Skupiny pro závěrečnou

Elita (+ ti, co letos ještě neběželi a Ryszak)  + 5 minut

Ambros Jakub (1.), Blabla Tomáš (12.), Brož Matěj (10.), Causidis Marek (2.), Ceniga Peter (5.), Danny Drechsel (13.), Dominik Skokan (11.), Fierla Ondřej (14.), Filipec Petr (7.), Grimm Martin (8.), Helcel Martin ml. (2.), Holiš Martin (6.), Horák Ondřej (1.), Hudeček Petr (4.), Ivanov Nikola (4.), Jakubec Tomáš (12.), Kantor Miroslav (10.), Košut Lukáš (9.), Kováčik Luboš (12.), Kovář Roman (9.), Lichý Tomáš (1.), Lysák Vlastimil (14.), Maceček Tomáš (3.), Martin Jor (12.), Martinka Lukáš (2.), Minář Marek (9.), Otevřel Vít (1.), Paulen Andrej (1.), Pěgřím Filip (12.), Peter Tomáš (1.), Ponek Tibor (3.), Říha Pavel (8.), Ručka Richard (13.), Ryszak (113.), Šindelek Vladan (11.), Stoszek Jan (14.), Swaczyna Petr (9.), Turek Martin (10.), Uherek Jakub (10.), Valošek Jan (11.), Vyvijal Tadeáš (10.), Žákovský Petr (11.), Zemaník Jan (9.), Žídek Jan (5.)

Béčko + 2,5 minuty

Baran Lukáš (26.), Bártek David (15.), Benda Jiří (24.), Blažek Jiří (31.), Bohatý Tomáš (31.), Bordovský Lukáš (34.), Buba Ondřej (36.), Bublík Libor (43.), Bystřičan Lukáš (39.), Capek Martin (27.), Chlupáč Dominik (25.), Chrobák Radek (18.), Dvořák Pavel (16.), Frank Pavel (41.), Garnol Radim (29.), Gawlas Dominik (15.), Glombek Štěpán (29.), Gula Roman (47.), Hatňančík Martin (23.), Hejneš Leopold (38.), Helcel Richard (48.), Hlavatík Jan (17.), Hořínek Martin (35.), Hota Dalimil (33.), Hrnčíř Radek (32.), Javorek Petr (37.), Juračák Erik (18.), Kaleta Daniel (24.), Kaluža Luboš (34.), Kantor Ondřej (25.), Kazárik Jiří (40.), Kimla Jan (15.), Knopp Petr (49.), Kobliha Ondřej (22.), Kokošek Oldřich (15.), Košut Filip (21.), Kouřil Jaroslav (36.), Krajča Stanislav (22.), Křenek Radek (28.), Krnac Radek (48.), Kučera Roman (25.), Kudla Vladimír (21.), Kvapulinský Martin (30.), Květoň Jiří (36.), Labuz Martin (39.), Lachnit Jan (24.), Letko Michal (28.), Letko Miroslav (29.), Matejovič Daniel (37.), Mazánek Vladimír (26.), Mazur Martin (40.), Michal Mikula (35.), Mikloš Martin (22.), Misiarz Petr (49.), Mráz Jan (42.), Mrklovský Ondřej (45.), Obšivač Matěj (34.), Ondřejka Míra (31.), Orlík Pavel (29.), Pavlík Víťa (30.), Pokorný Radim (29.), Rafaj Lukáš (47.), Rajnoch Edvard (42.), Řepa Vojtěch (41.), Růžek Ondřej (32.), Ryška Vít (48.), Sejkora David (18.), Šidelka Richard (40.), Škapa Marek (22.), Škoda Kristián (26.), Škrabánek Petr (33.), Sobek Lumír (18.), Stančík Bedřich (20.), Stopka Ivan (38.), Stres Marián (48.), Swaczyna Patrik (47.), Togni Paolo (47.), Tuharský Erik (20.), Tuharský Martin (24.), Tyleček Václav (41.), Vančura Jakub (31.), Velička Aleš (40.), Verlík Jan (47.), Vlach Martin (16.), Votýpka Antonín (42.), Vrubel Lukáš (34.), Výduch Luděk (44.), Wita Jan (15.), Wojtyla Jaromír (43.), Žajdlík Filip (20.), Žilavý Květoslav (19.)

Zbytek světa...

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

radek 14.11., 20:16

ahoj, nejde mi zadat cas do covidcupu, je tam nejaky problem nebo jsem jen blbej?


Richard 10.11., 21:14

...je to borec...!!!


Martin 9.11., 12:01

Pan Raška je borec, děkujeme!!! odkaz »


Radka 8.11., 22:09

Ahoj, prosím, kde najdu průběžné hodnocení onoho kovidového neofiko klání?


Krásná 6.11., 17:32

Ahojte lidičky, nejdete se náhodou zítra proběhnout z Krásné na Lysou, třeba okolo desáté? :)

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy