Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

for Luďa 4.11.2013, 10:28

Nemá to cenu řešit, prostě mezi běžce se nehodím a tak to asi bude. Jsou tu prostě lepší a lepší lidi a běžci a já se hodím tak max. na nošení tašek s nákupem z obchodu. Přeji vedení a všem LysaCupistům jen to nejlepší do dalších etap ....

tomas macecek 4.11.2013, 10:19

Ahoj Ludo,ac nerad,take se musim pripomenout,ze chybim ve vyslsdcich.cip 202,zhruba deset sekund za standou najvertem,cip jsem mel objednany i zaplaceny predem. diky a preji co nejmene problemu s novym systemem.

Luďa 4.11.2013, 10:15

Tome, trasa pro kategorii MA byla se dvěma výstupy schodů. Tys absolvoval jenom jedny. Tak kam Tě máme zařadit? A bodů máš stejně jako kdybys dodoběhl...

Tom TOM-RUN 4.11.2013, 10:08

Alespoň pro příště vím, že člověk jako já nemá co pohledávat na závodech tohoto typu. Všude se dělají rozdíly a zde to není jiné. Ano přiznávám se že jsem šel schody jenom jednou, ale taky jsem všechny závodníky před sebe pustil a přišel jsem pak mezi posledníma, ale hold jsem veden jako chodec, alespoň v Krásné bude o jednoho méně ...

LCteam 4.11.2013, 09:23

Už by to mělo být OK. Tak se kochejte. Tohle se nám stává maximálně jednou za jedenáct let ;-)

Luďa 4.11.2013, 08:17

Ještě vydržte :-) Došlo k renoncu na prezenci, tož to musíme opravit.

GoralMT 4.11.2013, 07:43

Nazdar poprosím vložiť Tibora Poneka GMT na 33flek. Dik

Radim Chmiel 4.11.2013, 06:34

Za Tým MH Bike startovali i zatím ve výsledcích neviditelní Labuz Martin (cca 80.flek) a Klus Daniel (cca 160 flek). Díky za opravu.

Radek 3.11.2013, 23:16

Luďo, prosím Tě, ve výsledcích postrádám Tamaru Stonovou, podle fotek Petk@ doběhla před Denisou... Vysvětlíš? Děkuji.

. 3.11.2013, 21:19

Peťko děkujem za fotky .. :)

Peťk@ 3.11.2013, 20:48

I já se přidávám se svou trošku :) Jinak se mi už po vás stýskalo :) odkaz »

BezvaBĚH.cz / RB 3.11.2013, 20:37

Lysacup: Cestou po schodoch, po schodoch, poznal som poschodia, si nejdříve zazpíval Kasalík - See more at: odkaz »

martin holiš 3.11.2013, 20:09

dik za radu :)

Rayzou (SKFI) 3.11.2013, 20:07

Mira Prašivka: Pár fotek? Je tam toho šíleně hodně a v tak dokonalém rozlišení že mi načítání stránky trvalo 30 minut :-D Marek Holiš: Pokud jedinec trpí na Hypoglykemické stavy, rozhodně by si měl něco osvědčeného nosti s sebou, kamkoliv. U dětí je to otázka rodičů, zda ví co a jak s dětmi, pokud ano, nevidím v tom problém, vybavit dítě hroznovým cukrem apod. Nebo na Javorníku koupit kolu tatranku nebo cokoliv co dodá energii :-)

Martin Holiš 3.11.2013, 20:00

:) díky za poznatek to jsem nevěděl

X-min 3.11.2013, 19:50

Není to snad na Rodičích a pořadatelích jak si udělají kategorie ??? Tady nás žádeý norský olympijský výbor nezajímá ..

X-min 3.11.2013, 19:50

Není to snad na Rodičích a pořadatelích jak si udělají kategorie ??? Tady nás žádeý norský olympijský výbor nezajímá ..

martin holiš 3.11.2013, 19:42

Vojta (SKFI) : k tomu se přikláním to se mi líbí

Martin Holiš 3.11.2013, 19:41

tak taky názor, ale myslím si že by děti měli běhat jiné tratě, už kvůli rychlosti, kterou by měli pro svou budoucnost rozvíjet, ale je to věc názoru a hypoglykémii jde předcházet to je pravda, ale zrovna mě nenapadá, že by se dala na Javorníku koupit glukoza. Je to jen můj názor jako trenéra běžeckého lyžování, tyto treninky a závody pro tuto věkovou kategorii nedoporučuje ani náš svaz a ani norský olympijský výbor, jinak chůze s batůžkem na zádech je pro děti velice dobrý aerobní trénink, který velice kvalitně rozvíjí jejich vytrvalost a morálně volní vlastnosti, v tomto období ideální v kombinaci s hůlkama :)

Vojta (SKFI) 3.11.2013, 19:41

Když jsem předbíhal mladší kluky, tak vždy byli více oblečení, většinou u sebe měli ledvinku nebo tak (např přísun pití pomáhá předcházet překyselení) a nevypadali, že by je čekal infarkt. Dolů běžet nemusí. Kdyby jim to škodilo, tak je v tom bolest zavčasu zastaví. Aneb, jsem zvyklý, že mi kdejaký klučina o 2 hlavy menší ukáže záda ;-)