Mistrovství Lysacupu 2020

Laďění formy končí, v sobotu do toho půjdeme naostro, o medaile! Mistrovskou trať jsme pro letošek zvolili tuhle, takže parkování, stánek HUDY, káva Proč ne? a další zázemí bude v areálu Beskydského pivovárku. V sále naproti klasické hospody, který pro nás bude otevřen od 12h proběhne i samotné vyhlášení výsledků mistrovské etapy se všemi zvyklostmi, včetně klasického závodnického LCmenu (guláš+pivo) za retro cenu 80,- Vítěz samozřejmě neplatí nic... Hlavním sponzorem letošního mistráku je MOJEKOLO.CZ dovozce mimo jiné čelovek KNOG

Vy neznáte kultovní australskou značku Knog? Ta nabízí nejen unikátní cyklistické doplňky, které jsou promyšlené do posledního detailu a udávají nové trendy na trhu, ale nabízí také výjimečná běžecká světla a outdoorové doplňky.

KNOG využívá moderní technologie, jako USB nabíjení, LiPo baterie, nastavení pomocí aplikace Modemaker, kvalitní čipy a diody.

Naše tipy:
Unikátní silikonová čelovka Bandicoot s pěti světelnými módy a možností naprogramovat si vlastní. Maximální světelný tok čelovky je 100 lm, je vodotěsná a nabíjí se přes USB. Nebo lehké univerzální blikačky s USB nabíjením a výkonem 40/20 lumenů. Jsou 100% vodotěsné, skvěle se hodí na kolo, běh, turistiku i na obojek psa.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

Filip 15.12., 18:14

Dědku..přeju VŠECHNO HEZKE K TVÝM NAROZENINÁM


nevim 15.12., 13:11

nevim jak zkracovani trati, ale formulace posledni vety vtipna rozhodne je :-D


to "nepodstatné" 15.12., 12:58

a) pokud je to nepodstatné, nech si to pro sebe b) jestli legrační, mělo by to pobavit; což zkracování neumí (dle mého) c) když řeknu A, měl bych říct B Petr


Asi 15.12., 12:00

Asi autem rychle do Krásné a pak na LH?


zkracování 15.12., 09:57

jak se dá na Visalajích zkrátit trasa ?

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
21.12., 16:30 (so) Ostravice, hřiště
31.12., 09:00 (út) Malenovice, Rajská bouda
5.1., 10:00 (ne) Malenovice, hotel Petr Bezruč
Další etapy