10.etapa Hotel Bezruč

Takže vážení, v sobotu budeme startovat v 10:00 od spodního parkoviště pod Bezručem (tam kde je bufet 3in1) a poběžíme trasu č.1 kterou jste si sami vybrali! 

Převážení po Vánocích
Sobotní etapa bude speciální ještě z jednoho důvodu, a to proto, že bude probíhat kontrolní převážení po Vánocích! Všichni zájemci o zařazení do kategorie nad 200 liber (90,7 kg), zastavte se za náma před startem a zkontrolujem, jestli jste tam zařazeni právem, anebo máte-li nárok se k této kategorii hrdě připojit!

No a aby těch zpráv v Novém roce nebylo málo, partner Restart-energy.cz přichází s novými produkty Aminodrink a Smoothie, sleva pro účastníky lysacupu dále trvá, stejně tak i doprava na start etapy...

jo, a samozřejmě musíme vyhlásit i nejlepší masky Silvestrovské etapy !!! Takže nám prosím posílejte vaše tipy!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy