Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
15. 11. 2008, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 16.11.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Brož Matěj cz Alve MTB Veřovice 200 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Holiš Martin cz Alve MTB Veřovice 190 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 185 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 182 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 180 00:00:00
7 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 178 00:00:00
8 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
9 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 174 00:00:00
10 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 172 00:00:00
11 Trebuna René cz MOIRA CZ 170 00:00:00
12 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 169 00:00:00
13 Solanský Robert cz Hokor Rožnov 168 00:00:00
14 Filgas Ondřej cz Sacha spol ??? 167 00:00:00
15 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 166 00:00:00
16 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 165 00:00:00
17 Zemaník Jan cz Olympáci 164 00:00:00
18 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 163 00:00:00
19 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 162 00:00:00
20 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 161 00:00:00
21 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 160 00:00:00
22 Čegan Radim cz RunBikeTeam 159 00:00:00
23 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 158 00:00:00
24 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 157 00:00:00
25 Hájovský Josef cz Dracon Team 156 00:00:00
26 Javorek Petr cz Dracon Team 155 00:00:00
27 Heczko Marek cz 1.FC Mošting 154 00:00:00
28 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 153 00:00:00
29 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 152 00:00:00
30 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 151 00:00:00
31 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
32 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 149 00:00:00
33 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 148 00:00:00
34 Kimla Jan cz MOIRA CZ 147 00:00:00
35 Lipták Radim cz Run Expert 146 00:00:00
36 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 145 00:00:00
37 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 144 00:00:00
38 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 143 00:00:00
39 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 142 00:00:00
40 Malošík Jan cz kolago.cz 141 00:00:00
41 Mazur Martin cz MOIRA CZ 140 00:00:00
42 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 139 00:00:00
43 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 138 00:00:00
44 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 137 00:00:00
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 136 00:00:00
46 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
47 Böhm Petr cz Olympáci 134 00:00:00
48 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 133 00:00:00
49 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 132 00:00:00
50 Holášek Marek cz Olympáci 131 00:00:00
51 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 130 00:00:00
52 Kolouch David cz Horolezci FM 129 00:00:00
53 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 128 00:00:00
54 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
55 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 126 00:00:00
56 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 125 00:00:00
57 Blačinský Petr cz 124 00:00:00
58 Beránek Jakub cz Horolezci FM 123 00:00:00
59 Hurník Pavel cz Horolezci FM 122 00:00:00
60 Šindelek Pavel cz Olympáci 121 00:00:00
61 Javorek Robin cz Dracon Team 120 00:00:00
62 Krupa Tomáš cz CK Konečný 119 00:00:00
63 Franer Kuba cz Servisáci 118 00:00:00
64 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
65 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 116 00:00:00
66 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
67 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 114 00:00:00
68 Toman Petr cz Forman Cycling Team 113 00:00:00
69 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 112 00:00:00
70 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
71 Šitavanc Jiří cz GHOST 110 00:00:00
72 Václavek Pavel cz Horská Družba 109 00:00:00
73 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 108 00:00:00
74 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 107 00:00:00
75 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 106 00:00:00
76 Matalová Jana cz 105 00:00:00
77 Smejkal Lukáš vk Ostrava MP 104 00:00:00
78 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 103 00:00:00
79 Koudelka David cz VZS Ostrava 102 00:00:00
80 Bortel Jaroslav cz Olympáci 101 00:00:00
81 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 100 00:00:00
82 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
83 Malčík Petr cz VZS Ostrava 98 00:00:00
84 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 97 00:00:00
85 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 96 00:00:00
86 Hrouza Jan cz MÖLNLYCKE 95 00:00:00
87 Groš Štefan vk Groš Team 94 00:00:00
88 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 93 00:00:00
89 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 92 00:00:00
90 Knap Tomáš cz V-Team 91 00:00:00
91 Kacír Lukáš cz Olympáci 90 00:00:00
92 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 89 00:00:00
93 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 88 00:00:00
94 Ryška Martin cz Fialové kobry 87 00:00:00
95 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 86 00:00:00
96 Oborný Radim cz SVS Hrabová 85 00:00:00
98 Plewa David cz Fialové kobry 83 00:00:00
99 Beneš Marek cz Bike 2000 82 00:00:00
100 Čapla Jíra cz Horolezci FM 81 00:00:00
101 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 80 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...