Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Adam 4.11.2013, 21:04

Martine, v sobotu jím to oplatíš a už to nechte být ;)

Honza 4.11.2013, 20:55

Buďte v klidu... napadne první sníh a teplota spadne pod nulu a tady z těchhle mrčounů nepoběží ani jeden... a zůstane jen ta naše Lysacupovská rodina :)

DaG 4.11.2013, 20:13

Díky pořadatelům. Super organizace, super atmosféra, akorát těch schodů tam naskládali jaksi moc.

koci 4.11.2013, 18:27

a tak to dopadá,když se z LC stane masová záležitost...a tak nevinně to začalo viď Hudy? :)

Friki (SKFI) 4.11.2013, 18:18

Proč tu řešíte jednu etapu? Stejně se nejhorší etapy škrtají, takže to na celkový výsledek takový dopad mít nebude. Jednou jsem zaslechl, že Lysa cup je jedna rodina, tak to běhejte pro radost ne? ;)

souhlas 4.11.2013, 17:47

s Martinem, a nebo když už chtějí byt kluci vepředu i když neběží celou trať, tak ať se to nepočítá do celkových výsledků, to je spíš nespravedlivé, body můžou ve finále chybět Radimovi třeba celkovému prvnímu místu :-)

LCteam 4.11.2013, 17:47

sportovní hledisko je jedna věc, ale lidské hledisko je věc druhá. Takže teď když si ten klučina vybojoval žlutý trikot, máme mu ho vzít ? ;-) Zdenek Cypra s Honzou Musilem taky marně honili důchodce co ńa Javorník pláchli dřív... ale oba ví, že se to za těch 17etap tak nějak utřepe ;-)

deny 4.11.2013, 17:42

Martine, tohle je závod, který má specifická pravidla. Ty spočívají v tom, že se tady cítí dobře ÚPLNĚ VŠICHNI závodníci. Je naprosto v pořádku vše co kluci dělají pro nás všechny. Proč dvakrát za sezónu nedát šanci jiným, aby se zviditelnili???

martin 4.11.2013, 17:20

takže s tím nesouhlasím,ať jsou kluci klasifikovaní jako junioři na trati s jedním okruhem kolem můstku,ze sportovního hlediska je to dost nefér

LCteam 4.11.2013, 17:15

První a poslední etapa jsou vůči špičce nespravedlivé :-) Kaso se flákal, tak ho předběhl 14 letý klučina, který běžel schody jenom jednou. A tak život chode...

Martin 4.11.2013, 16:59

mě by jako závodníka zajímalo,jak je možné,že před Rádou Kasalíkem je na prvním místě závodník Lukša,osobně jsem celou dobu před sebou viděl jen Radima a nikoho jiného a v televizi je s ním taky rozhovor jako zvítězem!!! diky

Lukáš 4.11.2013, 16:36

Ve výsledcích mám špatně jméno, jmenuji se Lukáš Vrubel, číslo 411. Opravte mě... díík :)

Silný Tým Uničov 4.11.2013, 15:36

Velká omluva, Silný Tým Uničov je to pravé :-D

Luďa 4.11.2013, 15:27

Hoši, hoši... Jak má ten systém poznat, že "Silný team unicov" a "Silný Team Uničov" je jedno a to samé? ;-)

Silný Tým Uničov 4.11.2013, 14:50

Silný Tým Uničov je jen jeden tým ne dva, proto prosím o sloučení. Díky

Prtko 4.11.2013, 14:45

Jak dlouho se budu ještě propadat pořadím?? Vypadá to že na vánoce budu poslední.

kamil 4.11.2013, 12:05

Tome, ty troubo, už jsi zapomněl kolikrát jsi mně předběhl? A co na tom, že přijdeš mezi posledníma, dal jsi to a to je důležité. Nevzdávej to hrome!

for Luďa 4.11.2013, 09:28

Nemá to cenu řešit, prostě mezi běžce se nehodím a tak to asi bude. Jsou tu prostě lepší a lepší lidi a běžci a já se hodím tak max. na nošení tašek s nákupem z obchodu. Přeji vedení a všem LysaCupistům jen to nejlepší do dalších etap ....

tomas macecek 4.11.2013, 09:19

Ahoj Ludo,ac nerad,take se musim pripomenout,ze chybim ve vyslsdcich.cip 202,zhruba deset sekund za standou najvertem,cip jsem mel objednany i zaplaceny predem. diky a preji co nejmene problemu s novym systemem.

Luďa 4.11.2013, 09:15

Tome, trasa pro kategorii MA byla se dvěma výstupy schodů. Tys absolvoval jenom jedny. Tak kam Tě máme zařadit? A bodů máš stejně jako kdybys dodoběhl...