Kodex beskydského běžce

Představujeme vám Kodex beskydského běžce, projekt samotných běžců beskydských, jenž si klade za cíl ukázat institucím, že my běžci máme cítění s přírodou a nezávisle na vůli kodexu se chováme ohleduplně nejen vůči sobě ale i vůči přírodě. Kodex vyzývá běžce k podpisu, kde se jednotliví lidé mohou svým podpisem zavázat  k dodržování jednoduchých pravidel. Pravidla jenž většina z nás už tak vyzývá a řídí se jimi. Je to pouhá formalita, vložit svůj podpis po ostatní, ale vězte, že jako velká skupina běžců a milovníků hor můžeme dokázat prolomit ledy a ukázat že to myslíme vážně. 
Nezapomeňte se proto před startem etapy zastavit ve stánku HUDY, kde je celý kodex k prohlédnutí a přečtení, a samozřejmě i k podepsání.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy