Předstartovní informace

Pojďme si připomenout jak to bude v neděli probíhat!

Již po desáté odstartuje náš oblíbený Lysacup v areálu skokanských můstků ve Frenštátu p.R. a poběžíme na Velký Javorník, startujeme lehce po desáté, takže doražte včas a hlavně s čipem! Nováčkům ho tentokrát přivezeme my (a vy dorazte ještě více včas, protože si čip musíte převzít, tak ať nás nezavalíte pět minut před desátou ;-)... Po tradičním seskoku mladíků z TJ Frenštát a slavnostním zahájení dalšího ročníku Lysacupu, vyběhneme na známou trať s dvojitým výběhem schodů kolem můstku až těsně pod vrchol Velkého Javorníku! Děti do 15let vystartují pět minut po hlavním poli a poběží schody jen jednou...

Opakování matka moudrosti - PŘIJĎTE S ČIPEM - a protože je jak pro nás, tak pro vás nekomfortní, když se výsledky mění kvůli zapomenutým čipům, rozhodli jsme se, že letos NEBUDEME dopisovat do výsledovky závodníky, kteří nebudou mít čip. Pokud se vám náhodou stane, že zapomenete čip doma, stavte se před startem u stolečku a snad se tam nějaký náhradní najde. Takže letos ještě více než kdykoliv jindy platí - kdo nemá čip, jakoby nebyl!!!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Lukáš Frýdek-Místek poptává
Další

Diskuse

David Sejkora 17.11., 20:56

Ahoj, přítelkyně prodává boty Lasportiva Akasha velikost 37. Nevhodná velikost. Cena 1800,-. Kdybyste měli zájem, vezmu je vyzkoušet na etapu. Tel. 777908074 Díky moc David


Stryk team-Jakub 16.11., 20:16

Ahojte zasílám fotogalerii z dnešní etapy z Janovic-Bystré. Za týden AHOJ :-) odkaz »


Stoša 16.11., 19:39

Dík za odkaz Dušane, fakt byli úplně skvělí, kluci v týmech první na světě, no bomba, perfektní individuální výkony a ani v tom maratonu se neztratili, prostě super!!!


Laďa 16.11., 15:23

Fotky z dnešní etapy: odkaz »


Dušan 16.11., 13:23

Čus běžečtí úleťáci. Klukům i holkám se podařily udělat skvělé výsledky na MS v běhu do vrchu v Argentině. Marek a Tom zůročili odkojení Lysacupem. Mrkněte na - odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Další etapy