2.etapa Zlatník-Lysá Hora

Přesunutí etapy z Krásné na Zlatník, ani špatná předpověď počasí neodradilo téměř 350 sportovců porovnat své síly s královnou Beskyd. Už na startu bylo při pohledu do startovního pole jasné, že to bude velmi rychlá etapa. Tomáš Lichý, který přišel otestovat svoji formu před mistrovstvím světa v běhu do vrchu, okamžitě nastavil tempo které nemohl normální smrtelník akceptovat. Bohužel pro Toma, dnešní etapy se zúčastnil i Slovenský zázrak Andrej Paulen zo Žiliny! Andrej přežil úvodní běžecké kilometry za Tomášem s nepatrným odstupem, ovšem v čistém kopci byl jasně lepší a s minutovým náskokem zvítězil. Nemusí ho tak mrzet neúčast na dnešním finálovém kole slovenského běhu do vrchu, kde by si pravděpodobně tak kvalitně nezazávodil ;-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Lukáš Frýdek-Místek poptává
Další

Diskuse

David Sejkora 17.11., 20:56

Ahoj, přítelkyně prodává boty Lasportiva Akasha velikost 37. Nevhodná velikost. Cena 1800,-. Kdybyste měli zájem, vezmu je vyzkoušet na etapu. Tel. 777908074 Díky moc David


Stryk team-Jakub 16.11., 20:16

Ahojte zasílám fotogalerii z dnešní etapy z Janovic-Bystré. Za týden AHOJ :-) odkaz »


Stoša 16.11., 19:39

Dík za odkaz Dušane, fakt byli úplně skvělí, kluci v týmech první na světě, no bomba, perfektní individuální výkony a ani v tom maratonu se neztratili, prostě super!!!


Laďa 16.11., 15:23

Fotky z dnešní etapy: odkaz »


Dušan 16.11., 13:23

Čus běžečtí úleťáci. Klukům i holkám se podařily udělat skvělé výsledky na MS v běhu do vrchu v Argentině. Marek a Tom zůročili odkojení Lysacupem. Mrkněte na - odkaz »

Další příspěvky

Co nás čeká...

Další etapy