Ostravice 3in1

Nejkrásnější zimní podmínky jsme pro vás připravili na tu nejdelší etapu, královskou 3v1. Od začátku prvního bodovaného výběhu se však běželo tempo závratné, které diktoval Andrej Paulen a postupně se zbavil dvou letošních tahounů Otevřela i Horáka a etapu s přehledem vyhrál. Do úzkého sněhového seběhu vloženého závodu se nejdřív pustil Vítek, cestou dolů sice zaúřadoval Macek a všechny předběhl, ale nechtěnou prodlužkou kolem Hotelu Bezruč zase o náskok přišel a prvních pět mužů vyráželo do druhého kopce téměř zároveň. Tempo se rozhodli diktovat Brňák Rubič s Oldou Kokoškem, ale nejlépe si rozvrhl síly právě Tomáš Maceček, zaútočil až na Větrech a po na vrcholu se radoval z prémiového vítězství v 3v1. Druhý Rubič a třetí Kokošek doběhli do půl minuty za ním, takže nejvyrovnanější ročník v historii. Mezi holkama úřadovalo mladí a růžový dres. Barča Macurová si udělala základ pro vítězství v prodloužené etapě již v prvním výběhu a postarala se, aby tituly zůstaly v jednom týmu ?. Druhá doběhla Andrea Krstevová a bronz brala Anna Bohatá.
 
Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na posledních pět etap!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy