Diskuse

Chceš požádat o opravu výsledků? Opravu jména? Opravu týmu? Nepiš to diskuse, ale na email Hudymu a Luďovi. V diskusi to můžeme přehlédnout!

Reklamy, vulgární a rasistické příspěvky mažeme.

Nabídky/poptávky na cestování na etapu řešte tady.

Michal 3.11.2012, 08:01

aHoj , chci se zeptat budeme si moci zase koupit šatek LC ? a jestli ano kolik by stál..

Štěpan 2.11.2012, 22:06

Ahoj, nemá někdo místo v autě? Jsem z Ostravy. mail: stepan.knapik( @ )gmail.com

kurri 2.11.2012, 16:01

slečny a red bull nechej na závěrečnou!!!

<3 2.11.2012, 15:34

srdíčko :-)

Radovan 2.11.2012, 10:53

zdravím, mám inov-8 terrafly 313 gtx je určená pro mix povrchů ale sníh ji dělá trochu problémy jak jsem vyzkoušel minulý týden, na jiný model momentálně nemám, potřeboval bych poradit existují nesmeky na běh, ve kterých se dá běžet i v úsecích kde není sníh - nemám žádné zkušenosti předem Vám děkuji za rady

deny 2.11.2012, 10:49

kurnik tady se to ale hýří příběhy tak si říkám, že to už je pomalu na knihu o LC....:-)

Enyo Nunyo a 10:06 jedno jsou 2.11.2012, 09:00

Text se nevešel celý Nebudu se chlubit cizím peřím, není to přímo můj nápad, ale ano, na LC jsem to zaved já.

Enyo Nunyo a 10:06 jedno jsou 2.11.2012, 08:56

Před vánoci léta páně 2009 vyhlásil T-Mobile soutěž o 100.000 mobilních telefonů (Nokia 1662, Samsung E1120). Domluvili jsme se s pár známýma, zamkli se v chatovací místnosti a sdělovali jsem si správné odpovědi. Operátor neprojevil přílišnou kreativitu, a tak jsme brzy zjistili, že se otázky opakují. O to lépe. Šlo nám to věru dobře. Proto nebylo problém vyhrát těch telefonů více. Já jich dostal 63 (moc jsem se ,,nechrtil,, max. 6 denně) ale byl mezi námi dravec, co si vzali v práci neplacené volno a za těch pár týdnu jich vyhrál 671. Když si vezmete, že je v bazarech vykupovali za 300... Soutěžilo se v každou celou hodinu a vždy pár minut před tím jsme byli všichni strašně nervózní a netrpěliví (přesně, jako při čekání na výsledky). Pak někdo napsal: Kdo chce soutěžit, dá lebku. Na LC jsme mezi emotikony měli lebku také, ale zdálo se mi to morbidní. Takže jsem napsal ono už tradiční: ,,Kdo chce výsledky, udělá srdíčko.,, a bylo to. Nebudu se chlubit cizím peřím, není to přímo

Horal 1.11.2012, 21:58

Kdo vymyslel srdíčka? Enyo Nunyo?

LCmanager 1.11.2012, 19:05

Kdo by si chtěl vyzvednout startovní náramek z okolí Frenštátu, tak zítra cca v 15:00 můžu být někde v centru. Napište mi, ale prosím nejpozději do rána vaše jméno ať to můžu nachystat. Konec hlášení.

není zač 1.11.2012, 18:52

724124411

KAREL 1.11.2012, 18:43

AHOJ, NEMÁTE NÁHODOU ČÍSLO NA KAMILA VÁLCA? MOC SE MI PO NĚM STYSKÁ...

Petr 1.11.2012, 18:26

Vrátím se k Salomonum. Mám SC3 a po cca 10 měsících (350 km - 400 km) se začal trhat svršek nad malíčkem. Možná jsem někde zavadil o ostružiny nebo o něco jiného při běhání na horách, ale crossové boty by měly něco vydržet. Takže teď zvažuji, i po přečtení některých starších příspěvkl, jestli zase koupit Salomony nebo zkusti něco jiného ( i když, všechny boty za posledních pár let byly jen a pouze Salomon)!

Rayzou 1.11.2012, 16:11

Luďo: co se týče lidí, kteří běhají proto, že je to baví, tam problém nevidím, bohužel se mezi námi najdou i takoví, kteří to tak neberou, nebo mají jiný počet koleček a tu hovadinu tam dají, ale za sebe spoléhám na to, že zde jsou slušní lidé. Všeobecně jak sleduji tak běžci, hlavně ti co mají rádí i hory jsou jedna z nejslušnějších ,,sekt,, které existujou :-) mluvím ze skušeností :-)

Dzoko 31.10.2012, 23:55

V poho LUdo,myslim, ze jsme vsichni dostatecne slusni a inteligentni na to, abychom Tobe a veliteli neposilali ke schvaleni hovadiny. Jen za Tlusteho nerucim, prisla nan totiz krize stredniho veku kolem r. 89, no a nechce se ho pustit.

X-TRAIL ORLOVÁ 31.10.2012, 22:52

Lysacupisté, přečtěte si vtipný rozhovor s Luďou Bednarzem nejen o jeho roli v Lysa cupu a letošních novinkách! odkaz »

Luďa 30.10.2012, 22:24

Novinky - přidal jsem samoobsluhu - každý si může změnit svou fotku a každý může přidat k závodu odkaz na článek nebo fotogalerii. Obojí se objeví až po schválení (velitelem nebo mnou :-) Jestli tam budete strkat hovadiny nebo ještě něco horšího, tak to zase zruším :-) Howgh.

INOV8 papuč 30.10.2012, 14:19

BOTY: Jak jsem psal níže, šalamouny s goráčem jsem přestal běhat díky trhání bot, mě však, pan Weber, poslal někam...:-) PS: LUĎA je nejlepší !

Rayzou 30.10.2012, 11:23

Trička: bylo by super, kdyby byly nějaké trička, ale bylo by taky dobré to včas oznamit, ne jak loni, když jsme přišli a byli šátky za 200, jenže na LC s sebou hotovost nenosím a tak jsem nemohl si jej koupit :-(

Rayzou 30.10.2012, 11:22

BOTY: já osobně mám dobrou zkušenost s XA salomony, na LC, LH24 a podobných akcích fakt SUPER! ovšem je nutné podotknout že za rok jsme je musel 2x vyměnit, protože se projevily výrobní závady, ale pan Weber byl vstřícný a vyměnil je za nove. ale co se běhu týče, jsou super. a jsou s goratexem :-)