Ostravice, železniční přejezd - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2010, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
8 °C
Množství sněhu:
0 cm
Tisk
Aktualizováno: 22.11.2010, 00:00:00
# Tým Body Závodníci
1 Olympáci 851 2. Holiš Martin 5. Šindelek Vladan 9. Šindelek Pavel 15. Zemaník Jan 29. Kimla Jan 44. Svoboda Tomáš 49. Pácha Zdeněk 59. Šindelek Daniel 74. Michna Jan 165. Hloušek Petr 206. Vilhelm Václav
2 Manín Považská Bystrica 844 3. Kováčik Luboš 4. Vyhnička Kamil 12. Martinka Lukáš 45. Duleba Lukáš 50. Hlubina Jozef 61. Vyhnička Peter 62. Sobek Miroslav 72. Letko Miroslav 108. Labudík Miroslav
3 X-COBRAS 842 1. Horák Ondřej 10. Zátopek Jiří 11. Najvert Stanislav 18. Bednarz Libor 32. Velička Aleš 41. Škapa Marek 81. Kempa Jan 107. Vavroš Jiří 135. Švidernoch Milan 154. Ryška Martin 230. Bednarzová Zuzana 233. Bednarz Luděk
4 Jump sport- Moira 805 6. Kaleta Daniel 14. Trebuna René 23. Javorek Petr 27. Velička Zdeněk 34. Šilar Filip 65. Bohatý Tomáš 85. Ručka Richard 103. Otevřel Vít 104. Mazur Martin
5 PONEK.SK 803 8. Sventek Ladislav 16. Ponek Marian 19. Litvik Miroslav 60. Ponek Tibor 90. Adamove Jano
6 SK Valašského království 753 20. Michna Pavel 30. Cypra Zbyněk 40. Martinák Tomáš 71. Trubač David 132. Harabiš Radim 148. Filipec Rostislav 174. Juřena Petr 204. Říčný Petr 232. Prašivka Míra
7 Hasiči Bag Bike 734 22. Šták Daniel 31. Hejneš Leopold 56. Krhut Martin 86. Zeman Radek 94. Baran Petr 199. Kavková Kateřina
8 VZS Ostrava 709 24. Staniek Martin 35. Pokorný Radim 75. Pětroš Michal 98. Stoszek Jan 137. Wojtyla Jaromír 142. Kotek Martin 145. Hegedüs Robert 176. Malčík Petr 179. Munk Rudolf 189. Beremlijski Petr
9 Speedy Gonzales 702 28. Naruszewicz Arkadiusz 47. Bieryt Zbyszek 66. Mrozek Robert 166. Bieryt Agnieszka
10 X-IONT Fachmani 694 7. Kasalík Radim 63. Franer Kuba 83. Šrajer Jan 102. Čech Radek 105. Herber David 160. Mrůzek Michal 180. Michalčík Karel
11 Groš Team 688 38. Křenek Radek 48. Filipec Petr 69. Koníř Vojtěch 182. Stanislav Jiří 216. Groš Štefan
12 Assholes 648 51. Maršálek Nikolas 57. Salaj Tomáš 87. Filip Jakub
13 CK Frenštát p.R. 637 42. Ondřejka Míra 67. Škoda Kristián 97. Chýlek Patrik 159. Schneider Rudolf 225. Čupová Jana
14 Racing Olešná 613 52. Lach Alan 68. Maršálek Tomáš 110. Franta Roman 116. Buchal Ivo 134. Guziur Dalibor 157. Šnajder Roman 168. Švantner Bohuslav
15 MADT Sport Klapka 573 25. Čer Tomáš 121. Byrtus Ivo 124. Klapka Vlastík 141. Sznapka Martin 156. Body Marcel 163. Lepšík Mirek 171. Kubita Viktor 227. Grygiel Pavel
16 ED6U ELEMIC RACING 551 54. Knopp Petr 118. Černý Viktor 120. Blahut Radek
17 MH Bike klub 537 82. Helcel Martin st. 111. Benda Jaroslav 113. Klus Daniel 151. Helcel Martin ml. 173. Chmiel Radim
18 KHB Radegast 495 21. Macíček Miroslav 46. Suchánek Lukáš
19 Blue Brus - polib znak ! 461 112. Bezunk Ondřej 115. Toman Petr 155. Chmura Petr 175. Kotalová Veronika 221. Novotný Jiří
20 Bomberos 455 95. Wajda Janusz 146. Šnobel Zdenek 147. Salamon Marek 158. Bilous Martin 169. Novotný Tomáš 208. Lalik Michal
21 Porubští Rafani 441 88. Šotola Roman 109. Janas Karel 205. Smutný Martin
22 Abadzikra 439 123. Merta Miroslav 128. Jirka Kuba 153. Bursa Filip 172. Wzientek Tomáš
23 Matrix Team 422 64. Oswald Pavel 76. Levinský Lukáš
24 MK Kopřivnice 407 55. Jurák Tomáš 100. Melčák Tomáš
25 Atlas Opava 384 122. Kubín Jakub 127. Kubín Jiří 210. Kubínová Klára 214. Kubínová Eliška
26 F-M bajkeři 379 92. Chvostek Pavel 184. Kolčárek Rostislav 188. Kolařík Pavel
27 Backaldrin Team 371 93. Filip Richard 185. Mosler Aleš 194. Mezera Martin
28 SDH Mniší 353 78. Marák Jakub 131. Žabenský Stanislav
29 2 316 33. Žniva Ondřej 213. Žniva Marek
30 TJ TŽ Třinec 310 119. Sikora Miroslav 203. Sikorová Míša 211. Krzyžanková Lenka
31 Brets Hockey 306 125. Mazgaj Břetislav jr. 183. Mazgaj Břetislav 229. Horníček Michal
32 FUGA 298 144. Valošek Adam 200. Feberová Karolína 201. Strakoš Vilem
32 Pepa Team F-M 298 36. Lipták Radim 228. Krejčí Josef
34 V3T Viessmann Triatlon 270 114. Kocián Daniel 178. Kocián Jan
35 Bikesport Uničov 268 13. Krejčí Vladislav
36 Gumárny Zubří 264 17. Vlček Tomáš
37 Ujek 255 26. Antczuk Robert
38 YOGi Racing 244 37. Beneš Petr
39 K Sport 242 39. Žajdlík Filip
40 UJA 238 43. Grycman Kazimir
41 Fouká vítr 228 53. Filgas Ondřej
42 AK Olomouc 223 58. Sýkora Lukáš
43 Danyho parťáci 220 190. Jelínek Jaromír 207. Olšer Martin 226. Vostek Martin
44 Janys Extreme Racing 211 70. Beránek Jakub
45 Gogy Team 208 73. Goláň Josef
46 Ob Basy 204 77. Kowalík Karel
47 KPNP 203 140. Soukup Lumír 219. Soukup Lumír ml.
48 Opaváci 202 79. Kokošek Oldřich
49 Ova 201 80. Bárta Lukáš
50 Servisáci 197 84. Wasserbauer Lukáš
51 Fighter Inside 194 209. Rykr Vojtěch 218. Gerych Jan 222. Nogol Josef 223. Bartlová Isabela
52 Hrádek ve Slezsku 189 186. Kaletová Danuše 187. Kaleta Karel
53 Ostrava- Poruba 185 96. Střebovský Tomáš
54 Horolezci FM 182 99. Uher Libor
55 Přátelé zeleného údolí 180 101. Friedel Jan
56 SBD Energetyk Rybnik 164 117. Skomorowski Stanislaw
57 KKM Čadca 155 126. Slivka Jan
58 SK OB Ostrava 152 129. Berger Tomáš
59 Kondor 145 136. Tyleček Václav
60 Bobry club 143 138. Rygel Jiří
61 SK Hranice 142 139. Sýkora Josef
62 sk Maxbike Orlová 138 143. Bartošová Denisa
63 Bikekram 132 149. Král David
64 Vřesina 131 150. Krčmář Pavel
65 Kopřivnice 129 152. Polášek Tomáš
66 Klub Důchodců 119 162. Dědek Beskydský
67 Nika 117 164. Kotala Radim
68 Opava 114 167. Mrůzek Martin
69 Horská Družba 111 170. Václavek Pavel
70 Sám za sebe 100 181. Klímek Ondřej
71 VK Perun Ostrava 90 191. Pešat Jan
72 Deva Team 88 193. Varga Leonard
73 HO SSK Vítkovice 86 195. Kočarová Klára
74 MK Seitl 84 197. Smola Josef
75 2K Bike club Odry 83 198. Endl Antonín
76 Galaxy Team Hranice 66 215. Kutňáková Veronika
77 cyklomat.cz 61 220. Šitavancová Ivana
78 Ujab 57 224. Jeziorski Piotr
79 ZOMBIE 50 231. Ševčík Pavel
# Tým Body Závodníci