Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
2. 12. 2018, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h
Tisk
Aktualizováno: 2.12.2018, 19:23:41
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.293 4. Lysák Vlastimil 5. Hudeček Petr 8. Zemánek Vojtěch 9. Flaša David 26. Ryška Vít 27. Říha Pavel 68. Adámek Pavel 182. Přikryl Roman
2 AVA 1.286 2. Horák Ondřej 7. Kovář Roman 18. Lachnit Jan 46. Blažek Jaroslav 50. Delingerová Marie 72. Frank Pavel 166. Vynikal Bedřich 179. Dirnerová Alžběta 308. Gavlas Libor
3 BUFF team 1.275 1. Otevřel Vít 14. Najvert Stanislav 23. Žákovský Petr 77. Macurová Barča 81. Ožanová Zuzana 110. Macurová Peťka
4 Manín Považská Bystrica 1.240 3. Martinka Lukáš 24. Letko Michal 38. Hatňančík Martin 71. Kubala Marcel 305. Hatňančíková Katarína
4 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.240 6. Kantor Miroslav 22. Blažek Jiří 30. Ondřejka Míra 63. Píša Martin 175. Šlachtová Ivana 186. Rek Filip 239. Mazoch Břetislav 274. Kovář Lukáš
6 Olympáci 1.234 12. Šindelek Vladan 13. Šindelek Pavel 34. Kimla Jan 36. Blabla Tomáš 59. Svoboda Tomáš 75. Šindelek Daniel 251. Svobodová Veronika
7 Beskydští nomádi 1.209 20. Vyvijal Tadeáš 29. Sobek Lumír 35. Nohel Petr 238. Sobková Lucie 286. Vlachová Tereza 311. Mikloš Martin 324. Peter Tomáš
8 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.183 16. Filipec Petr 39. Křenek Radek 55. Jurek Jan 105. Novotný Aleš 108. Bordovský Pavel 187. Goláň Vojtěch
9 Jump Sport 1.178 25. Ručka Richard 41. Bohatý Tomáš 49. Škrabánek Petr 56. Mráz Jan 150. Kulštejnová Tereza 169. Bohatá Anna 246. Hiľovská Kamila
9 VZS Ostrava 1.178 10. Turek Martin 42. Stoszek Jan 64. Krejčiříková Denisa 86. Wojtyla Jaromír 96. Böhmová Michaela 140. Munk Rudolf 202. Skopal Rostislav 214. Paříková Eva 226. Stoszek Filip 237. Kotek Martin 244. Janko Dalibor 269. Vraníková Lenka 301. Krejčiříková Ivona 314. Letko Miroslav 319. Beremlijski Petr
11 MH bike - někdy prostě musíš 1.160 11. Helcel Martin ml. 48. Benda Jiří 74. Labuz Martin 76. Kubala Janusz 136. Benda Jaroslav 312. Helcel Martin st. 313. Lepšík Mirek 322. Helcelová Romana
12 ŠANTÁNEK 1.152 17. Žilavý Květoslav 51. Stres Marián 73. Dohnal Petr 146. Krulikovský Vít
13 Team LightBIKE 1.081 47. Wita Jan 67. Valušek Jan 98. Orlík Pavel 151. Pavlík Miroslav 210. Boháč Petra 253. Musil Pavel 291. Faranová Eliška 294. Dohnalová Klára Nella 315. Kokošek Oldřich
14 Pivovar Koníček 1.063 21. Hlavatík Jan 83. Kuchař Michal 126. Mazur Martin 167. Kozelský René
15 Matrix Team 1.060 43. Gregor František 57. Levinský Lukáš 133. Velebil Lukáš 216. Michalová Radmila
16 Janys Extreme Racing 1.033 54. Řeha Daniel 93. Beránek Jakub 113. Pokluda Jiří 131. Kašpar Zdeněk 170. Buba Ondřej 272. Genzer Tomáš
17 X-Trail Orlová 1.019 65. Sejkora David 87. Knapík Štěpán 122. Hradil Pavel 134. Otevřelová Kristýna 142. Bartošová Denisa 160. Smejkal Petr 164. Pařík Richard 173. Siupik Tadeáš 207. Bílková Zuzana 217. Valtr Daniel 254. Sejkorová Nela 310. Tomanová Marie 330. Ryzí Vendulka 331. Ryzí Vendula 332. Ryzí Martin
18 Splašení goroli 1.016 28. Kaleta Daniel 78. Cienciala Tomáš 171. Cienciala Martin 174. Ciencialová Bohumila
19 REV 58 Nový Jičín 972 60. Mrklovský Ondřej 114. Hrnčíř Martin 147. Mrklovský Petr 195. Juríčková Marta
20 FC-B7 TÝM!!! 962 58. Bystřičan Lukáš 118. Liška Petr 155. Král Mirek
21 PwC 950 70. Halfar Jan 121. Smreček Tomáš 152. Rabiec Jiří 185. Orság Lukáš 247. Kalcu Karin
22 Racing Olešná 906 106. Maršálek Tomáš 116. Pavlík Jan 165. Kvarda Roman 220. Švantner Bohuslav 284. Maršálek David
23 Neběžecký kroužek 880 115. Šubert Pavel 135. Kouřil Jaroslav 163. Tyleček Václav
24 bez dresov sk 876 44. Rafaj Lukáš 95. Capek Martin 278. Slivka Jan
25 Abadzikra 848 84. Kazárik Jiří 148. Karpeta Jan 213. Merta Miroslav
26 Beskydští Čerti 801 120. Bojczuk Roman 127. Šprla Jan 245. Šubová Kamila
27 SALOMON-RUN 792 33. Tuharský Erik 37. Tuharský Martin
28 Nahuhňané dupy 791 32. Fierla Ondřej 154. Beneš Daniel 316. Beneš Pavel 321. Zeman Radek
29 Trek 1324 788 130. Kaplan Jiří 176. Jasiok Adam 199. Jasiok Lumír 262. Mokroš Martin 273. Drobišová Jana
30 Alpsport - Ježek na kopci 745 92. Indruch Lukáš 181. Prusek Martin 275. Wronová Eva 276. Morcinková Tereza
31 Jahůdky 717 66. Kaluža Luboš 79. Košut Filip
32 Iz 40,31 699 69. Hořínek Martin 94. Pražák Petr
33 SK Valašského království 682 191. Harabiš Radim 193. Groš Štefan 227. Říčný Petr 233. Cypra Zdeněk
34 Team GB!!! 681 52. Rymer Collin 129. Collen Malcolm
35 Tymphany 675 90. Černoch Ondřej 97. Lauterbach David
36 DYNEDGAR 628 177. Sobotka Kamil 203. Michalík Michal 285. Kaděrová Veronika
37 Beskydský pivovárek Ostravice 624 157. Kepka Jiří 231. Mihalčík Igor 281. Poledník Saša
38 RUN99 623 125. Porwisz Jiří 257. Pytlík Pavel 288. Madzia Vítek
39 VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 615 88. Černý Tomáš 159. Sobek Martin
40 TeddyBeer team 605 141. Obšivač Matěj 260. Bačáková Nikol 287. Musilová Veronika 295. Gašperik Martin
41 The cooling birds 555 101. Němeček Martin 206. Mikunda Miloš
42 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 523 109. Sasín Martin 230. Musil Jan
43 KHB Radegast 512 162. Šnevajs Radomír 188. Suchánek Lukáš
44 synci z Kateřinek 467 145. Prokš Jiří 250. Dubový Jiří
45 X-AIR Ostrava 458 223. Švidernoch Milan 303. Koukal Jan 309. Bednarz Luděk 325. Koukalová Viktorie
46 Pepa Team F-M 455 248. Šokalová Ludmila 264. Šimčák Jan 326. Pecha Vladan
47 PřeciFyzio 438 256. Stachová Michaela 270. Curus Jakub 329. Přecechtělová Zuzana
48 NVPP & BsvČT 423 190. Konieczny Jiří 249. Walaská Anna
49 Fialové kobry 420 218. Ryška Martin 224. Morong Libor
50 Japa Sport.cz 412 19. Grimm Martin
51 www.masazprozeny.cz 400 31. Javorek Petr
52 Orli Ostrava 394 189. Andrla Lubomír 279. Hlavica Pavel
53 Energy sports team Bolatice 386 45. Pašek Petr
54 Modrý gang 378 53. Pavlík Víťa
55 JuraZub Zlín 370 61. Kozubík Jiří
56 Total sport Ostrava 369 62. Svarovský Richard
57 MT Team 358 241. Jurek Tomáš 263. Jurek Michael
58 Přátelé zeleného údolí 351 80. Mindek Tomáš
59 Extreme sport club Selnik 349 82. Mrovec Dušan
60 Tři křížky 347 299. Sup Daniel 320. Šimčíková Petra 327. Martausová Věra
61 JAPAsport.cz 346 85. Vrubel Lukáš
62 DK Bikeshop racing team 342 89. Hollá Kateřina
63 Karpatrio 340 91. Rybiář Michal
64 Gulis Tým 332 99. Gula Roman
65 KpO 331 100. Martínek Tomáš
66 SK Černé plíce 328 103. Smékal Venca
67 ULTRASTA Frýdek-Místek 327 267. Piechowicz Kateřina 268. Anděl Milan
68 ENERGY TEAM Bolatice 324 107. Hlaváč Bronislav
69 Ostrava Factory Racing 320 111. Mooc Filip
70 SK Madeja 319 112. Rett Tom
71 kafoto.cz 314 117. Karafiát Tom
72 Funny team 312 119. Baletka Stanislav
73 Team Forman Cinelli 308 123. Chmura Petr
74 BR2DY 307 259. Tomčík Petr 296. Hönischová Henrieta
75 MK Seitl Ostrava 303 128. Kováček Stanislav
76 Bez Obav 297 282. Ševčíková Lada 283. Kanocz Helena
77 Vivatsport 294 137. Gromus Petr
78 CK FESO Petřvald 293 138. Fierla Jan St.
79 KILPI RACING TEAM 292 139. Štýbar Luděk
80 Toko07 288 143. Koželuh Tomáš
81 Trinutka 287 144. Kulčák Tomáš
82 Lazy men 282 149. Kvíčala Tomáš
83 EPO Machinery 278 153. Slovák Vladimír
84 CK Continental Frenštát p.R. 273 158. Chýlek Patrik
85 cykloblahut.cz 263 168. Blahut Radek
86 Ztracená!!! 253 178. Fagan Neil
87 Veřovice 251 180. Sedláčková Petra
88 Třanovičtí přespolní žraloci 248 183. Nekarda Ladislav
89 Smaydou 239 192. Cimala Radek
90 TWIKO Ostrava 234 197. Juřica Pavel
91 Druhý pokus 233 198. Otevřel František
92 Duke Corporation 226 205. Marek Martin
93 Cyklo Milan 1 222 209. Pikálek Milan
94 L.A.Ryby 216 215. Rybář Andrej
95 SK Oceláci Ostrava 212 219. Bugner Josef
96 Maraton team Klimkovice 210 221. Wágner Petr
97 (mo)mentálně Opavské dupy 206 225. Franer Kuba
98 F-M bajkeři 202 229. Kolouch David
99 Milujeme Prosecco!!! 197 234. Smutná Kateřina
100 TH74 195 236. Hrubý Tomáš
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »