L4L revival (unplugged)

Máme dva a půl měsíce po konci LC. A dobu koronavirovou. Po ní přijde doba pokoronovirová. Zatím to vypadá, že velkým závodům je na čas odzvoněno. A tak jsme jen pro vás vytáhli ze šuplíku myšlenku čtyřlístku. Ale v unplugged verzi! Co to znamená? Že to bude po lysacupovsku, dost spartánsky, ale mezi kámoši :-) Co to znamená? Že to bude maso. A za zábavu si budete zodpovídat sami. A nejen za zábavu.
 
Jak si to představujeme? Start v nějaký prázdninový pátek (ať se vyhneme víkendovým davům) v sedm z Visalájí. Kdo může startovat? Kdokoliv s LC čipem (kdo nemá... není ;-) První Lysá po červené, pípnout a valit dál přes Malchor a Kykulku na Kyčeru a šup na Krásnou, tam přeběhnout k mostu a šup nahoru. Pípnout. Druhé kolečko přes Butořanku na Mazák a kolem Zlatého Orla skoro kolem hráze navrch. Pípnout. Třetí kolečko přes Malchor a Kykulku (pro Máru Causidise znovu opakuji - Kykulku) na Tanečnici, Hradovou, Malenovice, a kolem Veličků a Lukšinec zas na horu. A tam? Píp! A zároveň to bude pípnutí cílové! Ano, zkrátíme to (takže to vlastně bude trojlístek se šťopkou), ale s převýšením stejným - tzn. necelá šedesátka, cca 4 km převýšení. Ale stejně se budete muset dostat ještě k autu ;-) Jo, a značení bude ekologické... Čili žádné... Však to tam znáte. Kontroly po trase? Žádné... Však si věříme... Občerstvení? Žádné... Jsou tam dvě chaty nebo si můžete najmout šerpy :-) Cena? A jo cena... A za co byste platili??? Takže - 0,- Kč
 
A teď nastává otázka - máte zájem? Odpovědi posílejte na info@lysacup.cz. Když se jich sejde dost, tak to rozjedeme ;-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Simča 4.8., 09:30

Ahoj, kdyby někdo měl 2 čipy volné, ráda je odkoupím. Díky, horám zdar ! Kontakt: ssbojtoska@gmail.com


František Raška 5.7., 13:24

Foto z L4L revival: odkaz »


10:06 5.7., 10:17

Ahoj, po závodě jsem na Butořance našel poutko Leki Tigger Shark na levou ruku. Pokud by někomu chybělo, určitě se domluvíme :)


Jakub Kolář 4.7., 14:07

Super akce, i počasí bylo se vším všudy. Diky a snad co nevidět Ahojc


LC čip 3.7., 23:31

Pěkně protažený řemínek.Díky. Byl to dobrý nápad.A SUPR počasí,jsem zase čistý

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy