Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Výsledky! 7.12.2014, 15:22

Prosím srdíčko srdíčkosrdíčko

frajer 7.12.2014, 15:20

Kdy a jde budou výsledky?? Dík more... :-*

Dany S 7.12.2014, 15:05

Já mám na konci Hangu fotky hnedle dvě :-) jinak jsem tou cestou mimo hang běžel nazpět a myslím že o tak extrémní zkrácení tam zase nejde, kopec je tam taky řádný :-) Každopádně páska by vše vyřešila :-) příště budem chytřejší :-)

L. 7.12.2014, 15:01

Z lonska se pamatuju, ze taky nekteri bezeli doprava a vetsina doleva, ptal jsem se kudy teda mam bezet. Asi by bylo nejlepsi tam natahnout pasku, pripadne postavit nejakeho dobrovolnika, ktery bude upozornovat na spravny smer.

Aleš 7.12.2014, 14:51

Také jsem běžel za startem doprava, a ze stejných důvodů,viz. níže. Běžel jsem od Bezruče poprvé,neznal jsem cestu a navíc, když jsem se díval za některými běžci, kam že mám běžet po startu, běželi právě doprava... A jinak, podle rychlého přepočtu bych viděl rozdíl (podotýkám -u mě) kolem 50ti vteřin.

Martin Holiš 7.12.2014, 14:50

Tak pokud si někdo, ať chtě nebo nechtě zkrátil trať o hang a pasáž na prvním půlkilometru trati, tak se hlavně ošidil o zážitek, který tato pasáž poskytla a myslím si, že kvůli tomu se tato pasáž běhá, protože bez ní by tato trať nebyla výzvou a ještě si pamatuju, že se nahoře kdo to zdolal první dostal 100 kč :)

Deni 7.12.2014, 14:47

Já vůbec nechápu, jak se vám mohlo podařit nejít hangem! Šťastní to lidé :D

Paja 7.12.2014, 14:39

Já už se Lůďovi přihlásila, ale stejně jako Honza jsem tudy běžela prvně a tu odbočku vlevo hned po startu jsem prostě přehlídla. Teprve na cestě zpět jsem přišla na to, kde se stala chyba. Takže ne vždy je to v nepoctivosti.

Honza 2 7.12.2014, 14:18

Klidně se nahlásím, protože mám pocit, že jsem taky neběžel přesně tou trasou, kterou se běžet mělo. Ale vůbec nemám tušení, která trasa byla správná. PS: Tuhle trasu jsem běžel poprvé, a vlastně jsem tudy ani nikdy nešel.

Honza 7.12.2014, 14:09

Chci se zeptat,jelikož jsem tuhle etapu běžel poprvé :D tak fotky od Anče jsou ze správného místa trati nebo ne ?

10:06 7.12.2014, 14:02

Před etapou se řešilo zkracování na severní sjezdovce, které uspoří nanejvých pár vteřin, ale to, že někteří běželi nad parkovištěm hned vpravo a neproběhli Hangem, kde se daly získat minuty, zůstane nepovšimnuto? A nesváděl bych to na špatnou viditelnost vlivem mlhy - Bezruč se neběžel prvně. Jen doufám, že pán který fotil na vrcholu Hangu, případně paní s bílým mobilem (která snad natáčela) poskytnou nezvratné důkazy o podstivých běžcích. A ostatní? Né dvě, ale pět minut!

LCteam 7.12.2014, 13:24

jelikož doslo k nechtěnému přerušení spojeni mezi srtovaci čtečkou a internetem. jsou nynější výsledky pouze spekulativní ;-) na oficiální výsledky budou neskôr... a ještě jedna věc. bohužel došlo doufám vlivem mlhy k jistemu zkrácení tratě ihned po startu. Někteří už se nám sami nahlásili a tak z toho nebudeme dělat kovbojku a každý jedinec co se nahlásí dostane jako dárek dvě minuty k dobru ;-) věřime ve vaši poctivost !

Anča 7.12.2014, 13:13

FӨTӨ! odkaz »

LC team 6.12.2014, 19:33

Protože se zítra jedná o časovku a tudíž se dá předpokládat, že se pořadi bude průběžně měnit, budou průběžné výsledky pouze zde - odkaz » Po ukončení závodu se přesypou tam, kam patří ;-)

LC team 6.12.2014, 19:30

Karle, klidne prijd. Idealne do 9:45 at nestresujeme ;-)

Karel 6.12.2014, 19:21

Dobrý den, chci se zeptat... mám čip z minulého ročníku a chtěl bych jít na zítřejší etapu. Když přijdu zítra bez registrace, už je asi pozdě, co? Díky z odpověď

Majka 6.12.2014, 17:05

Chci poděkovat Vinotéce u Karla za víno. Chutnalo skvěle. S nikým jsem se nedělila!

sakra 6.12.2014, 13:40

srdíčkosrdíčkosrdíčkosrdíčkosrdíčko

<3<3<3<3<3 6.12.2014, 13:39

pro vlaďenkusrdíčko!!!

Barča - Jump sport 5.12.2014, 14:17

Pokud se stále rozhodujete jakou obuv si zvolit, jestli jít do maximální jistoty s hřeby OROC 280 či 340 nebo do maximálního odlehčení x-talon 212 a 190 koukněte na test x-talonu 212:odkaz » a na:www.facebook.com/jumpsport.cz