Holiš ovládl prolog

Rekordní počet závodníku vyběhl z mlhavého počasí na slunečný Velký Javorník v rámci prologu vrchařské ligy Lysacup. Trasa byla okořeněna dvojitým výběhem schodů kolem skokanských můstků, které tradičně chutnaly Martinu Holiši, který si právě na schodech vybudoval rozhodující náskok. Stíhací skupina doplatila i na menší nepozornost regulovčíka a kousíček si zaběhla... Nic podstatného to však nebylo a po chvíli byli všichni zpět na trati. Martin Holiš svůj náskok udržel i v závěrečné strmé pasáži a potvrdil, že zdejší trať mu prostě sedí! Druhé místo vybojoval taktéž nestárnoucí Ondřej Horák a bronz nováček Lysacupu Jakub Uherek. V ženské kategorii se pořádně zapotila Denisa Krejčiříková, kdy až v cílové rovince předběhla Barču Macurovou pro kterou to byla hodně vydařená LC premiéra. Týmovou soutěž ovládla vinotéka u Karla před Buff team a AVA. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se v sobotu na Lysé!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

LCteam 14.1., 20:06

Vyhlášení masek: Nejlepší kvarteto masek, prosíme ke stolečku Hudy! Před startem sobotní etapy je odměníme ;-)


Lukáš B. 14.1., 16:41

Super fotky.Díky oběma fotografům.


Lukáš X-Trail fotos 13.1., 21:04

Zdravím Lysacup, mazácká trasa na "foto Větrech" viz: odkaz »


Jiri P. 13.1., 20:51

Na mape (odkaz nize) je 3v1 vedena u bezruce po ceste. V popisu je po zelene. Radeji bych to nak sladil at zas nebezi nekdo kde nema;). Martin - ne ledovy, ale snehovy tobogan v hangu, a jinak parada ;)


MartinT 13.1., 20:40

Nevim jestli budou tenhle nazor sdilet i ucastnici 3in1, ale ledovy tobogan k Bezruci dnes absolutne nejlepsi atrakce dne !! :-) (v praxi overeno ze Speedrossy jedou lip nez jamajskej bob :-O)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd
19.1., 10:00 (so) Ostravice, železniční přejezd, 3 in 1
27.1., 17:00 (ne) Malenovice, Rajská bouda
Další etapy