Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2009, 10:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej X-AIR Ostrava 200 00:51:30 7,22 932
2 Čer Tomáš SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Kováčik Luboš Manín Považská Bystrica 185 00:00:00
5 Litvik Miroslav Turzovský Žabáci 182 00:00:00
6 Bebčák Josef Turzovský Žabáci 180 00:00:00
7 Velička Zdeněk X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Ponek Marian Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Kauer Adam Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 174 00:00:00
10 Šindelek Vladan Olympáci 172 00:00:00
11 Velička Aleš X-AIR Ostrava 170 00:00:00
12 Najvert Stanislav Fialové kobry 169 00:00:00
13 Figura Michal Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 168 00:00:00
14 Hudeček Petr Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 167 00:00:00
15 Žuška Marcel MÖLNLYCKE 166 00:00:00
16 Marko Martin Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
17 Baláž Roman SALOMON-RUN.CZ 164 00:00:00
18 Hlavatík Jan Dracon Team 163 00:00:00
19 Javorek Petr Dracon Team 162 00:00:00
20 Bohatý Tomáš Horolezci FM 161 00:00:00
21 Svoboda Tomáš Olympáci 160 00:00:00
22 Pavlík Víťa Forman Cycling Team 159 00:00:00
23 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 158 00:00:00
24 Friedel Jan Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 157 00:00:00
25 Raška Zbyněk CK Frenštát p.R. 156 00:00:00
26 Hejneš Leopold Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
27 Pácha Zdeněk MOIRA CZ 154 00:00:00
28 Kolouch David Horolezci FM 153 00:00:00
29 Letko Michal Manín Považská Bystrica 152 00:00:00
30 Staniek Martin YOGi Racing Ostrava 151 00:00:00
31 Ondřejka Míra CK Frenštát p.R. 150 00:00:00
32 Mališ Petr Cinelli Morning Sky 149 00:00:00
33 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 148 00:00:00
34 Haitl František SALOMON-RUN.CZ 147 00:00:00
35 Jeřábek Kamil VK Perun Ostrava 146 00:00:00
36 Vondrák Zbyněk Vinařství Vondrák Mělník 145 00:00:00
37 Suchánek Lukáš KHB Radegast 144 00:00:00
38 Toman Jiří Forman Cycling Team 143 00:00:00
39 Franer Juraj SUNDANCE 142 00:00:00
40 Sobek Miroslav Manín Považská Bystrica 141 00:00:00
41 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 140 00:00:00
42 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 139 00:00:00
43 Klapka Vlastík MADT Sport Klapka 138 00:00:00
44 Helcel Martin st. M.H. Bike 137 00:00:00
45 Franer Kuba Servisáci 136 00:00:00
46 Plachký Jakub VZS Ostrava 135 00:00:00
47 Křižák Petr Horolezci FM 134 00:00:00
48 Merta Miroslav MÖLNLYCKE 133 00:00:00
49 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 132 00:00:00
50 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 131 00:00:00
51 Prymus Vojtěch MÖLNLYCKE 130 00:00:00
52 Martinák Tomáš SK Valašského království 129 00:00:00
53 Wzientek Tomáš MÖLNLYCKE 128 00:00:00
54 Kolařík Pavel Kolco Tým 127 00:00:00
55 Pětroš Michal VZS Ostrava 126 00:00:00
56 Weissová Zuzana Gumárny Zubří 125 00:00:00
57 Šitavanc Jiří GHOST 124 00:00:00
58 Pešat Jan VK Perun Ostrava 123 00:00:00
59 Koukal Jan MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Hegedüs Robert VZS Ostrava 121 00:00:00
61 Blahut Radek 120 00:00:00
62 Tešnar Marek YOGi Racing Ostrava 119 00:00:00
63 Dudis Vortex Bike Team 118 00:00:00
64 Kočarová Klára HO SSK Vítkovice 117 00:00:00
65 Bortel Jaroslav Olympáci 116 00:00:00
66 Toman Petr Forman Cycling Team 115 00:00:00
67 Wontor Hynek Cinelli Morning Sky 114 00:00:00
68 Javorek Robin Dracon Team 113 00:00:00
69 Kolčárek Rostislav Deva Team 112 00:00:00
70 Koudelka David VZS Ostrava 111 00:00:00
71 Pigula Jaromír Fialové kobry 110 00:00:00
72 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 109 00:00:00
73 Stoszek Jan VZS Ostrava 108 00:00:00
74 Raška František CK Frenštát p.R. 107 00:00:00
75 Balko Peter Dřevianka u Zbuja 106 00:00:00
76 Novotný Jiří Forman Cycling Team 105 00:00:00
77 Mindek Tomáš Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 104 00:00:00
78 Matalová Jana 103 00:00:00
79 Janas Karel Porubští Rafani 102 00:00:00
80 Levinský Lukáš Matrix Team 101 00:00:00
81 Beremlijski Petr VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Dědek Beskydský Klub Důchodců 99 00:00:00
83 Ryška Martin Fialové kobry 98 00:00:00
84 Koukalová Markéta X-AIR Ostrava 97 00:00:00
85 Vilhelm Václav Olympáci 96 00:00:00
86 Skoumal Vladimír 95 00:00:00
87 Knébel Radim SK Valašského království 94 00:00:00
88 Martinka Milan Manín Považská Bystrica 93 00:00:00
89 Groš Štefan Groš Team 92 00:00:00
90 Smutný Martin Porubští Rafani 91 00:00:00
91 Slovák Pavel Groš Team 90 00:00:00
92 Groš Jakub Groš Team 89 00:00:00
93 Kotek Martin VZS Ostrava 88 00:00:00
94 Rechtenberg Karel Olympáci 87 00:00:00
95 Mrázek Jiří ml. UFO Bike 86 00:00:00
96 Mrázek Jiří UFO Bike 85 00:00:00
97 Lesák Karel UFO Bike 84 00:00:00
98 Lesák Pavel CVK Opava 83 00:00:00