Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - jednotlivci

Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Kategorie: MA - Muži 21 - 39 let

# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:46:43 10,27 1.184
2 Otevřel Vít Columbia Montrail 445 00:47:08 10,18 1.174
3 Martinka Lukáš Manín Považská Bystrica 440 00:47:28 10,11 1.165
4 Paulen Andrej Manín Považská Bystrica 432 00:48:14 9,95 1.147
5 Hudeček Petr Columbia Montrail 430 00:48:28 9,90 1.141
6 Peter Tomáš Beskydští nomádi 428 00:48:39 9,87 1.137
7 Helcel Martin ml. Columbia Montrail 426 00:48:44 9,85 1.135
8 Minář Marek BUFF/Pivovar Koníček 424 00:48:57 9,81 1.130
9 Žídek Jan BUFF/Pivovar Koníček 420 00:49:34 9,68 1.116
10 Causidis Marek BUFF/Pivovar Koníček 418 00:50:20 9,54 1.099
11 Košut Lukáš Jahůdky 417 00:50:31 9,50 1.095
12 Kokošek Oldřich Sachasport Dynafit 416 00:50:41 9,47 1.091
13 Uherek Jakub BUFF/Pivovar Koníček 415 00:51:05 9,40 1.083
14 Grimm Martin JAPAsport.cz 413 00:51:33 9,31 1.073
15 Ceniga Peter Manín Považská Bystrica 412 00:51:49 9,26 1.068
16 Ivanov Nikola Columbia Montrail 410 00:52:22 9,17 1.056
17 Juračák Erik TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:52:58 9,06 1.044
18 Blabla Tomáš Olympáci 407 00:53:41 8,94 1.030
19 Košut Filip Jahůdky 406 00:53:56 8,90 1.026
20 Turek Martin AC Sparta Praha 404 00:54:24 8,82 1.017
21 Benda Jiří MH bike - někdy prostě musíš 403 00:54:26 8,82 1.016
22 Fierla Ondřej Team Forman Cinelli 402 00:54:38 8,79 1.013
23 Hlavatík Jan BUFF/Pivovar Koníček 401 00:54:58 8,73 1.006
24 Vančura Jakub Team International!!! 400 00:55:09 8,70 1.003
25 Valošek Jan 396 00:55:37 8,63 995
26 Drechsel Danny PATAGONIA 389 00:56:06 8,56 986
27 Filipec Petr PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 386 00:56:44 8,46 975
28 Kvapulinský Martin Team LightBIKE 384 00:57:06 8,41 969
29 Kimla Jan Olympáci 383 00:57:07 8,40 969
30 Rafaj Lukáš ŽABKA ČADCA 382 00:57:10 8,40 968
31 Květoň Jiří SK ZaFaR Frenštát p.R 381 00:57:14 8,39 967
32 Capek Martin ŽABKA ČADCA 379 00:57:26 8,36 963
33 Garnol Radim RUN99 Havířov 378 00:57:28 8,35 963
34 Letko Miroslav Manín Považská Bystrica 374 00:57:57 8,28 955
35 Blažek Jiří TOBI Sport Frenštát p.R. 372 00:58:08 8,26 952
36 Mrklovský Ondřej REV 58 Nový Jičín 370 00:58:19 8,23 949
37 Hatňančík Martin Manín Považská Bystrica 369 00:58:22 8,22 948
38 Kučera Roman Team LightBIKE 368 00:58:29 8,21 946
39 Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! 366 00:58:43 8,17 942
40 Frainšic Michal Janys Extreme Racing 363 00:58:58 8,14 938
41 Knopp Petr ED6U ELEMIC RACING 361 00:59:17 8,10 933
42 Výduch Luděk Tři křížky 357 00:59:27 8,07 931
43 Vrubel Lukáš JAPAsport.cz 356 00:59:28 8,07 930
44 Kaluža Luboš Jahůdky 355 00:59:41 8,04 927
45 Kozelský René BUFF/Pivovar Koníček 354 00:59:57 8,01 923
46 Hrnčíř Radek UP & DOWN 353 01:00:03 7,99 921
47 Bordovský Lukáš TOBI Sport Frenštát p.R. 346 01:00:33 7,93 914
48 Bernard Adam PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 344 01:00:40 7,91 912
49 Pavliska Petr Beskydští Čerti 342 01:00:52 7,89 909
50 Schüler Petr Tři křížky 338 01:01:11 7,85 904
51 Knapík Štěpán X-Trail Orlová 337 01:01:15 7,84 903
52 Jurek Jan PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 334 01:01:29 7,81 900
53 Martínek Tomáš Kunčice pod Ondřejníkem 333 01:01:32 7,80 899
54 Bajtek Rostislav BsvČT 330 01:01:53 7,76 894
55 Hradil Pavel X-Trail Orlová 328 01:02:00 7,74 892
56 Tyleček Václav Neběžecký kroužek 327 01:02:02 7,74 892
57 Verlík Jan AňimalzTřinec 326 01:02:02 7,74 892
58 Buba Ondřej SK Černé plíce 324 01:02:15 7,71 889
59 Kolář Jakub Ospol Tech team 323 01:02:23 7,69 887
60 Roman Jan Forever Alone 322 01:02:30 7,68 885
61 Linhart Jiří Atletický klub Emila Zátopka… 320 01:02:38 7,66 883
62 Pražák Petr Iz 40,31 318 01:02:52 7,64 880
63 Obšivač Matěj TeddyBeer team 317 01:03:02 7,62 878
64 Černoch Ondřej Tymphany 311 01:03:44 7,53 868
65 Pupík Pavel 309 01:03:47 7,53 867
66 Valušek Jan Team LightBIKE 305 01:04:27 7,45 858
67 Cieńciała Jerzy Jahůdky 303 01:04:35 7,43 857
68 Vitoch Petr Ježek na kopci/ Milujeme hory… 302 01:04:50 7,40 853
69 Pavlík Jan Racing Olešná 301 01:05:05 7,38 850
70 Černý Tomáš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 298 01:05:15 7,36 848
71 Kopeček Matěj Jump Sport 296 01:05:24 7,34 846
72 Jaskiewicz Petr SK Černé plíce 294 01:05:43 7,30 842
73 Sladomel Petr Jahůdky 293 01:05:45 7,30 841
74 Marosz Vojtěch Jahůdky 292 01:05:57 7,28 839
75 Kuchař Michal BUFF/Pivovar Koníček 290 01:06:07 7,26 837
76 Lukeš Tomáš 288 01:06:15 7,25 835
77 Děcký Aleš Ježek na kopci/ Milujeme hory… 286 01:06:27 7,22 833
78 Kimla Martin Olympáci 285 01:06:30 7,22 832
79 Bocek Jiří Jahůdky 282 01:06:35 7,21 831
80 Muras Adam PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 281 01:06:35 7,21 831
81 Staníček Václav Ježek na kopci/ Milujeme hory… 280 01:06:36 7,21 831
82 Halamíček Marek Salomon Beskydy Fanclub 278 01:06:43 7,19 829
83 Rybiář Michal Karpatrio 276 01:06:45 7,19 829
84 Mareš Václav RUN99 Havířov 272 01:07:04 7,16 825
85 Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek 270 01:07:17 7,13 822
86 Pařík Richard X-Trail Orlová 267 01:07:31 7,11 819
87 Volný Tomáš DYNEDGAR 263 01:07:51 7,07 815
88 Kollár Petr 259 01:08:06 7,05 812
89 Bužek Ondřej 256 01:08:35 7,00 807
90 Michalík Michal DYNEDGAR 246 01:09:50 6,87 792
91 Šprla Jan Beskydští Čerti 245 01:10:02 6,85 790
92 Goláň Vojtěch PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 243 01:10:28 6,81 785
93 Karafiát Tom kafoto.cz 242 01:10:44 6,79 782
94 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 236 01:11:04 6,75 778
95 Londa Jiří SK Černé plíce 232 01:11:44 6,69 771
96 Černý Filip 228 01:12:11 6,65 766
97 Šimečka Petr 217 01:12:57 6,58 758
98 Číhal Daniel TOBI Sport Frenštát p.R. 213 01:13:18 6,55 755
99 Rabiec Jiří PřeciFyzio 193 01:15:16 6,38 735
100 Riegel Jan Trek 1324 188 01:15:41 6,34 731
101 Sýkora Lukáš AK Olomouc 183 01:16:45 6,25 721
102 Siupik Tadeáš X-Trail Orlová 180 01:16:58 6,24 719
103 Greben David Název nejasný! 160 01:20:20 5,98 689
104 Wasserbauer Lukáš X-Trail Orlová 158 01:20:47 5,94 685
105 Holuša Marek Ježek na kopci/ Milujeme hory… 150 01:23:27 5,75 663
106 Ježíšek Jiří Beskydské střely 147 01:24:11 5,70 657
107 Hruška Pavel Fešáci Opava 144 01:24:17 5,70 656
108 Mokroš Martin Trek 1324 134 01:30:15 5,32 613
109 Sinko Martin Manín Považská Bystrica 126 01:40:48 4,76 549
110 Mrůzek Martin synci z Kateřinek 124 00:00:00
110 Franer Kuba Hujerovi 124 00:00:00
110 Beneš Pavel Opavské dupy 124 00:00:00
110 Beneš Daniel Nahuhňané dupy 124 00:00:00
110 Mikloš Martin Beskydští nomádi 124 00:00:00
110 Kaplan Jiří Trek 1324 124 00:00:00
110 Gašperik Martin TeddyBeer team 124 00:00:00
110 Kováček Stanislav MK Seitl Ostrava 124 00:00:00