Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 1. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.2.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:00:00
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 185 00:00:00
5 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 182 00:00:00
6 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
7 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 178 00:00:00
8 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
10 Javorek Petr cz Dracon Team 172 00:00:00
11 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 170 00:00:00
12 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 168 00:00:00
14 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 167 00:00:00
15 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 166 00:00:00
16 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 165 00:00:00
17 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 164 00:00:00
18 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 163 00:00:00
19 Trebuna René cz MOIRA CZ 162 00:00:00
20 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 161 00:00:00
21 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 160 00:00:00
22 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 159 00:00:00
23 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 158 00:00:00
24 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 157 00:00:00
25 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 156 00:00:00
26 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
27 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 154 00:00:00
28 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 153 00:00:00
29 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 152 00:00:00
30 Hlavatík Jan cz Dracon Team 151 00:00:00
31 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 150 00:00:00
32 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 149 00:00:00
33 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 148 00:00:00
34 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 147 00:00:00
35 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 146 00:00:00
36 Lipták Radim cz Run Expert 145 00:00:00
37 Franer Kuba cz Servisáci 144 00:00:00
38 Trávníček Rostislav cz Olympáci 143 00:00:00
39 Šindelek Daniel cz Olympáci 142 00:00:00
40 Javorek Robin cz Dracon Team 141 00:00:00
41 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
42 Ševčíková Jana cz Bike One 139 00:00:00
43 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 138 00:00:00
44 Franer Juraj cz SUNDANCE 137 00:00:00
45 Blahut Radek cz 136 00:00:00
46 Křižák Petr cz Horolezci FM 135 00:00:00
47 Beránek Jakub cz Horolezci FM 134 00:00:00
48 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 133 00:00:00
49 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
50 Vítek Tomáš cz V-Team 131 00:00:00
51 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 130 00:00:00
52 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 129 00:00:00
53 Voráč Zbyněk cz V-Team 128 00:00:00
54 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 127 00:00:00
55 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 126 00:00:00
56 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 125 00:00:00
57 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 124 00:00:00
58 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 123 00:00:00
59 Filip Václav cz Šternberk 122 00:00:00
60 Klus Daniel cz M.H. Bike 121 00:00:00
61 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 120 00:00:00
62 Janas Karel cz Porubští Rafani 119 00:00:00
63 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 118 00:00:00
64 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 117 00:00:00
65 Varga Leonard cz Deva Team 116 00:00:00
66 Pargač Dušan cz Pargy Rube 115 00:00:00
67 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 114 00:00:00
68 Ryška Martin cz Fialové kobry 113 00:00:00
69 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 112 00:00:00
70 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 111 00:00:00
71 Hruška Martin cz UFO Bike 110 00:00:00
72 Svačina Roman cz M.H. Bike 109 00:00:00
73 Groš Štefan vk Groš Team 108 00:00:00
74 Plewa David cz Fialové kobry 107 00:00:00
75 Knap Tomáš cz V-Team 106 00:00:00
76 Vilhelm Václav vk Olympáci 105 00:00:00
77 Matalová Jana cz 104 00:00:00
78 Kotek Martin cz VZS Ostrava 103 00:00:00
80 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
81 Malčík Petr cz VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Koďousková Daniela cz Strážci Vesmíru 99 00:00:00
83 Mizera Ondřej cz Beskyd Bike 98 00:00:00
84 Tomanová Marie cz MADT Sport Klapka 97 00:00:00
85 Groš Štefan ml. cz Groš Team 96 00:00:00
86 Holá Markéta cz V-Team 95 00:00:00
87 Vávra Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 94 00:00:00
88 Procházková Kamila cz Sintesi 93 00:00:00
89 Helcel Vojtěch cz M.H. Bike 92 00:00:00
90 Groš Jakub cz Groš Team 91 00:00:00
91 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 90 00:00:00
92 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 89 00:00:00
94 Novotná Martina cz Forman Cycling Team 87 00:00:00
97 Mrázek Jiří cz UFO Bike 84 00:00:00
98 Váleček Kamil cz UFO Bike 83 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...