Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2020, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
103 cm
Rychlost větru:
12 km/h
Tisk
Aktualizováno: 17.2.2020, 17:26:05
# Tým Body Závodníci
1 Manín Považská Bystrica 1.289 3. Martinka Lukáš 6. Ponek Tibor 12. Kováčik Luboš 23. Hatňančík Martin 172. Hatňančíková Katarína 205. Letko Miroslav
2 Columbia Montrail 1.249 2. Otevřel Vít 7. Ivanov Nikola 55. Kazárik Jiří 65. Hollá Kateřina 80. Otevřelová Kristýna 205. Otevřel Martin
3 BUFF/Pivovar Koníček 1.247 5. Žídek Jan 17. Hlavatík Jan 30. Macurová Barča 205. Kuchař Michal
4 Olympáci 1.234 16. Šindelek Vladan 19. Blabla Tomáš 24. Kimla Jan
5 AVA 1.231 4. Horák Ondřej 25. Kovář Roman 41. Frank Pavel 69. Skopalík Zbyněk 85. Richter Ondřej 140. Dirnerová Alžběta 158. Vynikal Bedřich
6 JAPAsport.cz 1.224 15. Grimm Martin 20. Chrobák Radek 34. Vrubel Lukáš 59. Vlach Martin 205. Holoubková Hana
7 VZS Ostrava 1.207 14. Stoszek Jan 22. Drechsel Danny 50. Wojtyla Jaromír 56. Pokorný Radim 78. Böhmová Michaela 141. Janko Dalibor 144. Stoszek Filip 154. Homola Filip 198. Vraníková Lenka 205. Krejčiříková Denisa 205. Paříková Eva 205. Krejčiříková Ivona 205. Beremlijski Petr
8 Jump Sport 1.205 13. Ručka Richard 35. Bohatý Tomáš 40. Mazur Martin 45. Škrabánek Petr 173. Hiľovská Kamila 205. Ševčíková Lucy
9 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.169 10. Kantor Miroslav 31. Blažek Jiří 84. Knotek Jan 121. Číhal Daniel 182. Marková Nikola
10 Team LightBIKE 1.154 33. Kučera Roman 46. Kaniová Eliška 60. Wita Jan 87. Kvapulinský Martin 130. Kvíčala Tomáš 164. Štěpánek Václav 201. Stöcker Richard 205. Faranová Tereza 205. Wita Radim
11 X-Trail Orlová 1.137 29. Sejkora David 53. Hradil Pavel 74. Šimonová Elen 102. Smejkal Petr 129. Tešnar Marek 167. Sejkorová Nela 175. Siupik Tadeáš 181. Sedláček Luděk 205. Pařík Richard 205. Tomanová Marie 205. Valtr Daniel
12 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.133 9. Filipec Petr 58. Bernard Adam 95. Jurek Jan 120. Goláň Vojtěch 165. Kuča Karel
12 ŠANTÁNEK 1.133 32. Žilavý Květoslav 49. Stopka Ivan 79. Stres Marián 91. Bosák Ondřej 146. Bōhm Petr 185. Bosáková Míša 185. Bosáková Míša 205. Klimeš Michal
14 Beskydští nomádi 1.132 1. Peter Tomáš 18. Sobek Lumír 162. Sobek Jakub 205. Bílková Zuzana
15 MH bike - někdy prostě musíš 1.104 26. Benda Jiří 44. Labuz Martin 119. Benda Jaroslav 205. Helcelová Romana 205. Helcel Martin st.
16 Tymphany 1.066 47. Gula Roman 73. Lauterbach David 107. Černoch Ondřej 194. Lauterbachová Jana
17 Matrix Team 1.064 51. Gregor František 70. Velebil Lukáš 108. Oswald Pavel 123. Michalová Radmila 205. Levinský Lukáš 205. Kostiha Vladimír
18 Jahůdky 1.046 61. Košut Filip 71. Sladomel Petr 115. Bocek Jiří
19 Neběžecký kroužek 1.043 42. Kouřil Jaroslav 103. Šubert Pavel 105. Viej Radomír 110. Koželuh Tomáš 205. Vajdová Markéta
20 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 1.005 11. Valošek Jan 138. Siuda Radim 139. Vitoch Petr 169. Karban Miloš 176. Morcinková Tereza 183. Orlitová Darina 199. Holuša Marek 205. Staníček Václav
21 Trek 1324 997 63. Misiarz Petr 109. Jasiok Lumír 124. Mokroš Ondřej 150. Riegel Jan 205. Mokroš Martin 205. Jasiok Přemysl
22 SK ZaFaR Frenštát p.R 975 48. Květoň Jiří 127. Říčný Petr 143. Groš Štefan 205. Drhová Marie 205. Raška František
23 Team International!!! 956 90. Němec Jakub 122. Collen Malcolm 125. Frost Gary
24 Team Forman Cinelli 943 39. Fierla Ondřej 106. Chmura Petr 205. Chmurová Jana
25 Třanovičtí přespolní žraloci 913 86. Nekarda Dominik 126. Nekarda Ladislav 168. Siuda Rostislav
26 TeddyBeer team 905 52. Obšivač Matěj 131. Beseda Jiří 205. Musilová Veronika 205. Bačáková Nikol
27 PřeciFyzio 902 88. Smreček Tomáš 148. Levánszký Jakub 155. Rabiec Jiří
28 Tři křížky 872 67. Výduch Luděk 149. Schüler Petr 205. Martausová Vlasta
29 RUN99 Havířov 868 82. Skřízala Martin 166. Vonsová Vladimíra 177. Pytlík Pavel 188. Pytliková Zuzana
30 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 836 8. Ambros Jakub 21. Říha Pavel
31 ŽABKA ČADCA 743 27. Capek Martin 92. Slivka Milan
32 SALOMON-RUN 728 36. Gawlas Dominik 98. Pĕgřìm René
33 X-AIR Ostrava 724 159. Švidernoch Milan 205. Škapa Marek 205. Bednarz Luděk
34 Iz 40,31 722 57. Hořínek Martin 83. Pražák Petr
35 BsvČT 720 178. Czylok Pavel 192. Šamšulová Zdenka 203. Urbas Armand
35 synci z Kateřinek 720 163. Dubový Jiří 205. Morávek Aleš 205. Mrůzek Martin 205. Dubová Veronika
37 Extreme sport club Selnik 699 66. Mrovec Dušan 97. Mrůzková Hana
38 Beskydští Čerti 693 68. Pavliska Petr 101. Šprla Jan
38 Janys Extreme Racing 693 75. Beránek Jakub 94. Pokluda Jiří
40 HUHU Mega Racing Team 678 205. Hudeček Karel 205. Gollová Lenka 205. Zima Arnošt
40 Hujerovi 678 205. Franerová Viktorie 205. Franer Kuba 205. Franerová Katarína 205. Franerová Míša
42 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 666 62. Linhart Jiří 134. Linhartová Andrea
43 Salomon Beskydy Fanclub 658 93. Halamíček Marek 111. Mikunda Miloš
44 Beskydské Bestie 613 113. Ryška Martin 136. Morong Libor
45 DIGISFERA 589 116. Matušková Iveta 157. Matušek Karel
46 Racing Olešná 565 104. Maršálek Tomáš 193. Švantner Bohuslav
47 SK Černé plíce 547 135. Reček Petr 180. Rubeš Pavel
48 L.A.Ryby 541 160. Rybářová Ludmila 161. Rybář Andrej
49 SK Valašského království 530 142. Harabiš Radim 190. Cypra Zdeněk
50 Energy sports team Bolatice 494 184. Hlaváč Bronislav 184. Hlaváč Bronislav
51 lepus.cz 486 171. Zajíc Josef 205. Pěgřimek Milan
52 Beskydský pivovárek Ostravice 472 186. Mihalčík Igor 204. Poledník Saša
53 Pepa Team F-M 470 187. Šokalová Ludmila 205. Šimčák Jan
54 Běžci sobě!!! 452 205. Kulichová Žaneta 205. Adamusová Marie
54 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 452 205. Žižková Klára 205. Žižka Pavel
54 TWIKO Ostrava 452 205. Juřica Pavel 205. Juřicová Karolína
57 Splašení goroli 403 28. Žajdlík Filip
58 Modrý gang 394 37. Pavlík Víťa
59 SK Bagbike 393 38. Hejneš Leopold
60 supshop.cz 388 43. Bublík Libor
61 AňimalzTřinec 377 54. Verlík Jan
62 CK Continental Frenštát p.R. 367 64. Chýlek Patrik
63 Gogy Team 359 72. Goláň Josef
64 Solné-IVOR 355 76. Pšenica Július
65 Ospol Tech team 354 77. Kolář Jakub
66 EPO Machinery 350 81. Slovák Vladimír
67 Opavské dupy 335 96. Beneš Pavel
68 Chytrous.cz 332 99. Chytřínský Radim
69 Karpatrio 331 100. Rybiář Michal
70 REV 58 Nový Jičín 319 112. Mrklovský Petr
71 CK FESO Petřvald 317 114. Fierla Jan St.
72 Orli Ostrava 294 137. Hlavica Pavel
73 Název nejasný! 293 138. Siuda Radim
74 AZ 41.mpr Žatec 284 147. Matějů Miroslav
75 SK Lapačka 280 151. Slíva Marek
76 Nějak to dopadne 275 156. Otevřel František
77 Vivatsport 261 170. Gromus Petr
78 STRYK team 242 189. Stryková Tereza
79 Lowellpro Racing Team 235 196. Kreml Tomáš
80 KB RYBNICKA KUŻNIA 231 200. Skomorowski Stanislaw
81 Beskydské střely 229 202. Ježíšek Jiří
82 CVS Čadca 226 205. Slivka Jan
82 Hasiči Kopřivnice 226 205. Nenutilová Jana
82 Sachasport Dynafit 226 205. Kokošková Lenka
82 Vsacan Tour Vsetín 226 205. Gromusova Alexandra
82 Záložní pěšáci 226 205. Farný Tomáš
# Tým Body Závodníci