3in1

Jak jistě všichni víte, součástí sobotní Ostravické etapy je i speciální Long verze s názvem 3in1. Když tento závod před lety vznikl, neměl s podobnými běhy téměř nikdo zkušenosti a byl to opravdový unikát. V dnešní ULTRA Extrémní době může se svými parametry připadat kdekomu jednoduchý a krátký... Proto zejména při seběhu volí metodu Střemhlav, popřípadě Hlava nehlava... Pokud není moc sněhu, tak takovému člověku hrozí třeba roztržené koleno... Letos však máme sněhu až moc, takže v sázce je nejen vypíchnuté oko v tunelu pod Malchorem, ale především pověst Lysacupu! Každý z nás kdo poběží dolů k Bezruči by měl myslet nejen na své zdraví, ale také na turisty, kterých bude v úzkém chodníku určitě mraky!!!

Prosím, buďte opatrní a hlavně ohleduplní vůči ostatním lidem aby tento závod nezůstal jen historií...

Registrace k závodu

Trasa závodu

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy