Běžecký předstartovní seminář

V sobotu nás čeká další Ostravická etapa, takže parkování a vše ostatní proběhne v areálu Beskydského pivovárku jak už jsme si zvykli. Tentokrát však máme lepší tip pro vyplnění předstartovního času, než nákupem zdejšího moku. Společně s našim hlavním partnerem HUDY FM uskutečníme v prostorách pivovárku krátký ranní seminář o kráse běhu a jeho zdokonalení. V 9:15 začne teoretická část, po které bude následovat praktická ukázka techniky běhu cestou na start.

Běh je přirozenost. Zdravý vývoj člověka-dítěte předpokládá, že se sám jednoho dne rozběhne, možná tedy lépe “rozcupitá”. Běžecký vzor je v nás geneticky zakódován, podobně jako chůze, dřep nebo lezení. Jak si v běhu udržet lehkost a uvolněnost i s přibývajícími roky? Mohu vlastní vůlí eliminovat riziko vzniku běžeckého zranění? A proč se mi nedaří zrychlit?

V krátkém ranním semináři o kráse běhu pohovoří Ondřej Růžek, garant běžeckých kempů La Sportiva, pohybový terapeut Kliniky rehabilitace tělovýchovného lékařství Fakultní nemocnice v Motole, pedagog 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Využijte této jedinečné šance a doražte v sobotu o něco dřív! Konkurence totiž nikdy nespí ;-)

 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

M. 27.9., 12:07

Vskutku konstruktivní a inteligentní příspěvek, ktery zaručeně vyřeší co s Malenovickýma (a časem nejspíš i dalšíma) etapama, pod čím dál víc frekventovanou Lysou, Bohušu.. BTW ohledně toho cypa rád podebatuju mezi čtyřma očima, až s potkáme ;-)


Bohuš 27.9., 05:50

Jen val a už se nevracaj. Cipe.


Martin 26.9., 12:20

V tom případě je už nesmysl nahoru vubec běžet, idealne dojet az nahoru autem, ezapomenout se vyfotit na fejsbuk, však hospody jsou už tam dvě ta by k nim mohli postavit ještě nákupní centrum s mekdonaldem.. Hele život je o prioritách, pokud někoho běhání po horách tak moc časově obťežuje asi by to neměl dělat :-) ..seru na LC budu jezdit běhat do rychlebek a jeseníků jako dřív, radši se srnkama než s civilizací rozmazlenýma pitomcema :-)


Tadeáš X-Trail 25.9., 22:10

Lumir má pravdu..né všichni si můžeme dovolit být každý víkend polovinu dne mimo..pro mě by np. etapa z Ostravice (která má zřejmě nejlepší spoje) znamenala budík v 6 ráno..po 7 odchod z domu a návrat někdy kolem 15h..doma sprcha, oběd a 3/4 dne je za mnou. Taky se snažím sdílet auto s lidma z okolí jak jen to jde. Tudy bohužel cesta nevede..My jezdíme většinou "na otočku" a snažíme se ze zbytku dne vyždímat maximum.


Návrh 16.9., 13:07

A co k povinné výbavě čip plus čelovka nepřidat ještě sáček na bobek? :-D

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy