Podpořte Čisté Beskydy nákupem kalendáře

Právě teď máte možnost koupit kalendář s úchvatnými snímky Beskyd, který dali dohromady beskydští běžci a fanoušci čisté přírody. Nejen, že získáte pěkný dárek, ale nákupem každého kalendáře také podpoříte stokorunou myšlenku spolku Čisté Beskydy.
 
Čisté Beskydy pořádají každoročně v květnu akci Poděkuj horám, během které se tisíce lidí vydávají do hor symbolicky sbírat odpad. Tím dávají najevo, že jim není lhostejné znečišťování Beskyd nezodpovědnými návštěvníky. Spolek je dotován výhradně partnery a dárci, mezi kterými nechybí od počátku frýdecko-místecké kreativní a grafické studio MamiArt. V tom pracuje mladý talentovaný fotograf a běžec Petr Lukeš.
 
„Myšlenka podpořit Čisté Beskydy netradičním způsobem vznikla letos v květnu během akce Poděkuj horám. Nadchlo mě, kolik tisíc lidí se dobrovolně vydalo do Beskyd. Dohodli jsme se proto se se spolkem Čisté Beskydy a s MamiArt, že můj letošní kalendář vydáme společně a z každého prodaného kusu věnujeme na podporu Čistých Beskyd 100 korun.“
 
Kalendáře jsou v prodeji online na internetových stránkách www.cistebeskydy.cz a kalendáře jsou k dostání za 300 korun. Stokoruna, tedy zisk z prodeje každého kalendáře, je darována Petrem Lukešem a MamiArt spolku Čisté Beskydy. Zbývající částka utržená za každý kalendář pokryje náklady na jeho tisk a výrobu.
 
Speciální nabídka pro účastníky Lysacupu: pokud nemáte čas zajet pro kalendář osobně v týdnu do Frýdku-Místku nebo se vám nechce utrácet za poštovné, napište Milanovi na e-mail andel@mamiart.cz. Po dohodě vám přiveze kalendář na jednu z následujících etap.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

LCteam 14.1., 20:06

Vyhlášení masek: Nejlepší kvarteto masek, prosíme ke stolečku Hudy! Před startem sobotní etapy je odměníme ;-)


Lukáš B. 14.1., 16:41

Super fotky.Díky oběma fotografům.


Lukáš X-Trail fotos 13.1., 21:04

Zdravím Lysacup, mazácká trasa na "foto Větrech" viz: odkaz »


Jiri P. 13.1., 20:51

Na mape (odkaz nize) je 3v1 vedena u bezruce po ceste. V popisu je po zelene. Radeji bych to nak sladil at zas nebezi nekdo kde nema;). Martin - ne ledovy, ale snehovy tobogan v hangu, a jinak parada ;)


MartinT 13.1., 20:40

Nevim jestli budou tenhle nazor sdilet i ucastnici 3in1, ale ledovy tobogan k Bezruci dnes absolutne nejlepsi atrakce dne !! :-) (v praxi overeno ze Speedrossy jedou lip nez jamajskej bob :-O)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1
27.1., 17:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy