X. dní do startu !!!

Už jen deset dní zbývá do slavnostního startu dalšího ročníku Lysacupu, jak jinak než stylově pod Frenštátským skokanským můstkem. Je tedy nejvyšší čas oznámit manželům, manželkám, milenkám, rodičům i babičkám, že následující čtyři měsíce to s obědem o dvanácté nebude tak horké... Stejně tak je varovat, že večerní romantické konverzace jistě sklouznou k rekonstrukci dopolední bitvy o Lysou horu... Organizační přípravy jsou v plném proudu takže se můžete těšit na ten nejlepší servis, který Vám v posledních letech přinášíme! Našim hlavním partnerem a zároveň největším pomocníkem zůstáva nadále Frýdecko-Místecký HUDY sport, který nám všem přináší nejen zázemí na startu, ale i spoustu cen. Dalším oblíbeným partnerem je Ostravický Pivovárek, kde máme zázemí při Ostravických etapách a letos tam i nově proběhne vyhlášení mistrovské etapy. Vrací se k nám i staré známe Mojekolo.cz s profi čelovkami Knog.Mezi nováčky bychom chtěli přivítat prodejce nových i ojetých automobilů společnost KODECAR působící v Opavě, Ostravě i Hradci Králové, která věnuje poukaz na víkendové zapůjčení nového vozu Mazda, Citroen nebo Mitsubishi.

Buďte trpěliví, užijte si poslední volný víkend a těšte se na další předstartovní informace.

váš LCteam 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Lukáš Frýdek-Místek poptává
Další

Diskuse

David Sejkora 17.11., 20:56

Ahoj, přítelkyně prodává boty Lasportiva Akasha velikost 37. Nevhodná velikost. Cena 1800,-. Kdybyste měli zájem, vezmu je vyzkoušet na etapu. Tel. 777908074 Díky moc David


Stryk team-Jakub 16.11., 20:16

Ahojte zasílám fotogalerii z dnešní etapy z Janovic-Bystré. Za týden AHOJ :-) odkaz »


Stoša 16.11., 19:39

Dík za odkaz Dušane, fakt byli úplně skvělí, kluci v týmech první na světě, no bomba, perfektní individuální výkony a ani v tom maratonu se neztratili, prostě super!!!


Laďa 16.11., 15:23

Fotky z dnešní etapy: odkaz »


Dušan 16.11., 13:23

Čus běžečtí úleťáci. Klukům i holkám se podařily udělat skvělé výsledky na MS v běhu do vrchu v Argentině. Marek a Tom zůročili odkojení Lysacupem. Mrkněte na - odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Další etapy