobek Lumír (19.), Stančík Bedřich (14.), Stopka Ivan (30.), Stoszek Jan (22.), Stres Marián (48.), Svarovský Richard (50.), Svoboda Tomáš (30.), Šindelek Daniel (44.), Škapa Marek (26.), Škoda Kristián (42.), Škrabánek Petr (26.), Tuharský Erik (13.), Tuharský Martin (15.), Vařecha Lukáš (45.), Veselý Matěj (49.), Vrubel Lukáš (37.), Wojtyla Jaromír (32.), Wrona Tomáš (35.), Zembovski Edvard (15.), Žajdlík Filip (16.), Žilavý Květoslav (17.)
 

Zbytek světa (+0 minut)

Kdo už v tomto ročníku startoval a nenašel se výše, tak start v sobotu v deset :-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

Kalendář 19.9., 12:38

Je v článku o LC 2019. Ale pro jistotu ještě zde odkaz »


Pepek 19.9., 09:31

Ahoj, bude kalendář ke stažení? ;-)


David Flaša 16.9., 18:21

Taky se vždy těším na Krásnou, že poběžíme, ale buďme rádi, že se LC jako takový běhá a raději potrénujme i ty rovinky ať jsme na Visalaje ready :-)


10:06 15.9., 19:55

10.11.2018 Krásná most? No nevím, se asi vyskytnou meteorologické komplikace, které znemožní start a ten bude následně přemístěn ,,nečekaně,, na Visalaje. Jak já bych chtěl běžet z Krásné na Lysou při LysaCupu a nejen na Lišákově C6.


Aleš 14.9., 13:12

Koupím čip na aktuální sezónu hamacek.ales@post.cz. tel: 774564420.

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
4.11., 10:00 (ne) Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x!
10.11., 10:00 (so) Krásná, most
18.11., 10:00 (ne) Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze)
Další etapy