Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
15 cm
Rychlost větru:
40 km/h
Tisk
Aktualizováno: 7.1.2014, 11:28:24
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Splašení goroli 1.306 1. Lichý Tomáš 5. Ketner Karel 9. Damek Milan 13. Rajnoch Edvard 17. Žajdlík Filip 31. Cienciala Tomáš
2 (mo)mentálně Opavské dupy 1.264 6. Kasalík Radim 7. Hudeček Petr 25. Kokošek Oldřich 48. Franer Kuba 65. Kubín Jakub 104. Beneš Pavel
3 Jump Sport 1.237 3. Otevřel Vít 29. Zemaník Jan 36. Žniva Ondřej 46. Škrabánek Petr 55. Bohatý Tomáš 60. Ručka Richard 143. Křižák Petr
4 Olympáci 1.222 11. Šindelek Vladan 18. Šindelek Pavel 42. Svoboda Tomáš 44. Blabla Tomáš 58. Šindelek Daniel 88. Pácha Zdeněk 156. Kimla Jan 209. Kimla Martin
5 Beskydští nomádi 1.200 16. Peter Tomáš 38. Holoubek Jan 39. Fluksa Jiří 111. Holoubková Hana 118. Larysz Jakub 214. Mikloš Libor
6 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.195 12. Flaša David 23. Říha Pavel 63. Koníř Vojtěch 90. Křenek Radek 223. Rampírová Klára 232. Juríčková Marta
7 VZS Ostrava 1.185 21. Pokorný Radim 40. Hrubý Daniel 47. Stoszek Jan 79. Wojtyla Jaromír 121. Munk Rudolf 123. Doležal Filip 166. Kotek Martin 192. Hájková Lenka 219. Beremlijski Petr 220. Orlíková Pavla 229. Fajkus Tomáš 255. Janko Dalibor 272. Schwarzová Petra 294. Vraníková Lenka
8 lepus.cz 1.174 20. Žuska Marcel 24. Stančík Bedřich 75. Przeczek Marek 159. Hampl Tomáš 169. Zajíc Josef 216. Pěgřimek Milan
9 X-Trail Orlová 1.171 14. Ondruch Adam 15. Bartošová Denisa 93. Petr Jan 117. Knapík Štěpán 130. Sikora Tom 136. Tešnar Marek 221. Dohnal Martin 222. Sikorová Dagmar 275. Sedláček Luděk 296. Tomanová Marie
10 www.masazprozeny.cz 1.129 8. Swaczyna Petr 77. Swaczyna Patrik 82. Mazur Martin 110. Fierla Jan 171. Pietrzyk Rostislav 205. Burawa Tomasz 278. Swaczyna Tomáš
11 The cooling birds 1.104 41. Martinec Václav 59. Navrátil Michal 89. Štverák Tomáš 150. Rada Martin
12 AVA 1.084 2. Horák Ondřej 98. Richter Ondřej 125. Vynikal Bedřich 204. Kadlec Tomáš 240. Dirnerová Alžběta
13 Racing Olešná 1.083 34. Lach Alan 81. Pavlík Jan 95. Maršálek Tomáš 258. Švantner Bohuslav
14 JAPA outdoor team 1.077 64. Glombek Štěpán 74. Vrubel Lukáš 78. Plaček Michael 154. Viej Roman 161. Tyleček Václav 184. Viej Radomír 188. Kovář Lukáš 256. Rybiář Michal
15 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.076 26. Blažek Jiří 57. Maniš Martin 134. Vaňko Oldřich
16 SALOMON-RUN.CZ 1.044 49. Tuharský Martin 68. Waloszek Vlastislav 132. Tuharský Erik 185. Pěgřím Filip
17 MH BIKE 1.040 28. Helcel Richard 83. Labuz Martin 142. Chmiel Radim 167. Klus Daniel 196. Helcel Martin st.
18 X-AIR Ostrava 1.029 30. Zátopek Jiří 72. Zeman Marek 162. Pigula Jaromír 210. Švidernoch Milan 306. Velička Zdeněk 311. Bednarz Luděk
19 Janys Extreme Racing 1.025 53. Beránek Jakub 80. Kašpar Zdeněk 135. Kuklová Andrea
20 Horolezci FM 1.021 43. Martikán Jiří 51. Navrátil Jaroslav 178. Kolouch David
21 SK Bagbike 988 52. Géryk Jaromír 120. Vrána Matěj 133. Tesarčík Jan 186. Görlich Petr 200. Hašek Petr 270. Hašek Max
22 SK Fighter Inside 940 69. Marek Lukáš 112. Ryzí Martin 172. Kotalová Veronika 211. Ježíšek Jiří
23 REV 58 Nový Jičín 922 109. Hrnčíř Martin 124. Mrklovský Petr 138. Mrklovský Ondřej
24 O' team 919 27. Glonek Jakub 62. Vlach Jiří 285. Vlachová Tereza
25 SK Oceláci Ostrava 910 67. Pavlorek Adam 151. Nevřala Michal 165. Krupa Lubomír 176. Odehnalová Lucie 206. Bugner Josef 269. Kühtreiberová Naďa
26 Matrix Team 906 76. Oswald Pavel 153. Levinský Lukáš 158. Velebil Lukáš
27 Team GB!!! 905 84. Collen Malcolm 144. Cooney Drew 160. Mayer Matthew 207. Frost Gary 227. Angus Paul 302. Debra Philip
28 Pepa Team F-M 814 61. Trávníček Rostislav 181. Lipták Radim 237. Husánik Róbert 247. Trávníčková Ludmila 292. Pecha Vladan
28 Porubští Rafani 814 106. Janas Karel 174. Šubert Pavel 199. Štýbar Luděk
30 SK Valašského království 762 155. Rek Filip 179. Harabiš Radim 197. Groš Štefan 208. Cypra Zdeněk 231. Říčný Petr
31 Někdy prostě musíš 761 114. Benda Jiří 203. Hájek David 215. Benda Jaroslav 291. Vach Jiří
32 Šišma Bezuchov 720 122. Zavadil Bronislav 141. Caletka Radim 310. Zavadil Milan
33 Team Forman Cinelli 685 10. Fierla Ondřej 168. Chmura Petr
34 Danyho parťáci 666 128. Filip Richard 249. Mezera Martin 250. Vacula Lukáš
35 ULTRASTA Frýdek-Místek 664 85. Piechowicz Jiří 113. Anděl Milan
36 GO!GO! 658 35. Pavlík Víťa 295. Pavlíková Vendula 305. Pavlík Matěj
37 Fialové kobry 647 32. Hudečková Tamara 183. Ryška Martin
38 synci z Kateřinek 641 102. Wasserbauer Lukáš 246. Matula Vít 304. Dubový Jiří
39 TOBI SPORT INOV-8 630 87. Strnadel Kuba 145. Bernard Adam
40 Tichá 514 96. Baletka Stanislav 252. Černoch Zdeněk
41 Gymnázium - Hrabůvka 505 225. Šlachta Jakub 274. Vývodová Jana 289. Fukalová Hana
42 runningman71 504 228. Kotek Petr 280. Mamula Miroslav 281. Kotek Jiří
43 JulboWay 490 177. Foltas Marcel 195. Sabela Jiří
44 FM- bajkeři 484 152. Chvostek Pavel 226. Kolčárek Rostislav
45 Hrabůvka 483 149. Částečka Roman Ml. 230. Částečka Roman
46 Duke Corporation 475 139. Marek Martin 248. Magdon Roman
47 Malbery Opava 450 147. Kubín Jiří 265. Kubínová Eliška
48 Neběžecký kroužek 448 105. Kouřil Jaroslav 309. Šedinová Adriána
49 Orlová 435 164. Valtr Daniel 263. Szarowski Miroslav
49 Young Life 435 4. Maceček Tomáš
51 Navi 426 198. Baran Jiří 238. Rožnovský Marek
52 MKS Centrum Dziegielos 412 19. Lupiezowiec Piotr
53 TJ Rudá hvězda Lubno 398 33. Velička Petr
54 Family team 394 37. Kostka Tomáš
55 Valachiarun 386 45. Grygar David
56 Manín Považská Bystrica 361 70. Letko Miroslav
57 ED6U ELEMIC RACING 358 73. Knopp Petr
58 Abadzikra 353 202. Jirka Kuba 307. Knězková Jana
59 Mike Bike 348 217. Šviderský Radek 297. Rajská Lenka
60 Chilli Maniacs 345 86. Škabraha Pavel
61 Vortex Bike Team 339 92. Holub Milan
62 Frenštát p.R. 337 94. Prouza Robert
63 Baška team 332 99. Karásek Jiří
64 KHB Radegast 331 100. Suchánek Lukáš
65 Ježek na kopci 324 107. Brynda Pavel
66 Telebridge Team 323 108. Reimer Petr
67 BSC Opava 316 115. Juran Radim
68 TWIKO Ostrava 315 116. Juřica Pavel
69 Trek 1324 305 126. Jasiok Přemysl
70 No pain No beer 302 129. Stojanovič Teodor
71 Pržno 300 131. Václavík Michael
72 Georgino goes to Hollywood 299 264. Hanulík Jiří 299. Vraspir Zdeněk
73 Dobrá čajovna Frýdek-Místek 294 137. Pernický Roman
74 Veslařský klub Perun Ostrava 285 146. Pešat Jan
75 Sám sobě si 274 157. Robin Sedlář
76 KB RYBNICKA KUŻNIA 261 170. Skomorowski Stanislaw
77 Čeladná 258 173. Hrček Richard
78 CK Continental Frenštát p.R. 256 175. Schneider Rudolf
79 Skifren 251 180. Káňa Josef
80 CK FESO Petřvald 242 189. Fierla Jan St.
81 Vivatsport 241 190. Gromus Petr
82 MK Seitl Ostrava 240 191. Rudický Radovan
83 Tj Smilovice 238 193. Uhlář Lubomír
84 Kalit team Ostrava 237 194. Javorek Lukáš
85 Řepiště 230 201. Venglář Petr
86 Přátelé zeleného údolí 219 212. Mindek Tomáš
87 Ostrava 213 218. Petrašek Adam
88 F-M bajkeři 207 224. Varga Leonard
89 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 197 234. Kubita Viktor
90 Ogaři zpod Radhoště 192 239. Jurek Michael
91 Frydex 188 243. Vavruša Martin
92 PT Ostrava 187 244. Havránek Jan
93 Yogi FM - Lysůvky 180 251. Honěk Milouš
94 Rějzik a Raaanyk 178 253. Drienovský Zbyněk
95 Novatop Lapiere 177 254. Kubínová Klára
96 Klub Důchodců 169 262. Dědek Beskydský
97 HALOSPORT 160 271. Vařeka Vladan
98 pijte furt 154 277. Klupa Michal
99 Beskyd People 148 283. Nepovímová Kateřina
100 SK Jiří Team 144 287. Prejdová Maruška
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »