Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Tomik 4.10.2013, 22:11

Me to smazalo i kdyz sem byl prihlaseny na Lysacup :P

neběžecký kroužek 4.10.2013, 17:42

Vlaďkóóóó srdíčko , ale live!

LCteam 4.10.2013, 13:09

Hola, hola, stala se nám nemilá věc :-) Smazali se nám někteří přihlášení na RunHill (konkrétně ti, kteří byli přihlášení na RunHill, ale nebyli přihlášení na LC). Tož prosíme ty, kterých se to týká, ať se ještě do zítřka dopíšou! Díky moc! :-)

LCteam 1.10.2013, 16:17

Kdo má objednané předplatné a poběží v neděli Runhill, ten se vydá na trať už se svým LCchipem! Tak neváhejte a hlaste se na obojí! ;-)

LChudy 27.9.2013, 18:47

nebojte, vždycky to dopadlo dobře

Filip 27.9.2013, 11:58

Tak jak to bude Ludo .?dik

Rayzou (SKFI) 26.9.2013, 21:17

Adam: jako jo z tohohle pohledu chápu, že LC ustupoval LH poslední 2 roky, bouhžel si myslím že Uher kvůli LC LH nepřesune, takže bohužel buď bude LH s LC kolidovat, nebo se budeme muset podřídit. Mě osobně je to jedno jdu na LH24 tak či tak, je to výzva, ale co se týče organizačních podmínek tak by tam bylo opravdu těsno :-) Osobně bych byl rád kdyby se 3in1 přesunulo, ať s emohu učastnit, bohužel je to přáni jednotlivce, možna pár jednotlivců a na nás nezáleži :-) Takže pevné nervy našim pořadatelům, ať to zvládnou :-)

Adam 26.9.2013, 14:53

Tím jsme nevyřešili to hlavní: Bude opravdu v sobotu 25.1.2014 na stejném místě start LC i LH24? :)

Bedy 24.9.2013, 16:10

Tady není o čem diskutovat. LH24 a B7 jsou komerční závody,kde medializace a počet účastníků umožňuje vyšroubovat vše a pořád bude zájemců dost,takže třeba to přijmout a nebo se vyhýbat a účastnit se mnoha jiných,méně známých,ale neméně skvělých závodů (jako to dělám já;-) )

Tom TOM-RUN 24.9.2013, 10:18

for Jirka Ř. > Ano, vím že ubytování BASIC je gratis, ale každý závodník má rád jiné pohodlí. Já jsem chtěl jen ukázat jak se zvedli ceny na ROOM a jak se z toho rejžují prachy .... No nic, raději sem nebudu psát, protože pak je z toho naprostý opak ....

Radek 24.9.2013, 10:12

Vážení sportovní nadšenci a přátelé, přijměte, prosím pozvání na účast v běhu pro zdraví v kategorii "Partnerský běh pro Kola pro Afriku, při 52.ročníku Ostravského maratonu". Pojďte postavit štafetu 6x7km, nebo si jen projít , proběhnout trasou Minimaratonu v délce 4,2km. Projekt KOLA PRO AFRIKU vybírá od čechů ( a od roku 2014 i od slováků) starší kola a dováží do Gambie. Tam tyto kola jsou zapůjčována africkým dětem, aby snadněji překonávaly až 15km vzdálenosti z domu do školy a do učení. PŘIHLÁŠENÍM se přes web www.kolaproafriku.cz a zaplacením STARTOVNÉHO pomůžete ve financování dopravy kontejneru s 500ks bicyklů do Gambie. Přes tento web se můžete přihlásit na jakoukoliv trasu Ostravského maratonu ! V příloze tohoto dopisu najdete pozvánku k účasti v bězích (JPEG a PDF formát) a tiskovou zprávu vydanou ke spolupráci s 52.ročníkem Ostravského maratonu. www.ostravskymaraton.cz . Děkuji moc za Vaši vstřícnost a v případě Vašeho zájmu, jsem ochoten se osobně setka

Jirka Ř 24.9.2013, 09:43

Tome, pořádně si to přečti, BASIC má ubytování zdarma... kategorie ROOM pak podle obsazení lůžka. Jasně, jednotlivec zaplatí celé...ale tým se dělí na polovinu. A jako jednotlivec se předpokládá, že budeš šlapat 24 hodin furt do kola, takže lůžko nevyužiješ... že dáš třeba 10 kol a pak tě odvezou. Startovné zůstalo ve stejné výši, ale i tak se to nedá srovnávat se startovným na LYSACUP !

Tom TOM-RUN 24.9.2013, 09:16

Stačilo mi, abych kouknul na pravidla závodu LH24 a viděl ty nekřesťanský ceny, který se oproti min. ročníku zvýšili ( např. ubytování ROOM za 800kč na jednu postel bez snídaně?? To i v Praze je levnější atd.) tak si myslím, že na startu etapy z Ostravice bude i tak dost lidí asi i já ....

Adam 23.9.2013, 09:38

Rayzou: No já nevím nevím, jestli Luděk s Hudym budou něco přesouvat... oni se přizpůsobovali "elháčku" poslední dva roky. Vždycky mají svůj termín i místo nahlášené dřív a letos to jak čert ještě vyšlo na Ostravici a dokonce 3in1... Myslím, že byla hozena rukavice ;)

Rosta 19.9.2013, 08:41

POMOC....hledám kajakáře na štafetu BOBR CUP 5.10. děkuji 603 266 444

Tibor Ponek 17.9.2013, 21:01

Fakt pekný nekomerčný beh 9.09.2013 Nedeľa Beh na chatu Kmínek viac na webe

Rayzou (SKFI) 17.9.2013, 12:04

to Filip: 3v1 se myslím určitě přesune, už jen z důvodu, jak by mohlo startovat LH24 a LC v jednu hodinu z jednoho místa? to je celkem organizačně nereálné, a už tak při LH je na cestičce plno, takže Hudy zvolí něco jako Janovice,Bystré nebo to přehodí s Visalajema, které jsou o týden později :-) Každopádně 3v1 týden po LH24 bude mazec, loni nebyly síly, letos prostě musí být! :-)

Filip 17.9.2013, 10:47

24-25 ledna je lh 24 od uhra..ne že by to byl lepši zavod ,ale zrovna ma byt 3v1

10.06 16.9.2013, 22:47

Že prý: ,,posunout kvalitu i rychlost již tak bezchybných a rychlých výsledků o kousek dál,,. Srdíčka jsou definitivně mrtvá, ať žijí srdíčka. Čest jejich památce. srdíčko srdíčko srdíčko

Adam 16.9.2013, 21:25

... ať vím, jestli už začít chodit do našeho 7. patra pěšky :)