Deštivá bitva s čelovkami nejen o žlutý trikot.

Předpověď počasí na sobotní předvánoční odpoledne byla krutá a do puntíku se vyplnila. Hodinu před startem noční etapy LC se na Beskydy spustil déšť. Ihned po startovním povelu se v úvodním rovinatém úseku, kaluž nekaluž, začal pekelným tempem natahovat had 238 čelovek. Na čele závodu se vytvořila skupina tvořena všemi favority celkového pořadí, kterou stíhal Tomáš Maceček. Někde pod Lukšincem vedoucí skupinu roztrhal stále se lepšící Tomáš Peter, své nastolené tempo vydržel až na vrchol a doběhl si pro ten nejkrásnější sportovní vánoční dárek. Tomáš už tento pocit vítězství jednou zažil téměř před třemi lety. Na zopakování tohoto úspěchu potřeboval 36.etap!!! Proto svůj úspěch náležitě oslavil ihned po vstupu do Bezručovy chaty i následném sestupu do Beskydského pivovárku... Jako druhý do cíle doběhl Vít Otevřel, což mu při neúčasti Ondry Horáka a vyškrtnutí nejhorší etapy stačilo k tomu, aby se v příští etapě oblékl do žlutého trikotu vedoucího závodníka. Děkujeme všem za přízeň, přejeme Vám pohodové Vánoce a těšíme se na Silvestrovskou etapu a Vaše převleky !!!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

M. 27.9., 12:07

Vskutku konstruktivní a inteligentní příspěvek, ktery zaručeně vyřeší co s Malenovickýma (a časem nejspíš i dalšíma) etapama, pod čím dál víc frekventovanou Lysou, Bohušu.. BTW ohledně toho cypa rád podebatuju mezi čtyřma očima, až s potkáme ;-)


Bohuš 27.9., 05:50

Jen val a už se nevracaj. Cipe.


Martin 26.9., 12:20

V tom případě je už nesmysl nahoru vubec běžet, idealne dojet az nahoru autem, ezapomenout se vyfotit na fejsbuk, však hospody jsou už tam dvě ta by k nim mohli postavit ještě nákupní centrum s mekdonaldem.. Hele život je o prioritách, pokud někoho běhání po horách tak moc časově obťežuje asi by to neměl dělat :-) ..seru na LC budu jezdit běhat do rychlebek a jeseníků jako dřív, radši se srnkama než s civilizací rozmazlenýma pitomcema :-)


Tadeáš X-Trail 25.9., 22:10

Lumir má pravdu..né všichni si můžeme dovolit být každý víkend polovinu dne mimo..pro mě by np. etapa z Ostravice (která má zřejmě nejlepší spoje) znamenala budík v 6 ráno..po 7 odchod z domu a návrat někdy kolem 15h..doma sprcha, oběd a 3/4 dne je za mnou. Taky se snažím sdílet auto s lidma z okolí jak jen to jde. Tudy bohužel cesta nevede..My jezdíme většinou "na otočku" a snažíme se ze zbytku dne vyždímat maximum.


Návrh 16.9., 13:07

A co k povinné výbavě čip plus čelovka nepřidat ještě sáček na bobek? :-D

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy