Lysacup 2021

Jistě už jste všichni netrpěliví jak to bude s letošním ročníkem. Ten loňský se nám podařilo ukončit v pravý čas a všichni jsme byli přesvědčeni, že ta hysterie do podzimu opadne... Bohužel vše je jinak a nikdo neví co bude za týden. Nebojte se, na přípravě Lysacupu 2021 intenzivně pracujeme, ale všichni musíme počítat s tím, že může začít později, nebo se v nějaké době přeruší, nebo třeba nedokončí... Musíme být připraveni na všechny varianty a právě proto jsme zatím nespustili registraci ani nezveřejnili rozpis etap (obojí čekejte v půlce října).

Další věc, která nás trápí jsou starty od Rajské Boudy. Problém jsou chybějící parkovací místa (od letoška bude parkování u Rajské zpoplatněno a bude možno parkovat pouze na vyhrazených místech, tzn. ne kolem cesty) a sociální zařízení v místě startu, což chápeme. Bohužel jsme se nedokázali dohodnout s Rajskou Boudou na zpřístupnění jejich WC před startem, takže teď máme tyto možnosti: zrušit etapu od Rajské a užít si do sytosti jiná startovací místa, nebo přesunout start na Bezruče a střihnout to kolem korýtka, a nebo Rajdu ponechat, ale sehnat mobilní záchody, což by pro nás znamenalo velkou finanční zátěž. Nechceme o etapu z Malenovic přijít, ale musíme najít schůdné řešení pro obě strany. Obracíme se pro to i na vás, pokud někdo má ve své firmě dvě kadiboudy a přes víkend by je mohl postrádat, moc by nám to pomohlo.

P.S.: Jestli plánujete šichty, tak aspoň zveřejňujeme plánovaná data: 1.11., 8.11., 14.11., 21.11., 28.11., 6.12., 13.12., 19.12. večer, 31.12., 9.1., 17.1., 23.1., 31.1. večer, 6.2., 13.2., 21.2., 27.2.

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Návrh 16.9., 13:07

A co k povinné výbavě čip plus čelovka nepřidat ještě sáček na bobek? :-D


M. 13.9., 12:03

Jasné, ale i to je bohužel zase dost podobné (pohodlnost, lenost, bezohlednost k okolí..) jako s tím parkováním, normální jedinec přece když už, tak zaleze kus dál do širého lesa a zahrábne to po sobě aspoň sněhem,.. ale jo, je to o lidech, tu v praze běžne vidíš jak jde smrad, sežere tatranku a obal si odhodí doprostřed chdoníku, jako by nic.. a lepší už t asi nebude.. :-(( ..co ta Borová, tam nás mají docela radi né ? nebo třeba skiareál ?


Luďa 13.9., 07:00

Ono se to má Martine tak, že to parkování je to nejmenší. Ten zásadní problém, za který nám v obcích nemůžou přijít na jméno je vyměšování. Prostě se místním nelíbí (a není se čemu divit), když u jejich baráčku po našem nájezdu zůstane kupa hoven.


Martin 12.9., 13:57

Vsak jasne, nerikam ze musite jet vlakmo(i kdyz to tak casove narocne jak si predstvujes neni) ..zaparkujete par set metru jinde (treba pod borovou, nebo u bezruce) a doklusnete.. parkoviste se proste zpoplatnovat budou, svet je o byznysu, takze se muzem dat dvema smery, bud komercni alá mestske behy, zaplatime par tisic startovny a Ludek nahore bude rozdavat izofolie a pametni medajle, a nebo nekomercni a proste se nejak prizpusobt.. :-) samozrejme je to o diskusi, pokud je vic lidi pro ryze komercni verzi, neva, klidne si budu jezdit do jeseniku a rychlebek, mam to bliz, prizpusobim se :-)


Lumir 12.9., 12:49

To Martin: Martine, nevim jak ostatni, ale ja si nemuzu dovolit stravit cely den cestou na LC a zpet. Pro mne by to znamenalo neklik hodin zpozdeni. A navic bych musel tahat veci na prevleceni. Protoze v ramci klubu nas jezdi vice, snazime se autosdilet jak jen to jde, ale jezdit autobusem a/nebo vlakem je proste blbost. Takove Janovice by byly fakt celodenni vylet. Museli by pro nas vypravovat specialni vlak z Ostravice atd. Ber na vedomi, ze se bavime na zacatku sezony o 350-400 lidech.

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy