Skupiny pro závěrečnou

Elita (+ ti, co letos ještě neběželi a Ryszak)  + 5 minut

Ambros Jakub (11.), Blažek Jiří (12.), Causidis Marek (4.), Filipec Petr (12.), Flaša David (6.), Helcel Martin ml. (5.), Holiš Martin (1.), Horák Ondřej (1.), Hudeček Petr (2.), Ivanov Nikola (2.), Kantor Miroslav (4.), Kokošek Oldřich (8.), Košut Lukáš (11.), Kováčik Luboš (5.), Kovář Roman (7.), Lysák Vlastimil (2.), Maceček Tomáš (4.), Martinka Lukáš (1.), Najvert Stanislav (8.), Otevřel Vít (1.), Paulen Andrej (1.), Pěgřím Filip (10.), Peter Tomáš (8.), Ponek Tibor (6.), Pytlík Jiří (5.), Rubič Daniel (5.), Ryszak (133.), Ryška Vít (11.), Šindelek Pavel (10.), Šindelek Vladan (9.), Škuca Zbyněk (11.), Sobek Lumír (10.), Swaczyna Petr (7.), Turek Martin (10.), Uherek Jakub (3.), Žákovský Petr (12.), Zemánek Vojtěch (6.), Zemaník Jan (10.), Žídek Jan (5.)

Béčko + 2,5 minuty

Adámek Pavel (31.), Benda Jiří (25.), Blabla Tomáš (14.), Blažek Jaroslav (36.), Bohatý Tomáš (24.), Bystřičan Lukáš (36.), Capek Martin (37.), Černoch Ondřej (48.), Černý Walter (26.), Chrobák Radek (25.), Czilling Petr (46.), Dvořák Pavel (36.), Fierla Ondřej (23.), Filip Daniel (36.), Gregor František (31.), Grimm Martin (14.), Groh Jakub (22.), Halfar Jan (44.), Hatňančík Martin (37.), Heinrich Lukáš (49.), Helcel Richard (38.), Hlavatík Jan (16.), Jakubec Tomáš (13.), Janečka Jakub (49.), Javorek Petr (26.), Juračák Erik (21.), Jurčík Jan (15.), Jurek Jan (41.), Kaleta Daniel (18.), Kaluža Luboš (48.), Kamecki Tomasz (17.), Karafiát Tom (43.), Kazárik Jiří (47.), Kimla Jan (21.), Kosek Štěpán (35.), Kostka Tomáš (21.), Křenek Radek (32.), Kubala Janusz (44.), Kubala Marcel (36.), Kučera Roman (46.), Kudla Vladimír (20.), Kukla Ondřej (41.), Labuz Martin (45.), Lachnit Jan (16.), Letko Michal (16.), Levinský Lukáš (31.), Lukeš Tomáš (49.), Marek Lukáš (43.), Martin Gogela (19.), Matera Tomáš (29.), Mazánek Vladimír (37.), Mikloš Martin (29.), Miskiewicz Mariusz (16.), Mitala Josef (19.), Mráz Jan (49.), Mrklovský Ondřej (30.), Mudroň Ivan (15.), Němeček Martin (47.), Nohel Petr (28.), Ondřejka Míra (28.), Ondruch Adam (14.), Orlík Pavel (43.), Ostruszka Michal (27.), Pašek Petr (33.), Pavlík Jan (49.), Pavlík Víťa (26.), Píša Martin (36.), Pokorný Radim (22.), Pražák Petr (49.), Rafaj Lukáš (29.), Řeha Daniel (29.), Říha Pavel (20.), Ručka Richard (14.), Rymer Collin (23.), Sejkora David (35.), Šindelek Daniel (27.), Škrabánek Petr (31.), Stančík Bedřich (18.), Stoszek Jan (22.), Stres Marián (32.), Svoboda Tomáš (48.), Swaczyna Patrik (48.), Tuharský Erik (26.), Tuharský Martin (24.), Vrubel Lukáš (32.), Vyhnička Kamil (26.), Vyvijal Tadeáš (20.), Wita Jan (32.), Wojtyla Jaromír (42.), Žajdlík Filip (15.), Žilavý Květoslav (17.)

Zbytek světa...

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

David 12.4., 11:44

Dobrý den,scháním čip. Děkuji. 603 988 470


LCteam 25.3., 14:17

a 3.11. ho zicher zapomeneš :-)


MartinT 24.3., 13:22

..Jsem si normálně vypěstoval Pavlovův reflex. Včera jsem dojel na závody sice bez špendlíků, ale za to s čipem! (od zimy nevyndaným z batohu) :D


T. Bohatý 2.3., 13:36

Děkuji všem členům týmu Jump sport: Ručka Richard, Škrabánek Petr, Pytlík Jiří, Škuca Zbyněk, Kulštejnová Tereza, Mráz Jan, Bohatá Anna, Ševčíková Lucy, Hiľovská Kamila za výkony v uplynulém ročníku LC. A těším se, že v příštím ročníku se opět setkáme ve zdraví a plné síle!


Vladěnkóóóóóó 1.3., 17:02

...

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy