L4L revival (unplugged)

Máme dva a půl měsíce po konci LC. A dobu koronavirovou. Po ní přijde doba pokoronovirová. Zatím to vypadá, že velkým závodům je na čas odzvoněno. A tak jsme jen pro vás vytáhli ze šuplíku myšlenku čtyřlístku. Ale v unplugged verzi! Co to znamená? Že to bude po lysacupovsku, dost spartánsky, ale mezi kámoši :-) Co to znamená? Že to bude maso. A za zábavu si budete zodpovídat sami. A nejen za zábavu.
 
Jak si to představujeme? Start v nějaký prázdninový pátek (ať se vyhneme víkendovým davům) v sedm z Visalájí. Kdo může startovat? Kdokoliv s LC čipem (kdo nemá... není ;-) První Lysá po červené, pípnout a valit dál přes Malchor a Kykulku na Kyčeru a šup na Krásnou, tam přeběhnout k mostu a šup nahoru. Pípnout. Druhé kolečko přes Butořanku na Mazák a kolem Zlatého Orla skoro kolem hráze navrch. Pípnout. Třetí kolečko přes Malchor a Kykulku (pro Máru Causidise znovu opakuji - Kykulku) na Tanečnici, Hradovou, Malenovice, a kolem Veličků a Lukšinec zas na horu. A tam? Píp! A zároveň to bude pípnutí cílové! Ano, zkrátíme to (takže to vlastně bude trojlístek se šťopkou), ale s převýšením stejným - tzn. necelá šedesátka, cca 4 km převýšení. Ale stejně se budete muset dostat ještě k autu ;-) Jo, a značení bude ekologické... Čili žádné... Však to tam znáte. Kontroly po trase? Žádné... Však si věříme... Občerstvení? Žádné... Jsou tam dvě chaty nebo si můžete najmout šerpy :-) Cena? A jo cena... A za co byste platili??? Takže - 0,- Kč
 
A teď nastává otázka - máte zájem? Odpovědi posílejte na info@lysacup.cz. Když se jich sejde dost, tak to rozjedeme ;-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

M. 27.9., 12:07

Vskutku konstruktivní a inteligentní příspěvek, ktery zaručeně vyřeší co s Malenovickýma (a časem nejspíš i dalšíma) etapama, pod čím dál víc frekventovanou Lysou, Bohušu.. BTW ohledně toho cypa rád podebatuju mezi čtyřma očima, až s potkáme ;-)


Bohuš 27.9., 05:50

Jen val a už se nevracaj. Cipe.


Martin 26.9., 12:20

V tom případě je už nesmysl nahoru vubec běžet, idealne dojet az nahoru autem, ezapomenout se vyfotit na fejsbuk, však hospody jsou už tam dvě ta by k nim mohli postavit ještě nákupní centrum s mekdonaldem.. Hele život je o prioritách, pokud někoho běhání po horách tak moc časově obťežuje asi by to neměl dělat :-) ..seru na LC budu jezdit běhat do rychlebek a jeseníků jako dřív, radši se srnkama než s civilizací rozmazlenýma pitomcema :-)


Tadeáš X-Trail 25.9., 22:10

Lumir má pravdu..né všichni si můžeme dovolit být každý víkend polovinu dne mimo..pro mě by np. etapa z Ostravice (která má zřejmě nejlepší spoje) znamenala budík v 6 ráno..po 7 odchod z domu a návrat někdy kolem 15h..doma sprcha, oběd a 3/4 dne je za mnou. Taky se snažím sdílet auto s lidma z okolí jak jen to jde. Tudy bohužel cesta nevede..My jezdíme většinou "na otočku" a snažíme se ze zbytku dne vyždímat maximum.


Návrh 16.9., 13:07

A co k povinné výbavě čip plus čelovka nepřidat ještě sáček na bobek? :-D

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy