Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Fido s velkým F který nevyhrál 7.12.2014, 17:21

Ano souhlas, pro mě a spoustu dalších je nejdůležitější, že jsme tam byli, běželi a zažili fajný den, takže bychom byli moc vděční, kdyby se etapa zaznamenala do statistiky, neboť i v počtech etap a sériích se vedou velké boje, že :-) Díky !

fido 7.12.2014, 17:17

A ja dneska určitě vyhral,škoda -)

peta 7.12.2014, 17:08

1bod za tu účast by nebyl špatný.

Tom 7.12.2014, 17:07

Pořád čapku z hlavy dolů pro tvůrce LC! LC nemá sobě konkurenci rovnou. ..a, že se neprobudila spodní krabička je přece lapálie. LC je klubový seriál fair play srdcařů!

Berďa 7.12.2014, 17:00

Nic si z toho, LC teame nedělejte. Byla to fajn neděle! Díky. :-)

Bed/AVA 7.12.2014, 16:59

Já jsem vám sice říkal,že na tom zdravotně nejsem ještě nejlépe,ať s tím něco uděláte,ale že disknete všechny,to jste mě dostali.Díky :-)

Vojta 7.12.2014, 16:55

Nic hrozného se nestalo, moc děkujeme už jen za tu možnost si zazávodit s kamarády! A aspoň se nebude řešit kdo zkracoval a kdo ne :) Pro příště - pásku k odbočce k hangu a třeba kameru na start nebo si pouze zapisovat čísla čipů tak jak jdou za sebou ;) Každopádně je časovka pro tuto etapu mnohem lepší než hromadný start, takže držím palce pro příště! PS: Když ale máme spolehlivý seznam všech lidí (z cíle), nebylo by spravedlivé každému připsat symbolický 1 bod za účast za to, že si našli čas, na etapu poctivě dorazili a nepřerušili svou sérii? ;)

LCteam 7.12.2014, 16:44

to je hozená rukavice ;-) ovšem už jen ze cvičných důvodů a bez bodů ;-)

Laďa 7.12.2014, 16:43

Díky za závod. Lysacup beru jako možnost si pořádně zaběhat na pořádný kopec. Obdivuju pořadatele, že mají energii to tak dlouho táhnout a obětovat organizaci svůj volný čas.

L. 7.12.2014, 16:38

co takhle repete za dnešek 7. Března ???? :-)

Míša 7.12.2014, 16:35

Taky se přiznávám k nezáměrnému zkrácení a následování těch přede mnou, kteří trasu zřejmě neznali stejně jako já. Penalizaci beru, jsem ráda, že jsem se zúčastnila, vydala ze sebe, co šlo. I když samozřejmě vnitřně zamrzí, že to vlastně člověk neběžel správně:-) Ale důvod běžet to příští rok znovu:-) :-) Proti Lysacupu ani organizátorům žádná výtka, díky za tu možnost:-)

Dany S 7.12.2014, 16:34

Přesně tak stane se, a alespoň se předejde zbytečným třenicím ohledně zkrácení trati .... lidi už si příště dají pozor :-)

David 7.12.2014, 16:33

Problémy technického zařízení LC byly způsobeny extrémně vysokou aktivitou slunce, lze dohledat na webkameře Lysé hory po 14 hod. Takže hurá na běhavé Visalaje :)

Luděk, X-TRAIL ORLOVÁ 7.12.2014, 16:32

Jak říká klasik: Tato chyba se stává jednou maximálně dvakrát za deset let !!

Koudy 7.12.2014, 16:23

V poho kucí, v poho! Nic se neděje, to se prostě stane. Díky za závod. Ale že jsem byl určitě před Berďou? :-) P.S. a jinak se přidávám samozřejmě k Marcelovi...

Dany S 7.12.2014, 16:19

Nejde o značení trasy, ale o pásku na první odbočce,pak už to bylo jasné ... je potřeba si uvědomit, že ne každý tuto trasu už šel a potom vznikají tyto patálie :-) každopádně bych to nějak nezveličoval. Ti nejlepší určitě věděli kam mají běžet a u ostatních jde jen o dobrý pocit :-)

ml.koci 7.12.2014, 16:19

Luďo v pohodě ;) Stane se.. Ale..Hudy..to znamená,že máš stále 199 etap !!!! :D :D :D No nic Tak to oslavíme znovu Visalaje!!!!

marcel štancel 7.12.2014, 16:15

chlapi měli byste si uvědomit, že kluci to nedělají jako žádný komerční závod, jen ve svém volném čase organizují běh pro bandu kamarádů a jejich známé. jestli vám jde o značení trasy a kdo ví co všechno, tak si běžte běhat jinam, tady se běhá pro radost a nikdo vás nenutí se účastnit

Michal 7.12.2014, 16:10

Časovka a neznačená trať? A to se někdo diví, že ne všichni běželi správně? Já sám jsem byl rád, že jsem vyběhl tu správnou horu. A jestli jsem běžel nebo neběžel nějakým Hangem, vůbec netuším. Takže poučení pro pořadatele do příště. Jinak etapu jsem si užil a těším se na další :)

Laďa 7.12.2014, 16:07

Ahojte, běžel jsem poprvé (nevím co je to hang), trasa nebyla značená a pořadatel mně řekl, že mám běžet za tím přede mnou. Takže vůbec nevím, na čem jsem. :-(