Holiš ovládl prolog

Rekordní počet závodníku vyběhl z mlhavého počasí na slunečný Velký Javorník v rámci prologu vrchařské ligy Lysacup. Trasa byla okořeněna dvojitým výběhem schodů kolem skokanských můstků, které tradičně chutnaly Martinu Holiši, který si právě na schodech vybudoval rozhodující náskok. Stíhací skupina doplatila i na menší nepozornost regulovčíka a kousíček si zaběhla... Nic podstatného to však nebylo a po chvíli byli všichni zpět na trati. Martin Holiš svůj náskok udržel i v závěrečné strmé pasáži a potvrdil, že zdejší trať mu prostě sedí! Druhé místo vybojoval taktéž nestárnoucí Ondřej Horák a bronz nováček Lysacupu Jakub Uherek. V ženské kategorii se pořádně zapotila Denisa Krejčiříková, kdy až v cílové rovince předběhla Barču Macurovou pro kterou to byla hodně vydařená LC premiéra. Týmovou soutěž ovládla vinotéka u Karla před Buff team a AVA. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se v sobotu na Lysé!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...


František 28.2., 21:38

Tak konečně se mi podařilo nahrát video z běhu na VJ odkaz »


paní Hudy 27.2., 15:12

...kurnik zrovna když jsem ji vyžehlila:-)


Patrik Rajnoch pro LCteam Hudy 27.2., 13:36

Ahoj, košile je mojeeee, mám radost, už jsem psal na fb, ale bez reakce. Je to Maloja že?? červenošedá. Kde mohu vyzvednout?? Dojedu si :) Patrik

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy