Jarní Javorník

Počasí pod Frenštátskými můstky opět na jedničku! Slunce a vítr, tak jak jsme už ve zdejší lokalitě zvyklí. Intervalový start nahrával nekonečným spekulacím jak to asi bude vypadat nahoře v lese... vzít hroty? Hůlky? Nesmeky? K vidění byly snad všechny varianty, dokonce i silničky nebo co to dnes zvolila Barča Macurová... Každopádně tato etapa přinesla pěknou podívanou především na boj o vítězství! Rozestup mezi Martinem Helclem a Víťou Otevřelem zůstával snad celou trasu stejný, v závěrečném úsek však Víťa zapnul Turbo a dokázal pomyslný jazýček váhy obrátit na svou stranu! Zapsal tak již páté vítězství v tomto ročníku a získal slibný náskok před poslední, zrádnou, dvojnásobně bodovanou etapou. Bronzový stupínek dnes vybojoval slovenský borec Lukáš Martinka, ke stříbru mu scházela jedna vteřina! No a další vyhranou etapu v ženské kategorii dnes zapsala Daniela Vorková, i za jejim jménem hrdě vlaje slovenská vlajka!

Zbývá už jen týden do poslední etapy, místo startu vám ještě nezveřejníme, určitě to ale bude někde mezi Frýdlantem a Bezručem... Následná after party se vším všudy, jak jste byli zvyklí se uskuteční v Hospodě pod Borovou. Více informací zveřejníme v následujících dnech. Zůstaňte s námi!

Poslední fotogalerie

Poslední články

Partneři

Spolujízda


Diskuse

Mirek 23.4., 13:19

7.5.2022 přijďte si zaběhat...do Závady odkaz »


David 7.3., 14:50

Martine pozdravuj ty pejskaře v Práglu :-d


Martin 5.3., 00:30

fotky pry kradou dusi, rikali indiani,.. a nebo to bylo naopak, ze indiani kradou fotky ? :-P


Jelita 4.3., 19:32

Ahoj, s kamarádem jsme startovali ve finále v poslední vlně, kde se před startem dělala fotka. Bylo by prosím možné poslat na ni odkaz. Chceme si to dát na noční stolek :-D Díky moc :-)


David 1.3., 09:53

Za "dřeňový tým" děkujeme pane Raško za vaši účast a všechny skvělé fotky :-) Hodně zdraví do další sezony přeji.

Další příspěvky

Co nás čeká...

Kdy Kde
Další etapy