10.etapa Hotel Bezruč

Takže vážení, v sobotu budeme startovat v 10:00 od spodního parkoviště pod Bezručem (tam kde je bufet 3in1) a poběžíme trasu č.1 kterou jste si sami vybrali! 

Převážení po Vánocích
Sobotní etapa bude speciální ještě z jednoho důvodu, a to proto, že bude probíhat kontrolní převážení po Vánocích! Všichni zájemci o zařazení do kategorie nad 200 liber (90,7 kg), zastavte se za náma před startem a zkontrolujem, jestli jste tam zařazeni právem, anebo máte-li nárok se k této kategorii hrdě připojit!

No a aby těch zpráv v Novém roce nebylo málo, partner Restart-energy.cz přichází s novými produkty Aminodrink a Smoothie, sleva pro účastníky lysacupu dále trvá, stejně tak i doprava na start etapy...

jo, a samozřejmě musíme vyhlásit i nejlepší masky Silvestrovské etapy !!! Takže nám prosím posílejte vaše tipy!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...


František 28.2., 21:38

Tak konečně se mi podařilo nahrát video z běhu na VJ odkaz »


paní Hudy 27.2., 15:12

...kurnik zrovna když jsem ji vyžehlila:-)


Patrik Rajnoch pro LCteam Hudy 27.2., 13:36

Ahoj, košile je mojeeee, mám radost, už jsem psal na fb, ale bez reakce. Je to Maloja že?? červenošedá. Kde mohu vyzvednout?? Dojedu si :) Patrik

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy