Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
5. 11. 2017, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h
Tisk
Aktualizováno: 11.11.2017, 15:31:33
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 AVA 1.274 4. Horák Ondřej 9. Dvořák Pavel 16. Kovář Roman 44. Richter Ondřej 85. Delingerová Marie 116. Blaha Tomáš 220. Vynikal Bedřich 284. Gavlasová Adélka 310. Gavlas Libor
2 Jump Sport 1.268 1. Pytlík Jiří 14. Škuca Zbyněk 30. Hlavatík Jan 34. Škrabánek Petr 49. Mráz Jan 55. Veselý Matěj 68. Ručka Richard
3 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.253 10. Lysák Vlastimil 13. Zemánek Vojtěch 18. Flaša David 25. Říha Pavel 37. Kostka Tomáš
4 Manín Považská Bystrica 1.228 8. Martinka Lukáš 21. Kováčik Luboš 39. Hatňančík Martin 100. Líšková Ivana
5 SALOMON-RUN 1.217 2. Otevřel Vít 42. Tuharský Martin 48. Tuharský Erik 134. Pĕgřìm René
6 Beskydští nomádi 1.204 11. Peter Tomáš 28. Sobek Lumír 50. Nohel Petr 90. Mikloš Martin 128. Fluksa Jiří 250. Sobková Lucie
7 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.203 15. Kantor Miroslav 24. Badač Martin 51. Juračák Erik 91. Blažek Jiří 114. Ondřejka Jan 170. Rek Filip 207. Mikerásek Radek 219. Marková Nikola 242. Kovář Lukáš
8 VZS Ostrava 1.197 26. Kosek Štěpán 32. Krejčiříková Denisa 38. Wojtyla Jaromír 52. Krejčiříková Ivona 66. Stoszek Jan 107. Munk Rudolf 118. Stoszek Filip 152. Orlíková Pavla 189. Beremlijski Petr 208. Hájková Lenka 225. Paříková Eva
9 Olympáci 1.196 7. Šindelek Vladan 40. Svoboda Tomáš 54. Šindelek Daniel 158. Kimla Jan
10 MH bike - někdy prostě musíš 1.155 33. Benda Jiří 36. Helcel Martin ml. 69. Labuz Martin 98. Kubala Janusz 133. Benda Jaroslav 198. Chmiel Radim 305. Helcel Martin st. 306. Lepšík Mirek 311. Helcelová Romana
11 Team LightBIKE 1.135 3. Maceček Tomáš 81. Štěpánek Václav 86. Stöcker Kamil 140. Kvapulinský Martin 177. Pazdziora Aleš 307. Kokošek Oldřich
12 Matrix Team 1.132 29. Gregor František 62. Levinský Lukáš 70. Oswald Pavel 214. Michalová Radmila 224. Kostiha Vladimír
13 Trek 1324 1.085 41. Jasiok Adam 78. Jasiok Přemysl 89. Kaplan Jiří 193. Jasiok Lumír 279. Ficeková Klára
14 Nahuhňané dupy 1.054 12. Hudeček Petr 73. Beneš Pavel 154. Beneš Daniel 298. Franer Kuba
15 ŠANTÁNEK 1.043 43. Stopka Ivan 63. Stres Marián 144. Porwisz Jiří 147. Bojczuk Roman 175. Esterházy Ladislav
16 REV 58 Nový Jičín 1.030 61. Mrklovský Ondřej 96. Hrnčíř Martin 106. Mrklovský Petr 222. Juríčková Marta
17 Neběžecký kroužek 1.010 65. Kouřil Jaroslav 94. Šubert Pavel 124. Tyleček Václav 271. Rohanová Monika 316. Machová Zdenka
18 Team GB!!! 996 56. Gruchala Vojtěch 102. Cooney Drew 139. Mayer Matthew 150. Scrivener Ben 185. Novák Marek 308. Angus Paul
19 The cooling birds 930 117. Němeček Martin 121. Rada Martin 125. Mikunda Miloš
20 Kulturně sportovní klub Vělopolí 922 67. Pietrzyk Šimon 88. Pietrzyk Vratislav 216. Kotas Marian
21 Ostrava Factory Racing 913 83. Veselý Ondřej 109. Matúš Libor 188. Matúš Ondřej 205. Kusznír Jan
22 Tři křížky 888 75. Mazánek Vladimír 156. Sup Daniel 174. Výduch Luděk
23 TRX - fitness 879 60. Zedník Aleš 167. Kulčák Tomáš 187. Daniel Fojtík 245. Zachař Robin
24 lepus.cz 871 20. Stančík Bedřich 172. Merta Miroslav 230. Nutil Tomáš 252. Zajíc Josef 287. Wróbel Marek 288. Bůchová Tereza
25 Porubští Rafani 853 72. Martínek Tomáš 176. Přibylka Tomáš 192. Gemelová Monika 195. Štýbar Luděk
26 X-Trail Orlová 842 120. Ševčíková Petra 148. Hradil Pavel 183. Wasserbauer Lukáš 201. Sejkorová Nela 206. Bartošová Denisa 218. Pařík Richard 294. Sejkora David 302. Sedláček Luděk 304. Tomanová Marie 317. Knapík Štěpán
27 Karpatrio 820 80. Doležal Filip 196. Drozd Michal 197. Rybiář Michal
28 F-M bajkeři 797 119. Chvostek Pavel 151. Kolařík Pavel 226. Kolčárek Rostislav 251. Varga Leonard
29 PwC 794 84. Halfar Jan 161. Smreček Tomáš 254. Rabiec Jiří 257. Přecechtělová Zuzana
30 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 759 23. Filipec Petr 243. Bordovský Pavel 268. Filipcová Eva
31 Splašení goroli 757 46. Žajdlík Filip 59. Kubiczek Zdeněk
32 Canicross Beskydy 741 47. Pachta Martin 74. Kollegová Alena
33 JAPAsport.cz 740 35. Grimm Martin 87. Vrubel Lukáš
34 T PONEK TEAM 705 31. Capek Martin 126. Mudrík Martin
35 SK Černé plíce 690 136. Černý Filip 211. Reček Petr 256. Stachová Michaela
36 Přátelé zeleného údolí 675 145. Lukeš Tomáš 160. Otevřelová Kristýna 313. Mindek Tomáš
37 NVPP & BsvČT 673 163. Konieczny Jiří 179. Siupik Tadeáš 278. Stoklásková Pavla 292. Walaská Anna
38 Pepa Team F-M 658 108. Trávníček Rostislav 231. Šokalová Ludmila 296. Šimčák Jan
39 Pivovar Koníček 649 22. Žídek Jan 191. Kozelský René
40 runningman71 646 173. Vysocký Martin 209. Kopýtko Michal 265. Kotek Jiří
41 synci z Kateřinek 642 166. Prokš Jiří 221. Dubový Jiří 264. Matula Vít
42 SK Valašského království 641 178. Groš Štefan 228. Harabiš Radim 246. Říčný Petr 269. Cypra Zdeněk
43 CK Continental Frenštát p.R. 632 99. Jurečka Roman 131. Zábranský Milan
44 Racing Olešná 607 93. Pavlík Jan 162. Maršálek Tomáš
45 GO!GO! 588 19. Pavlík Víťa 255. Pavlíková Vendula
46 FC-B7 TÝM!!! 580 127. Liška Petr 155. Král Mirek
47 X-AIR Ostrava 574 171. Koukal Jan 247. Švidernoch Milan 301. Bednarz Luděk 303. Koukalová Magdalena 314. Koukalová Viktorie
48 Alpsport - Ježek na kopci 550 45. Wrona Tomáš 267. Wronová Eva
49 Abadzikra 546 112. Jirka Kuba 204. Kozina Jan
50 HO Studénka 526 146. Marek Jakub 190. Kaška Peter
51 TeddyBeer team 520 210. Beseda Jiří 281. Bačáková Nikol 282. Knápek Jan 285. Gašperiková Andrea 290. Musilová Veronika 291. Gašperik Martin
52 Duke Corporation 494 165. Magdon Roman 203. Marek Martin
53 VYSLOUŽILÍSOBI 489 129. Sobek Martin 244. Vysloužil Jan
54 Janys Extreme Racing 450 138. Pokluda Jiří 274. Genzer Tomáš
55 Česká spořitelna-Accolade 432 5. Holiš Martin
56 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 430 6. Ivanov Nikola
57 L.A.Ryby 427 194. Rybář Andrej 241. Rybářová Ludmila
58 Ondego kennel 414 17. Brož Matěj
59 SK Kohouti Pržno 404 27. Žilavý Květoslav
60 Extreme sport club Selnik 378 53. Mrovec Dušan
61 Total sport Ostrava 374 57. Svarovský Richard
62 JulboWay 373 58. Czilling Petr
63 HUPNAKOLO.CZ 367 64. Kocián Daniel
64 ED6U ELEMIC RACING 360 71. Knopp Petr
65 Galaxy Team Hranice 355 76. Haitl František
66 Beskydský pivovárek Ostravice 353 232. Mihalčík Igor 277. Poledník Saša
67 Běžecký klub České spořitelny 352 79. Černý Tomáš
68 Funny team 349 82. Baletka Stanislav
69 Orlová 339 92. Kazárik Jiří
70 BIKE2000 337 262. Dubská Kateřina 263. Dubský Zbyněk
71 Tymphany 336 95. Černoch Ondřej
72 MK Seitl Ostrava 330 101. Kováček Stanislav
73 MTB Ondřejník 328 103. Žáček Martin
74 Mountain Felt Aropec 327 104. Pavlík Miroslav
75 Čisté Beskydy 326 105. Klím Tomáš
76 EPO Machinery 318 113. Slovák Vladimír
77 HYUNDAI SKY TEAM 316 115. Karpeta Jan
78 Studiosolaris.cz 308 123. Michna Roman
79 Army 301 130. Ondrusz Matouš
80 Mountopia 299 132. Brtva Pavel
81 CGB 296 135. Byrtus Ondřej
82 NAPOHODU! bike team Píšť 294 137. Střebovský Tomáš
83 Team Forman Cinelli 290 141. Chmura Petr
84 TJ Rožnov pod Radh. 288 143. Vinklárek Jiří
85 TT Opava 282 149. Hurník Pavel
86 Vivatsport 278 153. Gromus Petr
87 BSvCT 274 157. Heindrich Tomáš
88 ABND 272 159. Janda Sebastian
89 SK Hranice 267 164. Svobodová Veronika
90 Opavské dupy 265 297. Franerová Katarína 300. Vančurová Lenka
91 SK ZaFaR Frenštát p.R 263 168. Raška Zbyněk
92 Běžím nebo lezu 262 169. Vonšík Lukáš
93 Tour de Považie 251 180. Bednár Peter
94 Toko07 250 181. Koželuh Tomáš
95 TWIKO Ostrava 247 184. Juřica Pavel
96 SK Stanislavice 245 186. Glombek Štěpán
97 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 235 309. Žižka Pavel 318. Žižková Klára
98 BICYKLY.CZ 232 199. Pfefferová Renáta
99 První ročník 219 212. Otevřel František
100 Veřovice 216 215. Sedláčková Petra
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »