Časovka Velký Javorník

Jestliže se minulý týden mluvilo něco o jarním počasí, tak tentokrát bylo rovnou letní. Své o tom ví i startovní aparatura, espressomat, i další elektro spotřebiče nezbytné pro start etapy, protože dostávaly potřebnou energii pouze z mobilních solárních panelu! již na schodech muselo být každému jasné, že veškeré zimní doplňky dnes postrádaly smysl. Mezi nejlepšími dnes měl jednu z posledních šanci stáhnout pár bodů ve svůj prospěch specialista této disciplíny Onda HORÁK, jenže asi pro přehřátí organizmu si kousek zaběhl a bohužel na této krátké trati není prostor na podobné excesy. Dalo by se říct, že o dnešním vítězi je tímto rozhodnuto, ovšem proti byl Lukáš Martinka, který po bezchybném výkonu překonal Víťu i traťový rekord a zaslouženě zvítězil! V něžném pohlaví byla v podobném postavení jako Ondra, Denisa Krejčiříková! Po velkém boji však podlehla své největší rivalce Barboře Macurové, které k triumfu v celkovém pořadí zbývá poslední krok. 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy