Covidcup 2020

První půlku sezóny máme za sebou. Ač to není to, na co jsme zvyklí, tak se to docela ujalo :-) Známe vítěze i vítězku a protože nás v nejbližší době nečeká žádné vyhlašování, tak aspoň takhle to tu naservírujeme:

V holkách se vyšplhalo na vrchol Blonďaté bidlo před Kačou Srnkou a Albertovou Tetou Raduš! Gratulujeme! Každé z děvčat se na vrcholu ukázalo 11-12 krát :-) Nutno ještě poznamenat, že na 6. místě se umístila 13-letá Nelča a na 9. místě taky 13-letá Amiška!

V klucích to byla Martinova jízda - má osm čárek a osm vítězství, takže si nenechal vzít ani bod. Na druhé místo doběhl Koníček, který si odnesl vítězství na trasách, kde se Martin neukázal :-) No, a na třetím místě je Grimm. Gratulujeme!

Jo, a samozřejmě děkujeme všem za účast a jestli chcete vidět více čísel, tak můžete tady ;-)

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda

Diskuse

Martin 28.2., 20:31

Z Prahy díkes pořadatelům, tomu kdo se maloval s motivačními cedulemi (Kurri? :-D), všem fotografům, všem občerstvovačům, a v neposlední řadě všem kteří se sešli na startu situaci i možnému mrholení navzdory! PS ad trasa.. vždyť jsme na Tebe volali!! jenže ty jsis trval na tom ze běžíš po červené.. :-(


Macek 28.2., 16:46

Foto z pod Lukšince odkaz »


Elen 27.2., 22:31

I já dík za zorganizování ! Bylo to super !!!


Majka. Naposled..... 27.2., 21:43

Díky moc za dnešní den!


Robert 27.2., 20:30

Tak snad se najde věřím že ano

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy