Malenovice, Rajská bouda - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
8. 1. 2012, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
74 cm
Tisk
Aktualizováno: 9.1.2012, 11:00:00
# Tým Body Závodníci
1 (mo)mentálně Opavské dupy 846 2. Hudeček Petr 5. Kasalík Radim 12. Kokošek Oldřich 25. Franer Kuba 42. Čech Radek 54. Beneš Pavel 156. Beneš Daniel 170. Franerová Verča 173. Bittnerová Lenka 177. Franerová Dominika 178. Michalčík Karel
2 Inov-8run.sk 824 4. Sventek Ladislav 9. Ponek Tibor 16. Litvik Miroslav 36. Žniva Ondřej 68. Skorčík Ján 76. Ponek Marian
3 Olympáci 803 8. Šindelek Pavel 10. Šindelek Vladan 26. Blabla Tomáš 52. Pácha Zdeněk 84. Bortel Jaroslav
4 Jump Sport 796 14. Bohatý Tomáš 15. Kaleta Daniel 18. Ručka Richard 22. Otevřel Vít 39. Mazur Martin 69. Rečlo Klement
5 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 791 3. Čer Tomáš 29. Kubala Janusz 32. Wajda Janusz 63. Byrtus Ivo 70. Body Marcel 75. Kubienka Libor 83. Klapka Vlastík 110. Kubita Viktor 114. Bilous Martin
6 VZS Ostrava 782 7. Staniek Martin 17. Pokorný Radim 41. Hrubý Daniel 57. Hegedüs Robert 59. Stoszek Jan 86. Wojtyla Jaromír 93. Munk Rudolf 153. Fajkus Tomáš 154. Doležal Filip
7 X-COBRAS 766 11. Bednarz Libor 23. Zátopek Jiří 43. Velička Zdeněk
8 Racing Olešná 748 21. Lach Alan 24. Hlavatík Jan 50. Diblík Jan 94. Guziur Dalibor 108. Švantner Bohuslav 121. Šnajder Roman 132. Franta Roman
9 Janys Extreme Racing 730 20. Javorek Petr 45. Beránek Jakub 48. Kašpar Zdeněk 87. Genzer Dalibor 118. Bužek Rostislav 172. Fajmon Jan
10 Pepa Team F-M 665 46. Krejčí Lukáš 61. Dinter Jiří 71. Šindelek Daniel 73. Lipták Radim 102. Staš Kamil 171. Krejčí Josef
11 Za Groš 659 13. Koníř Vojtěch 38. Filipec Petr 133. Matúš Radek 140. Groš Štefan 151. Bernard Adam 152. Stanislav Jiří 162. Geletičová Anna
12 CK Frenštát p.R. 644 58. Grussmann Václav 64. Škoda Kristián 77. Chýlek Patrik 78. Schneider Rudolf
12 MH Bike - GYNPRENATAL 644 53. Helcel Richard 72. Benda Jaroslav 74. Helcel Martin st. 103. Chmiel Radim 130. Benda Jiří
14 X-Trail Orlová 631 34. Ondruch Adam 88. Bartošová Denisa 90. Vrabko Vladimír 138. Hradil Pavel 143. Koziel Michal 164. Sajdok Aneta
14 YOGi Racing Ostrava 631 31. Beneš Petr 55. Tešnar Marek 126. Beneš Michal
16 Fialové kobry 616 37. Hudečková Tamara 91. Pigula Jaromír 99. Ryška Martin
17 SK Valašského království 595 35. Polášek Tomáš 82. Píša Martin 131. Cypra Zdeněk 134. Říčný Petr
18 Porubští Rafani 553 66. Šotola Roman 95. Janas Karel 129. Štýbar Luděk 139. Smutný Martin
19 Fighter Inside 494 106. Ryzí Martin 119. Rykr Vojtěch 124. Kocich Petr 142. Gerych Jan
20 ED6U ELEMIC RACING 478 40. Černý Viktor 44. Knopp Petr
20 Kes Buk Team 478 28. Bartík Patrik 56. Kučera Petr
22 X-AIR Ostrava 450 104. Koukal Jan 113. Švidernoch Milan 176. Bednarz Luděk
23 Nika 383 149. Prgda Václav 150. Kotalová Veronika 161. Šimková Barbora
24 Bag Bike 380 128. Baran Petr 167. Pytlová Markéta 168. Pytel Jaromír 169. Vokr Jaromír
25 Backaldrin Team 376 49. Filip Richard 137. Mosler Aleš
26 K Sport 375 30. Žajdlík Filip 157. Lisztwan Matyaš
27 Matrix Team 372 79. Oswald Pavel 111. Levinský Lukáš
28 Danyho parťáci 341 96. Kocián Daniel 125. Olšer Martin
29 FUGA 306 112. Valošek Adam 144. Feberová Karolína
30 Skialp Beskydy 300 1. Lichý Tomáš
31 Mimiko 285 122. Mik Lubomír 155. Kocián Václav
32 Forman Cycling Team 281 107. Chmura Petr 174. Figura Michal
33 Rocktechnik Triatlon 280 6. Krpec Lukáš
34 Galaxy Team Hranice 262 19. Pavlík Víťa
35 Bílovec 254 27. Škrabánek Petr
36 Studiosolaris.cz/skvk.cz 248 33. Michna Roman
37 Gogy Team 230 51. Goláň Josef
38 Deep Throat 221 60. Chrobok Richard
39 KHB Radegast 219 62. Macíček Miroslav
40 Veslařský klub Perun Ostrava 216 65. Pešat Jan
41 3SA Racing Team 214 67. Ostruszka Michal
42 Orlová 201 80. Tešnar Tomáš
43 Čeladná 200 81. Hrček Richard
44 Kevin & Perry 189 92. Tyleček Václav
45 Vřesina 184 97. Krčmář Pavel
46 PRAJZ Hlučín 181 100. Hrubý Milan
47 Inov-8-starci 180 101. Slivka Jan
48 FBK Horní Suchá 176 105. Gavlas Libor
49 Katmaj Opava 172 109. Wasserbauer Lukáš
50 MK Seitl Ostrava 166 115. Rudický Radovan
51 Tichá 165 116. Gilar Lukáš
52 synci z Kateřinek 164 117. Dubový Jiří
53 Vřesinští šneci 161 120. Ivanský Tomáš
54 Prajzska s.r.o. 154 127. Liška Petr
55 KB RYBNICKA KUŻNIA 146 135. Skomorowski Stanislaw
56 TJ TŽ Třinec 145 136. Sikorová Míša
57 Neběžecký kroužek 140 141. Kouřil Jaroslav
58 Klub Důchodců 136 145. Dědek Beskydský
59 Pepa Team 135 146. Landsberg Filip
60 TT Ostrava 121 160. Bachroníková Renata
61 HALOSPORT 118 163. Vařeka Vladan
62 None 115 166. Mikulec Petr
63 Břicho tým 102 179. Váleček Kamil
# Tým Body Závodníci