Prolog Velký Javorník

Je za námi jubilejní desátý ročník prologu mimo Lysou horu. Děkujeme všem za spolupráci, výsledky ještě doznávají pár úprav, ale již nyní můžeme říct že se jednalo o rekordní ročník, co do počtu startujících! V teplém a větrném počasí zvítězil Ondra Horák. Mohutným finišem se dostal před Marka Causidise, nekolikanásobného vítěze B7 a jiných ultra světových běhů. Třetím místem překvapil slovenský borec Tibor Ponek! Ženy dnes ovládla loňská celková vítězka Barča Macurová. Týmové vítězství dnes urval team Buff/pivovar Koníček. Bohužel dnešní den ovlivnil i jeden nepříjemný okamžik, ale ukázalo se že držíme za jeden provaz a dotčenou závodnici se podařilo předat bezpečně horské službě. Diky vám všem, kteří se na této neplánované akci podíleli.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Lukáš Frýdek-Místek poptává
Další

Diskuse

David Sejkora 17.11., 20:56

Ahoj, přítelkyně prodává boty Lasportiva Akasha velikost 37. Nevhodná velikost. Cena 1800,-. Kdybyste měli zájem, vezmu je vyzkoušet na etapu. Tel. 777908074 Díky moc David


Stryk team-Jakub 16.11., 20:16

Ahojte zasílám fotogalerii z dnešní etapy z Janovic-Bystré. Za týden AHOJ :-) odkaz »


Stoša 16.11., 19:39

Dík za odkaz Dušane, fakt byli úplně skvělí, kluci v týmech první na světě, no bomba, perfektní individuální výkony a ani v tom maratonu se neztratili, prostě super!!!


Laďa 16.11., 15:23

Fotky z dnešní etapy: odkaz »


Dušan 16.11., 13:23

Čus běžečtí úleťáci. Klukům i holkám se podařily udělat skvělé výsledky na MS v běhu do vrchu v Argentině. Marek a Tom zůročili odkojení Lysacupem. Mrkněte na - odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Další etapy