Holiš ovládl prolog

Rekordní počet závodníku vyběhl z mlhavého počasí na slunečný Velký Javorník v rámci prologu vrchařské ligy Lysacup. Trasa byla okořeněna dvojitým výběhem schodů kolem skokanských můstků, které tradičně chutnaly Martinu Holiši, který si právě na schodech vybudoval rozhodující náskok. Stíhací skupina doplatila i na menší nepozornost regulovčíka a kousíček si zaběhla... Nic podstatného to však nebylo a po chvíli byli všichni zpět na trati. Martin Holiš svůj náskok udržel i v závěrečné strmé pasáži a potvrdil, že zdejší trať mu prostě sedí! Druhé místo vybojoval taktéž nestárnoucí Ondřej Horák a bronz nováček Lysacupu Jakub Uherek. V ženské kategorii se pořádně zapotila Denisa Krejčiříková, kdy až v cílové rovince předběhla Barču Macurovou pro kterou to byla hodně vydařená LC premiéra. Týmovou soutěž ovládla vinotéka u Karla před Buff team a AVA. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se v sobotu na Lysé!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy