Skoro kolem Hráze

Jarní a větrné počasí nás přivítalo v Ostravici, odkud byla v plánu etapa s názvem Skoro kolem hráze... Naštěstí se nenaplnili obavy z nenasytného medvěda ani neprošláplé stopě a etapa proběhla téměř v poklidu. Teda alespoň to tak vypadalo při pohledu do tváře Slovenského borce Andreje Paulena, který když příjde, nedá nikomu šanci. Druhý dnes doběhl Víťa Otevřel, porazil svého největší konkurenta Ondru Horáka a zase je o krok blíž k celkovému prvenství! To samé se dá říct i v případě Barči Macurové, protože na Denisu Krejčiříkovou naběhla další důležité body. Týmovou soutěz po druhé za sebou vyhrál Slovenský Manín Povážská Bystrice, burcovaný nestárnoucím Lubou Kováčikem! Jubilejní stou etapu dnes oslavi závodník až z dalekých Britských ostrovu Malcolm Collen Congrats. and do it again!!!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy