Kodex beskydského běžce

Představujeme vám Kodex beskydského běžce, projekt samotných běžců beskydských, jenž si klade za cíl ukázat institucím, že my běžci máme cítění s přírodou a nezávisle na vůli kodexu se chováme ohleduplně nejen vůči sobě ale i vůči přírodě. Kodex vyzývá běžce k podpisu, kde se jednotliví lidé mohou svým podpisem zavázat  k dodržování jednoduchých pravidel. Pravidla jenž většina z nás už tak vyzývá a řídí se jimi. Je to pouhá formalita, vložit svůj podpis po ostatní, ale vězte, že jako velká skupina běžců a milovníků hor můžeme dokázat prolomit ledy a ukázat že to myslíme vážně. 
Nezapomeňte se proto před startem etapy zastavit ve stánku HUDY, kde je celý kodex k prohlédnutí a přečtení, a samozřejmě i k podepsání.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

LCteam 14.1., 20:06

Vyhlášení masek: Nejlepší kvarteto masek, prosíme ke stolečku Hudy! Před startem sobotní etapy je odměníme ;-)


Lukáš B. 14.1., 16:41

Super fotky.Díky oběma fotografům.


Lukáš X-Trail fotos 13.1., 21:04

Zdravím Lysacup, mazácká trasa na "foto Větrech" viz: odkaz »


Jiri P. 13.1., 20:51

Na mape (odkaz nize) je 3v1 vedena u bezruce po ceste. V popisu je po zelene. Radeji bych to nak sladil at zas nebezi nekdo kde nema;). Martin - ne ledovy, ale snehovy tobogan v hangu, a jinak parada ;)


MartinT 13.1., 20:40

Nevim jestli budou tenhle nazor sdilet i ucastnici 3in1, ale ledovy tobogan k Bezruci dnes absolutne nejlepsi atrakce dne !! :-) (v praxi overeno ze Speedrossy jedou lip nez jamajskej bob :-O)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1
27.1., 17:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy