Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2009, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej X-AIR Ostrava 250 00:46:30 9,16 1.059
2 Čer Tomáš MADT Sport Klapka 245 00:00:00
3 Kaleta Daniel Jump Sport-Moira 240 00:00:00
4 Šindelek Vladan Olympáci 235 00:00:00
5 Najdek Rasťo PONEK.SK 232 00:00:00
6 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 230 00:00:00
7 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 228 00:00:00
8 Zapalač Martin X-AIR Ostrava 226 00:00:00
9 Velička Zdeněk X-AIR Ostrava 224 00:00:00
10 Svoboda Tomáš Olympáci 222 00:00:00
11 Prášil Vítězslav VŠB Ostrava 220 00:00:00
12 Najvert Stanislav Fialové kobry 219 00:00:00
13 Bohatý Tomáš Jump Sport-Moira 218 00:00:00
14 Litvik Miroslav PONEK.SK 217 00:00:00
15 Pavlík Víťa Forman Cycling Team 216 00:00:00
16 Kauer Adam Hasiči Bag Bike 215 00:00:00
17 Staniek Martin YOGi Racing Ostrava 214 00:00:00
18 Ponek Marian PONEK.SK 213 00:00:00
19 Macíček Miroslav KHB Radegast 212 00:00:00
20 Trebuna René Jump Sport-Moira 211 00:00:00
21 Pácha Zdeněk Olympáci 210 00:00:00
22 Javorek Petr Jump Sport-Moira 209 00:00:00
23 Škoda Kristián CK Frenštát p.R. 208 00:00:00
24 Hejneš Leopold Hasiči Bag Bike 207 00:00:00
25 Zemaník Jan Olympáci 206 00:00:00
26 Velička Aleš X-AIR Ostrava 205 00:00:00
27 Zeman Marek Fialové kobry 204 00:00:00
28 Hudeček Petr Forman Cycling Team 203 00:00:00
29 Krpec Lukáš Rock Technik Triatlon 202 00:00:00
30 Kovář Tomáš ED6U Palermo Elemik 201 00:00:00
31 Michna Roman studiosolaris.cz/TiS 200 00:00:00
32 Ondřejka Míra CK Frenštát p.R. 199 00:00:00
33 Krupa Tomáš Olympáci 198 00:00:00
34 Michna Jan Olympáci 197 00:00:00
35 Naruszewicz Arkadiusz Speedy Gonzales 196 00:00:00
36 Beneš Petr Jump Sport-Moira 195 00:00:00
37 Friedel Jan Přátelé zeleného údolí 194 00:00:00
38 Baran Petr Hasiči Bag Bike 193 00:00:00
39 Blačinský Petr PS Kamenec 192 00:00:00
40 Martinák Tomáš SK Valašského království 191 00:00:00
41 Plachký Jakub VZS Ostrava 190 00:00:00
42 Trávníček Rostislav Olympáci 189 00:00:00
43 Mališ Petr Hasiči Bag Bike 188 00:00:00
44 Šnevajs Radomír KHB Radegast 187 00:00:00
45 Görlich Petr veslařský klub Ostrava 186 00:00:00
46 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 185 00:00:00
47 Duleba Lukáš Bánovce nad Bebravou 184 00:00:00
48 Chýlek Patrik CK Frenštát p.R. 183 00:00:00
49 Lach Alan Racing Olešná 182 00:00:00
50 Lukasik Zbigniew KW Jastrzebie 181 00:00:00
51 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 180 00:00:00
52 Merta Miroslav Abadzikra Team 179 00:00:00
53 Mazur Martin Jump Sport-Moira 178 00:00:00
54 Krhut Martin Hasiči Bag Bike 177 00:00:00
55 Berger Jiří B-F-M 176 00:00:00
56 Knopp Petr ED6U Palermo Elemik 175 00:00:00
57 Trubač David SK Valašského království 174 00:00:00
58 Kolouch David Deva Team 173 00:00:00
59 Pětroš Michal VZS Ostrava 172 00:00:00
60 Pigula Jaromír Fialové kobry 171 00:00:00
61 Oswald Pavel Matrix Team 170 00:00:00
62 Šotola Roman Porubští Rafani 169 00:00:00
63 Herber David Servisáci 168 00:00:00
64 Helcel Martin st. MH Bike Havířov 167 00:00:00
65 Goláň Josef Gogy Team 166 00:00:00
66 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
67 Žačok Martin Servisáci 164 00:00:00
68 Koukal Jan Abadzikra Team 163 00:00:00
69 Kolařík Pavel Deva Team 162 00:00:00
70 Lipták Radim Midar Team F-M 161 00:00:00
71 Klapka Vlastík MADT Sport Klapka 160 00:00:00
72 Vavroš Jiří Fialové kobry 159 00:00:00
73 Tešnar Marek YOGi Racing Ostrava 158 00:00:00
74 Javorek Robin Jump Sport-Moira 157 00:00:00
75 Pešat Jan veslařský klub Ostrava 156 00:00:00
76 Čech Radek Benkovice 155 00:00:00
77 Beránek Jakub F-M 154 00:00:00
78 Křenek Radek Groš Team 153 00:00:00
79 Toman Petr Forman Cycling Team 152 00:00:00
80 Levinský Lukáš Matrix Team 151 00:00:00
81 Liber Vlasta IRON Team 150 00:00:00
82 Klus Daniel MH Bike Havířov 149 00:00:00
83 Koudelka David VZS Ostrava 148 00:00:00
84 Škapa Marek X-AIR Ostrava 147 00:00:00
85 Lukeš Tomáš Přátelé zeleného údolí 146 00:00:00
86 Franer Kuba Servisáci 145 00:00:00
87 Šindelek Pavel Olympáci 144 00:00:00
88 Wzientek Tomáš Abadzikra Team 143 00:00:00
89 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 142 00:00:00
90 Görlich Zdeněk veslařský klub Ostrava 141 00:00:00
91 Bollo Roman YOGi Racing Ostrava 140 00:00:00
92 Kořistka Tomáš Fialové kobry 139 00:00:00
93 Body Marcel MADT Sport Klapka 138 00:00:00
94 Janas Karel Porubští Rafani 137 00:00:00
95 Mik Lubomír 136 00:00:00
96 Byrtus Ivo MADT Sport Klapka 135 00:00:00
97 Hudečková Tamara Fialové kobry 134 00:00:00
98 Vítek Tomáš V-Team 133 00:00:00
99 Kotek Martin VZS Ostrava 132 00:00:00
100 Bortel Jaroslav Olympáci 131 00:00:00
101 Stoszek Jan VZS Ostrava 130 00:00:00
102 Beremlijski Petr VZS Ostrava 129 00:00:00
103 Kolčárek Ladislav Donghee Czech 128 00:00:00
104 Kolčárek Rostislav Deva Team 127 00:00:00
105 Plewa David Fialové kobry 126 00:00:00
106 Skomorowski Stanislaw SBD Energetyk Rybnik 125 00:00:00
107 Burša Filip Abadzikra Team 124 00:00:00
108 Varady Jan Abadzikra Team 123 00:00:00
109 Filip Richard Ošler Team 122 00:00:00
110 Krejčí Lukáš Pepa Team F-M 121 00:00:00
111 Pokluda Tomáš Mokrá hora 120 00:00:00
112 Dědek Beskydský Klub Důchodců 119 00:00:00
113 Vlach Oldřich VZS Ostrava 118 00:00:00
114 Mik Lubomír st. 117 00:00:00
115 Mrůzek Michal Servisáci 116 00:00:00
116 Braš Petr Přátelé zeleného údolí 115 00:00:00
117 Podivínský Ladislav 114 00:00:00
118 Varga Leonard Deva Team 113 00:00:00
119 Balko Peter Paprika Lysá hora 112 00:00:00
120 Slovák Pavel Groš Team 111 00:00:00
121 Franer Juraj Sundance a fachmani 110 00:00:00
122 Škarka Jiří Šneci Ostrava 109 00:00:00
123 Krčmář Pavel Vřesina 108 00:00:00
124 Groš Štefan Groš Team 107 00:00:00
125 Rechtenberg Karel Olympáci 106 00:00:00
126 Hloušek Petr Olympáci 105 00:00:00
127 Lichnovský Adam ED6U Palermo Elemik 104 00:00:00
128 Vilhelm Václav Olympáci 103 00:00:00
129 Ryška Martin Fialové kobry 102 00:00:00
130 Wágner Petr ED6U Palermo Elemik 101 00:00:00
131 Zeman Vojtěch Ošler Team 100 00:00:00
132 Smutný Martin Porubští Rafani 99 00:00:00
133 Groš Štefan ml. Groš Team 98 00:00:00
134 Václavíková Jana www.bohyně.com 97 00:00:00
135 Ševčíková Jana Bike One 96 00:00:00
136 Válková Lenka Polach a dcera 95 00:00:00
137 Hudeček Karel HUHU Mega Racing Team 94 00:00:00
138 Kocián Václav 93 00:00:00
139 Troszková Edita 92 00:00:00
140 Čada Libor Matrix Team 91 00:00:00
141 Pargač Dušan Forman Cycling Team 90 00:00:00
143 Knápek Martin New Generation @ Alka 88 00:00:00
144 Novotný Jiří Forman Cycling Team 87 00:00:00
145 Michalčík Karel Sundance a fachmani 86 00:00:00
146 Suknarovská Eva X-AIR Ostrava 85 00:00:00
147 Repaň Pavel X-AIR Ostrava 84 00:00:00
148 Poláček Elitní Vrchaři 83 00:00:00
149 Kaňák Jan ml. Elitní Vrchaři 82 00:00:00
150 Váleček Kamil UFO Bike 81 00:00:00
151 Kutňáková Veronika New Generation @ Alka 80 00:00:00
153 Karmelita Tomáš H&F Opava 78 00:00:00
155 Ivo Had Pítr New Generation @ Alka 76 00:00:00
156 Kaňák Jan Elitní Vrchaři 75 00:00:00