Malenovice, hotel Petr Bezruč - night - jednotlivci

Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
2. 2. 2014, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
1 cm
Rychlost větru:
55 km/h
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš Splašení goroli 450 00:41:28 8,97 1.158
2 Kozlovský Vladimír vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:43:25 8,57 1.106
3 Kasalík Radim (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:43:39 8,52 1.100
4 Hudeček Petr (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:43:56 8,47 1.093
5 Otevřel Vít Jump Sport 432 00:44:03 8,44 1.090
6 Peter Tomáš Beskydští nomádi 430 00:44:08 8,43 1.088
7 Maceček Tomáš Young Life 428 00:44:12 8,42 1.086
8 Damek Milan Splašení goroli 426 00:44:15 8,41 1.085
9 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:44:25 8,38 1.081
10 Swaczyna Petr www.masazprozeny.cz 422 00:44:56 8,28 1.068
11 Šindelek Pavel Olympáci 420 00:45:08 8,24 1.064
12 Rajnoch Edvard Splašení goroli 419 00:46:05 8,07 1.042
13 Šindelek Vladan Olympáci 418 00:46:32 7,99 1.032
14 Pokorný Radim VZS Ostrava 417 00:46:46 7,95 1.026
15 Flaša David vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:47:00 7,91 1.021
16 Říha Pavel vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:47:04 7,90 1.020
17 Blabla Tomáš Olympáci 414 00:47:22 7,85 1.013
18 Kostka Tomáš Family team 413 00:47:45 7,79 1.005
19 Pytlík Jiří Jump Sport 412 00:48:19 7,70 993
20 Žajdlík Filip Splašení goroli 411 00:48:22 7,69 992
21 Bednář Daniel X-Trail Orlová 410 00:48:30 7,67 990
22 Cienciala Tomáš Splašení goroli 409 00:48:33 7,66 989
23 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 408 00:48:35 7,66 988
24 Kocurek Jaroslav 407 00:48:37 7,65 987
25 Škrabánek Petr Jump Sport 406 00:48:43 7,64 985
26 Hrubý Daniel VZS Ostrava 405 00:48:50 7,62 983
27 Kubín Jakub (mo)mentálně Opavské dupy 404 00:48:59 7,59 980
28 Stančík Bedřich lepus.cz 403 00:49:04 7,58 978
29 Sobek Lumír 402 00:49:37 7,50 967
30 Stoszek Jan VZS Ostrava 401 00:49:43 7,48 965
31 Franer Kuba (mo)mentálně Opavské dupy 400 00:49:47 7,47 964
32 Helcel Richard MH BIKE 399 00:50:19 7,39 954
33 Bohatý Tomáš Jump Sport 398 00:50:26 7,38 952
34 Škoda Kristián CK Continental Frenštát p.R. 397 00:50:37 7,35 948
35 Koníř Vojtěch vinotéka u Karla Frenštát p.… 396 00:50:46 7,33 946
36 Navrátil Michal The cooling birds 395 00:50:56 7,30 942
37 Raška Daniel 394 00:50:58 7,30 942
38 Černoch Ondřej 393 00:51:03 7,29 940
39 Strnadel Kuba TOBI SPORT INOV-8 392 00:51:17 7,25 936
40 Richter Ondřej AVA 391 00:51:24 7,24 934
41 Holoubek Jan Beskydští nomádi 390 00:51:28 7,23 933
42 Stach Václav 389 00:51:29 7,23 932
43 Vrubel Lukáš JAPA outdoor team 388 00:51:30 7,22 932
44 Pavlík Víťa GO!GO! 387 00:51:36 7,21 930
45 Swaczyna Patrik www.masazprozeny.cz 386 00:51:39 7,20 929
46 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 385 00:51:57 7,16 924
47 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 384 00:52:03 7,15 922
48 Glonek Jakub O' team 383 00:52:39 7,07 912
49 Vlach Jiří O' team 382 00:52:49 7,04 909
50 Kukla Ondřej Black Team 381 00:52:50 7,04 909
51 Przeczek Marek lepus.cz 380 00:52:50 7,04 909
52 Grimm Martin 379 00:52:52 7,04 908
53 Marek Lukáš SK Fighter Inside 378 00:53:01 7,02 905
54 Benesz Radomir 377 00:53:07 7,00 904
55 Oswald Pavel Matrix Team 376 00:53:13 6,99 902
56 Labuz Martin MH BIKE 375 00:53:38 6,94 895
57 Waloszek Vlastislav SALOMON-RUN.CZ 374 00:53:39 6,93 895
58 Popieluch Michal ULTRASTA Frýdek-Místek 373 00:53:45 6,92 893
59 Mrklovský Ondřej REV 58 Nový Jičín 372 00:53:47 6,92 892
60 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 371 00:53:51 6,91 891
61 Prouza Robert Frenštát p.R. 370 00:54:03 6,88 888
62 Piechowicz Jiří ULTRASTA Frýdek-Místek 369 00:54:08 6,87 887
63 Pácha Zdeněk Olympáci 368 00:54:16 6,86 885
64 Červenka Tomáš 367 00:54:24 6,84 882
65 Krejčiříková Denisa VZS Ostrava 366 00:54:27 6,83 882
66 Janas Karel Porubští Rafani 365 00:54:28 6,83 881
67 Baran Lukáš Navi 364 00:54:31 6,82 880
68 Juran Radim BSC Opava 363 00:54:36 6,81 879
69 Cooney Drew Team GB!!! 362 00:54:39 6,81 878
70 Benda Jiří Někdy prostě musíš 361 00:54:54 6,78 874
71 Maršálek Tomáš Racing Olešná 360 00:55:01 6,76 872
72 Fluksa Jiří Beskydští nomádi 359 00:55:05 6,75 871
73 Sonnenschein Matěj Martinov 358 00:55:11 6,74 870
74 Kimla Jan Olympáci 357 00:55:21 6,72 867
75 Jánoš Jan Bohuslavice 356 00:55:27 6,71 866
76 Karásek Jiří Baška team 355 00:55:35 6,69 864
77 Kašpar Zdeněk Janys Extreme Racing 354 00:55:40 6,68 862
78 Collen Malcolm Team GB!!! 353 00:55:43 6,68 862
79 Tešnar Marek X-Trail Orlová 352 00:55:48 6,67 860
80 Ručka Richard Jump Sport 351 00:55:59 6,64 857
81 Melčák Tomáš 350 00:56:00 6,64 857
82 Nezval Ondřej 349 00:56:01 6,64 857
83 Doležal Filip VZS Ostrava 348 00:56:03 6,64 856
84 Larysz Jakub Beskydští nomádi 347 00:56:12 6,62 854
85 Ryzí Martin SK Fighter Inside 346 00:56:24 6,60 851
86 Wasserbauer Lukáš synci z Kateřinek 345 00:56:47 6,55 845
87 Mayer Matthew Team GB!!! 344 00:56:50 6,55 845
88 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava 343 00:56:56 6,53 843
89 Šubert Pavel Porubští Rafani 342 00:57:00 6,53 842
90 Beneš Daniel (mo)mentálně Opavské dupy 341 00:57:07 6,51 840
91 Bierski Jan Pogwizdów 340 00:57:09 6,51 840
92 Bortel Jaroslav 339 00:57:28 6,47 835
93 Rozmahel Radek 338 00:57:34 6,46 834
94 Chmiel Radim MH BIKE 337 00:57:36 6,46 833
95 Pernický Roman Dobrá čajovna Frýdek-Místek 336 00:57:38 6,45 833
96 Štverák Tomáš The cooling birds 335 00:57:51 6,43 830
97 Kuklová Andrea Janys Extreme Racing 334 00:58:08 6,40 826
98 Goryczka Michal 333 00:58:09 6,40 825
99 Benda Jaroslav Někdy prostě musíš 332 00:58:11 6,39 825
100 Chýlek Patrik CK Continental Frenštát p.R. 331 00:58:13 6,39 825
101 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 330 00:58:16 6,38 824
102 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 329 00:58:19 6,38 823
103 Rada Martin The cooling birds 328 00:58:20 6,38 823
104 Kubita Viktor BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 327 00:58:46 6,33 817
105 Mindek Tomáš Přátelé zeleného údolí 326 00:58:51 6,32 816
106 Pěgřím Filip SALOMON-RUN.CZ 325 00:58:55 6,31 815
107 Sikora Tom X-Trail Orlová 324 00:58:56 6,31 814
108 Jurek Michael Ogaři zpod Radhoště 323 00:59:00 6,31 814
109 Tyleček Václav JAPA outdoor team 322 00:59:04 6,30 813
110 Tuharský Erik SALOMON-RUN.CZ 321 00:59:06 6,29 812
111 Holub Milan Vortex Bike Team 320 00:59:09 6,29 811
112 Zeman Radek Opavské dupy 319 00:59:15 6,28 810
113 Novák Petr 318 00:59:32 6,25 806
114 Pietrzyk Rostislav www.masazprozeny.cz 317 00:59:43 6,23 804
115 Tomanec Karel vinotéka u Karla Frenštát p.… 316 00:59:47 6,22 803
116 Harabiš Radim SK Valašského království 315 00:59:53 6,21 802
117 Velebil Lukáš Matrix Team 314 00:59:57 6,21 801
118 Fierla Jan St. CK FESO Petřvald 313 01:00:20 6,17 796
119 Helcel Martin st. MH BIKE 312 01:00:28 6,15 794
120 Pigula Jaromír X-AIR Ostrava 311 01:01:00 6,10 787
121 Marek Martin Duke Corporation 310 01:01:03 6,09 786
122 Valtr Daniel Orlová 309 01:01:06 6,09 786
123 Levinský Lukáš Matrix Team 308 01:01:16 6,07 783
124 Chmura Petr Team Forman Cinelli 307 01:01:22 6,06 782
125 Adamčíková Klára Family team 306 01:01:29 6,05 781
126 Zajíc Josef lepus.cz 305 01:01:31 6,05 780
127 Schneider Rudolf CK Continental Frenštát p.R. 304 01:01:38 6,04 779
128 Lukeš Tomáš 303 01:01:41 6,03 778
129 Skomorowski Stanislaw KB RYBNICKA KUŻNIA 302 01:01:46 6,02 777
130 Nycz Aleš 301 01:01:51 6,01 776
131 Hájková Lenka VZS Ostrava 300 01:01:52 6,01 776
132 Rožnovský Marek Navi 299 01:01:53 6,01 776
133 Angus Paul Team GB!!! 298 01:01:55 6,01 775
134 Rybiář Michal JAPA outdoor team 297 01:02:23 5,96 769
135 Kovář Lukáš JAPA outdoor team 296 01:02:24 5,96 769
136 Matula Vít synci z Kateřinek 295 01:02:51 5,92 764
137 Frost Gary Team GB!!! 294 01:02:54 5,91 763
138 Vach Jiří Někdy prostě musíš 293 01:03:01 5,90 762
139 Hašek Petr SK Bagbike 292 01:03:04 5,90 761
140 Čtvrtečka Roman Georgino goes to Hollywood 291 01:03:11 5,89 760
141 Beremlijski Petr VZS Ostrava 290 01:03:12 5,89 759
142 Klus Daniel MH BIKE 289 01:03:15 5,88 759
143 Káňa Josef Skifren 288 01:03:45 5,84 753
144 Dubový Jiří synci z Kateřinek 287 01:03:47 5,83 753
145 Gil Košák Jan COLOMBIA PASSION 286 01:03:50 5,83 752
146 Říčný Petr SK Valašského království 285 01:03:54 5,82 751
147 Rampírová Klára vinotéka u Karla Frenštát p.… 284 01:03:58 5,82 750
148 Dirnerová Alžběta AVA 283 01:04:20 5,78 746
149 Šlachta Jakub Gymnázium - Hrabůvka 282 01:04:40 5,75 742
150 Juríčková Marta vinotéka u Karla Frenštát p.… 281 01:04:43 5,75 742
151 Martinák Zdeněk St. Navi 280 01:04:44 5,75 742
152 Košák Lukášek 279 01:04:47 5,74 741
153 Kimla Martin Olympáci 278 01:04:52 5,73 740
154 Cypra Zdeněk SK Valašského království 277 01:05:28 5,68 733
155 Baran Jiří Navi 276 01:05:31 5,68 733
156 Vavruša Martin Frydex 275 01:05:38 5,67 731
157 Groš Štefan SK Valašského království 274 01:05:42 5,66 731
158 Hrubý Tomáš 273 01:06:01 5,63 727
159 Siřinek Aleš SK Bagbike 272 01:06:23 5,60 723
160 Štýbar Luděk Porubští Rafani 271 01:06:51 5,56 718
161 Krnáč Víťa Lhotka pod Ondřejníkem 270 01:06:57 5,56 717
162 Římánek Jiří Řím Tým 269 01:07:01 5,55 716
163 Ficek Pavel 268 01:07:03 5,55 716
164 Bendová Veronika Někdy prostě musíš 267 01:07:05 5,55 716
165 Graca Aleš 266 01:07:35 5,50 710
166 Pĕgřìm René SALOMON-RUN.CZ 265 01:08:24 5,44 702
167 Pietrzyk Šimon www.masazprozeny.cz 264 01:09:00 5,39 696
168 Pietrzyk Vratislav www.masazprozeny.cz 263 01:09:02 5,39 695
169 Husánik Róbert Pepa Team F-M 262 01:09:04 5,39 695
170 Magdon Roman Duke Corporation 261 01:10:01 5,31 686
171 Schwarzová Petra VZS Ostrava 260 01:10:06 5,31 685
172 Vraspir Zdeněk Georgino goes to Hollywood 259 01:11:03 5,24 676
173 Vařeka Vladan HALOSPORT 258 01:11:06 5,23 675
174 Hanulík Jiří Georgino goes to Hollywood 257 01:11:27 5,21 672
175 Važík Miroslav 256 01:11:44 5,19 669
176 Sedláček Luděk X-Trail Orlová 255 01:11:50 5,18 668
177 Dědek Beskydský Klub Důchodců 254 01:11:53 5,18 668
178 Kulig Tomas Janys Extreme Racing 253 01:11:58 5,17 667
179 Římánek Lukáš Řím Tým 252 01:12:01 5,17 667
180 Moskala Pavel 251 01:12:31 5,13 662
181 Opolkova Dagmar 250 01:13:33 5,06 653
182 Nadažy Radek SK Šafrata Bohumín 249 01:13:51 5,04 650
183 Hota Dalimil 248 01:14:52 4,97 641
184 Fukalová Hana Gymnázium - Hrabůvka 247 01:15:16 4,94 638
185 Danisz Martin Pržno 246 01:15:21 4,94 637
186 Rigo David 245 01:17:45 4,78 617
187 Rechtenberg Karel 244 01:17:48 4,78 617
188 Vlachová Tereza O' team 243 01:18:06 4,76 615
189 Hašek Max SK Bagbike 242 01:18:18 4,75 613
190 Balko Peter Paprika Lysá hora 241 01:19:38 4,67 603
191 Římánek Ondřej Řím Tým 240 01:19:50 4,66 601
192 Ublanská Kamila www.masazprozeny.cz 239 01:20:58 4,59 593
193 Halmová Eva www.masazprozeny.cz 238 01:21:05 4,59 592
194 Pavlíková Vendula GO!GO! 237 01:21:13 4,58 591
195 Vývodová Jana Gymnázium - Hrabůvka 236 01:22:53 4,49 579
196 Tomanová Marie X-Trail Orlová 235 01:23:04 4,48 578
197 Pecha Vladan Pepa Team F-M 234 01:23:49 4,44 573
198 Nepovímová Kateřina Beskyd People 233 01:24:12 4,42 570
199 Vraníková Lenka VZS Ostrava 232 01:24:47 4,39 566
200 Hašek Daniel SK Bagbike 231 01:31:29 4,07 525
201 Jankůj Tomáš TOM-RUN 230 00:00:00
202 Čupová Jana Rějzik a Raaanyk 229 00:00:00
203 Pytel Jaromír SK Bagbike 228 00:00:00
204 Pytlová Markéta SK Bagbike 227 00:00:00
205 Beneš Pavel (mo)mentálně Opavské dupy 226 00:00:00
206 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 225 00:00:00
207 Wludyka Petr X-AIR Ostrava 224 00:00:00
208 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 223 00:00:00