Malenovice, Rajská bouda - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2014, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
10 km/h
Tisk
Aktualizováno: 15.12.2014, 11:42:18
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Splašení goroli 1.288 1. Lichý Tomáš 10. Gaura Adam 15. Kaleta Daniel 18. Žajdlík Filip 32. Rajnoch Edvard 50. Cienciala Tomáš 104. Lichý Dušan 168. Rajnochová Zuzana
2 Pearl iZUMi 1.274 3. Maceček Tomáš 11. Pokorný Radim 17. Kokošek Oldřich 101. Krstevová Andrea
3 Manín Považská Bystrica 1.263 2. Ďurmek Ján 21. Kováčik Luboš 23. Martinka Lukáš 42. Liška Andrej 70. Letko Michal
4 Beskydští nomádi 1.253 8. Peter Tomáš 13. Holoubek Jan 22. Mikloš Martin 136. Holoubková Hana 206. Mikloš Libor
5 Jump Sport 1.248 6. Otevřel Vít 7. Pytlík Jiří 41. Škrabánek Petr 47. Ručka Richard 49. Bohatý Tomáš 138. Ryšková Barbora 208. Bohatá Anna
6 Olympáci 1.235 5. Šindelek Pavel 14. Šindelek Vladan 45. Blabla Tomáš 77. Pácha Zdeněk 139. Kimla Jan 166. Svoboda Tomáš 285. Kimla Martin
7 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.229 19. Kostka Tomáš 20. Koníř Vojtěch 25. Zemánek Vojtěch 30. Kozlovský Alexandr 34. Škuca Zbyněk 38. Říha Pavel 53. Šivic Vojtěch 65. Filipec Petr 68. Reček Jan 145. Tomanec Karel 241. Adamčíková Klára 275. Juríčková Marta
8 (mo)mentálně Opavské dupy 1.201 12. Hudeček Petr 16. Fierla Ondřej 64. Franer Kuba 259. Beneš Pavel
9 lepus.cz 1.188 9. Stančík Bedřich 40. Benesz Radomir 58. Nutil Tomáš 66. Mrázek Tomáš 187. Zajíc Josef 246. Hota Dalimil 262. Pěgřimek Milan
10 X-Trail Orlová 1.094 28. Mooc Filip 69. Kukla Ondřej 102. Tešnar Marek 117. Sikora Tom 124. Knapík Štěpán 133. Bartošová Denisa 157. Vondráček Tomáš 176. Vrabko Vladimír 273. Sedláček Luděk 283. Pařík Richard 319. Tomanová Marie
11 VZS Ostrava 1.085 26. Stoszek Jan 85. Letko Miroslav 97. Krejčiříková Ivona 105. Wojtyla Jaromír 111. Krejčiříková Denisa 121. Doležal Filip 188. Beremlijski Petr 220. Orlíková Pavla 232. Böhmová Michaela 242. Stočková Olga 249. Koudelka David 251. Janko Dalibor 258. Hájková Lenka 302. Schwarzová Petra 304. Vraníková Lenka
12 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.081 59. Blažek Jiří 74. Kantor Miroslav 79. Maniš Martin 96. Bujok Ondřej 146. Vaňko Oldřich 159. Bordovský Lukáš 226. Mikerásek Radek 277. Marková Nikola
13 MH bike - někdy prostě musíš 1.067 37. Helcel Richard 86. Benda Jiří 103. Labuz Martin 129. Helcel Martin st. 148. Chmiel Radim 180. Benda Jaroslav 281. Kundel Aleš
14 AVA 1.061 31. Richter Ondřej 78. Delingerová Marie 123. Maixner Jaroslav 292. Dirnerová Alžběta
15 CK Continental Frenštát p.R. 1.034 51. Ondřejka Míra 71. Škoda Kristián 137. Jurečka Roman 182. Schneider Rudolf
16 The cooling birds 1.026 27. Valach Jakub 113. Štverák Tomáš 127. Navrátil Michal
17 SALOMON-RUN.CZ 982 84. Kajánek Adam 92. Waloszek Vlastislav 135. Tuharský Erik 209. Wojnar Martin 211. Pěgřím Filip 243. Pĕgřìm René
18 REV 58 Nový Jičín 947 81. Mrklovský Ondřej 110. Hrnčíř Martin 155. Mrklovský Petr
19 Team LightBIKE 940 63. Kvapulinský Martin 120. Kučera Roman 170. Labudek Tomáš 224. Ivánek Dušan 240. Novák Petr 253. Stöcker Kamil
20 Racing Olešná 927 62. Lach Alan 88. Maršálek Tomáš 216. Hlavatík Ladislav
21 Janys Extreme Racing 926 35. Beránek Jakub 134. Kašpar Zdeněk 198. Genzer Dalibor 284. Kulig Tomas
22 SK Valašského království 913 55. Martinák Tomáš 162. Groš Štefan 163. Polášek Tomáš 217. Cypra Zdeněk 248. Harabiš Radim 264. Říčný Petr 310. Martináková Monika
23 Kulturně sportovní klub Vělopolí 905 93. Byrtus Lukáš 109. Pietrzyk Rostislav 186. Pietrzyk Vratislav
24 Team GB!!! 873 83. Mayer Matthew 144. Collen Malcolm 193. Reeves Dean 194. Gruchala Vojtěch 280. Angus Paul
25 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 860 87. Vrubel Lukáš 156. Glombek Štěpán 190. Konieczny Jiří 228. Kovář Lukáš 229. Tyleček Václav 289. Dorda Miloslav 322. Ostruszka Michal
26 Pepa Team F-M 857 80. Trávníček Rostislav 99. Goryczka Michal 257. Trávníčková Ludmila 314. Pecha Vladan
27 synci z Kateřinek 821 57. Wasserbauer Lukáš 185. Mrůzek Michal 230. Dubový Jiří 263. Polák Petr 296. Mrůzek Martin
28 F-M bajkeři 820 108. Chvostek Pavel 150. Kolařík Pavel 215. Kolčárek Rostislav 235. Varga Leonard
29 Marathon Team Klimkovice 767 39. Pavelka Radim 56. Friedel Jan
30 ULTRASTA Frýdek-Místek 741 48. Popieluch Michal 73. Anděl Milan
31 Rungo Ostrava 740 160. Karásek Jiří 172. Hořínek Martin 221. Muron Radim 250. Konečná Gabriela
32 Trek 1324 727 115. Jasiok Lumír 184. Misiarz Petr 267. Směja Daniel 272. Riegel Jan 274. Ficek Pavel 286. Ficeková Klára
33 SK Fighter Inside 670 60. Marek Lukáš 254. Hellemannová Lenka 309. Čepčorová Denisa 325. Gerych Jan
34 Matrix Team 601 90. Oswald Pavel 171. Levinský Lukáš
35 Lubíci 567 142. Krupa Luboš 153. Krupa Lubomír
36 SK Oceláci Ostrava 534 203. Musil Jan 244. Rudický Radovan 312. Orlík Břetislav
37 FC-B7 TÝM!!! 527 154. Liška Petr 181. Král Mirek
38 Funny team 522 95. Baletka Stanislav 245. Zábranský Milan
39 GO!GO! 513 33. Pavlík Víťa 316. Chýlková Patricie
40 X-AIR Ostrava 501 219. Škapa Marek 255. Švidernoch Milan 318. Bednarz Luděk 320. Koukalová Viktorie 321. Koukalová Magdalena
41 Přátelé zeleného údolí 475 192. Lukeš Tomáš 195. Mindek Tomáš
42 YOGi Racing Ostrava 469 76. Beneš Petr 317. Žižka Pavel
43 MÍSTNÍ architekti 468 189. Gazda Richard 205. Stejskalík Jiří
44 TT Ostrava 467 173. Červenka Dalibor 222. Havránek Jan
45 Tučňáčí Tandem 443 118. Pech David 301. Drastichová Tereza
46 BAP Pustevny 435 4. Holiš Martin
47 Orlová 74/74 Team 434 149. Valtr Daniel 279. Szarowski Miroslav
48 Run4Fun 416 164. Stojanovič Teodor 282. Moskala Pavel
49 MKS Centrum Dziegielos 407 24. Lupiezowiec Piotr
50 Kyčerský trhači 402 29. Ponek Tibor
51 www.masazprozeny.cz 395 36. Javorek Petr
52 JulboWay 388 43. Lukáš Jakub
53 SK Bagbike Rubing 387 44. Géryk Jaromír
54 Kroky z Orlový 378 177. Beilner Jakub 307. Matúška Daniel
55 Bike Style 370 61. Heinrich Lukáš
56 Duke Corporation 366 199. Marek Martin 297. Magdon Roman
57 TJ Sokol Jehnice 356 75. Šicha Martin
58 TOBI SPORT INOV-8 340 91. Strnadel Kuba
59 Frenštát p.R. 337 94. Prouza Robert
60 Georgino goes to Hollywood 336 238. Vraspir Zdeněk 288. Hanulík Jiří
61 Neběžecký kroužek 333 98. Kouřil Jaroslav
62 Silný Team Uničov 331 100. Vybíral Lukáš
63 Pržno 324 107. Václavík Michael
64 BSC Opava 319 112. Juran Radim
65 Crosstec racing bike team 317 114. Žilavý Květoslav
66 EPO Machinery 315 116. Slovák Vladimír
67 AK Olomouc 312 119. Sýkora Lukáš
68 O' team 309 122. Holas Tomáš
69 Studiosolaris.cz 306 125. Michna Roman
70 Volvo Ostrava 305 126. Balcar Marek
71 TWIKO Ostrava 300 131. Juřica Pavel
72 HO Studénka 291 140. Šindel Martin
73 horalové 288 143. Šubert Pavel
74 Sokol Jihlava 273 158. Molva František
75 Parťáci O + M 264 167. Valíček Martin
76 jum 262 169. Kubín Jiří
77 Telebridge Team 257 174. Reimer Petr
78 Porubští Rafani 256 175. Štýbar Luděk
79 Vivatsport 253 178. Gromus Petr
80 Continental Frenštát 252 179. Chýlek Patrik
81 Lightbike 248 183. Mikuš Marian
82 Řím Tým 242 293. Římánek Ondřej 327. Římánek Jiří
83 Navi-Dobrá čajovna 240 191. Baran Jiří
84 Horolezci FM 235 196. Kolouch David
85 Team Forman Cinelli 234 197. Chmura Petr
86 Kalit team Ostrava 230 201. Javorek Lukáš
87 animal 227 204. Nycz Aleš
88 Equipo pan y agua 219 212. Kahánek Dalibor
89 HUPNAKOLO.CZ 217 214. Kocián Daniel
90 Opava 208 223. Markovič Luboš
91 Goral marathon Team 204 227. Slivka Jan
92 Yogi FM - Lysůvky 195 236. Honěk Milouš
93 Jen tak pro radost 175 256. Filipcová Eva
94 Genesis 166 265. Marťák Miroslav
95 Hospůdka u Kumpána 165 266. Mihalčík Igor
96 Rějzik a Raaanyk 161 270. Drienovský Zbyněk
97 MTK Klimkovice 153 278. Wágner Petr
98 V-Team 144 287. Knap Tomáš
99 Beka 141 290. Klasová Michala
100 MD- Pržno 133 298. Danisz Martin
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »