Běžecký předstartovní seminář

V sobotu nás čeká další Ostravická etapa, takže parkování a vše ostatní proběhne v areálu Beskydského pivovárku jak už jsme si zvykli. Tentokrát však máme lepší tip pro vyplnění předstartovního času, než nákupem zdejšího moku. Společně s našim hlavním partnerem HUDY FM uskutečníme v prostorách pivovárku krátký ranní seminář o kráse běhu a jeho zdokonalení. V 9:15 začne teoretická část, po které bude následovat praktická ukázka techniky běhu cestou na start.

Běh je přirozenost. Zdravý vývoj člověka-dítěte předpokládá, že se sám jednoho dne rozběhne, možná tedy lépe “rozcupitá”. Běžecký vzor je v nás geneticky zakódován, podobně jako chůze, dřep nebo lezení. Jak si v běhu udržet lehkost a uvolněnost i s přibývajícími roky? Mohu vlastní vůlí eliminovat riziko vzniku běžeckého zranění? A proč se mi nedaří zrychlit?

V krátkém ranním semináři o kráse běhu pohovoří Ondřej Růžek, garant běžeckých kempů La Sportiva, pohybový terapeut Kliniky rehabilitace tělovýchovného lékařství Fakultní nemocnice v Motole, pedagog 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Využijte této jedinečné šance a doražte v sobotu o něco dřív! Konkurence totiž nikdy nespí ;-)

 

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Jarek VZS 23.2., 01:54

Krátké video ;-) odkaz »


Laďa 22.2., 21:17

Pár desítek fotek z vrcholu 10:46-11:00 hod.: odkaz »


Martin Rada 22.2., 16:44

Salomon Beskydy Fanclub děkuje za další ročník Lysacupu... Bylo to opět super.


Vladěnkòöōøõó 21.2., 00:06

Už jen srdíčko (5,7km/811m) a zítra od 10:51 lejeme.... PS: ředitel I. II. III., Kaj je anketa toho nejkrásnějšího? Chcete aby se ta elitní beskydská bestie ryszak opět zlobila?:-)


Kurri 18.2., 12:01

Martin, vidím že hadry nosíte podobné všichni pRAŽÁCÍÍÍÍ. Tady vám pražákům rádi nabijeme vždy rádi:-)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy